Sebastian  Dołączył: 19.04.2006
Poszukiwani są chętni do współudziału w studiu fotograficznym w Toruniu :-)
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=21271

MacRayers  Dołączył: 07.09.2008
Sebastian, dziękuję za info. Ostatnio niestety mam straszny zap.. w pracy.
Jak pisałem Ci już wcześniej, mam 2 duże lampy i jedną małą. Wykorzystuję dodatkowe pomieszczenie w firmie. Aktualnie zatem byłoby trochę bez sensu bym angażował się w ten projekt - bo bym i tak tam po prostu nie bywał. Niemniej, zacny pomysł godny pochwalenia.
Chciałbym jednak w jakimś nieodległym czasie spotkać się z Wami i porozmawiać.
Jak coś, to daj znać.
pozdrawiam,

MacRayers, spoko :-) bedziemy tam pewnie w ta sobote po poludniu (od 17tej), jakbys mial chwile to smialo wpadaj.

Inni chetni tez mile widziani :-)

Michu  Dołączył: 18.04.2006
Spotkanie integracyjne Grupy Kujawsko-Pomorskiej.
Proponuję w dniu 17 (piątek) lub 18 (sobota) kwietnia strzelić spotkanie konsolidujące naszą społeczność. Na początek jedynie mini zlot w knajpce, przy piwku, by się poznać i ewentualnie ustalić plan przejęcia władzy na świecie.
Dla zachęty: ze swej strony poczynię starania, by przynieść coś do pomacania i być może będzie to Arti. By jeszcze bardziej zachęcić, dodam, że jeśli to spotkanie nie wypali, to bardzo ładnie poproszę kolorowych o zamknięcie tego wątku.

Prawdopodobnie byłby to pub Merlin (ul Zaułek) w Bydgoszczy w okolicach godziny 18.00.
Oczekuję prozopycji, uwag i nieokreślonych natręctw.

Arti  Dołączył: 20.04.2006
Michu napisał/a:
Dla zachęty: ze swej strony poczynię starania, by przynieść coś do pomacania i być może będzie to Arti.

Kurde.... to chyba muszę przyjść? Czego się dla przejęcia władzy nad światem nie robi.....

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Do Bydgoszczy i z powrotem ponad 200 km plus abstynencja :-/

<kij w mrowisko> A ja moze niesmialo zaproponuje Torun :-) </kij w mrowisko>
Bedzie w polowie drogi...

[ Dodano: 2009-04-08, 16:24 ]
No i w Toruniu jest jeden specjalista od przejmowania władzy nad światem... Może jego bliskość nas natchnie jakoś. :mrgreen:

O! Krzyżaki znowu brużdzą? To może spotkamy się pod Grunwaldem?

Mi prawdę powiedziawszy zwisa, gdzie się będziemy mieli spotkać. Sądzę jednak, że z Bydzi jest więcej użytkowników (choć mogę się mylić), w związku z czym optowałbym za tą wersją. Oczywiście możemy zrobić równocześnie dwa spotkania w nadobnych miastach i w trakcie przeprowadzać telekonferencję, a wszystko to będzie rejestrować telewizja bardzo regionalna w postaci DeMii wyposażonej w kamerę telefonu komórkowego marki Ikea.

Iza  Dołączyła: 01.10.2007
Może umówcie się na jakąś godzinę na forum i sobie w Hyde Parku pogadajcie ;-)

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Ja dobrze słucham a tu trzeba by czytać :-P

DeMia  Dołączyła: 17.06.2006
Ja tam mogie przyjść :>

tanthalos  Dołączył: 04.12.2008
mi tam Bydgoszcz i wspolny :-B pasuje:)

hmmmm problem mam...
Właśnie się dowiedziałem, że w sobotę mam łączone urodzinki córek... i żona mi kłody pod nogi rzuca... jacyś goście, w sobotę, jakieś przygotowania w piątek.. jak to kobiety. Może nie być co macać, albo Michu znajdzie zastępczy towar do macania. ;-)

Arti, no nieeeeeeeeee! Myślisz, ze jakaś aaaaaaaaatrakcyjna blondynka byłaby w stanie Ciebie zastąpić? ;-)
To może czwartek albo niedziela? Jeżeli niedziela to może w Kubryku, w każdą niedzielę od 20:30 gra tam "Na kocią łapę" z muzyką szantowo-turystyczną. Można by sobie posiedzieć i pogadać od 18tej, a potem nawet i pośpiewać :-)

Szanty??? Sebastian, Ty chyba rzeczywiście chcesz dobić tę grupę.
Osobiście piszęsię na każdy dzień, choć jak powszechnie wiadomo, lepiej jest mieć wolne następnego dnia - a bo to Stara nie wpuści do mieszkania, człek zdrzemie się pod mostem (ciepło się robi) i szef nie zrozumie dlaczego śmierdzimy meduzami...

Ja tak nieśmiało tylko zapropnuję, że może jednak ten czwartek... Ryzykując nawet ozkoszną noc z meduzami i gniew szefa...

W czwartek DeMia nie może - prowadzi jak co tydzień audycję radiową. W takim układzie proponuję środę (brrr...) albo przełożenie spotkania na następny piątek - 24 aprila.

Środa? mi pasuje dokładnmie tak samo jak czwartek.

MacRayers  Dołączył: 07.09.2008
Michu napisał/a:
Spotkanie integracyjne Grupy Kujawsko-Pomorskiej.

Mi pasuje ta sobota, godzina też, miejsce też. Jeżeli spotkanie się uda (na co liczę) to można potem robić rotacyjnie Bydgoszcz-Toruń-Włocławek;

[ Dodano: 2009-04-11, 23:28 ]
Ustalcie dzień, byle to było po 17.00 i nie później niż 21. Do reszty się dostosuję. ;-)

tanthalos  Dołączył: 04.12.2008
ano, ustalajcie, ja jak narazie tez jestem ogolnie dostepny.

Skocz do: