plwk  Dołączył: 21.04.2006
Udało się nam spotkać w składzie 5-ciu osób z Włocławka, 1-ej z Torunia/Gdańska oraz 4-ech z Bydgoszczy.

Dla tych co nie byli kilka zdjęć

Michu  Dołączył: 18.04.2006
Kobietopatrzenie - Męskowidzenie

04.11.2011, godzina 19.00, Cafe Pianola.
Wraz z M0NIĄ zapraszamy na naszą autorską wystawę.
Z treści propagandowych:
Mamy za sobą wiele wspólnych projektów fotograficznych i jednym z wniosków do jakiego doszliśmy jest to, że każde z nas widzi trochę inaczej, nawiązuje trochę inną relację z fotografowaną osobą. Czasem te różnice są znikome, a czasem ogromne, ale co najważniejsze nie dzielą nas tylko łączą, łączą we wspólnej pasji jaką jest fotografia.

Od siebie mogę tylko dodać, że to jedna z niewielu okazji, by móc po obcować z wielkoformatowymi pracami jednej z najlepszych portrecistek w naszym regionie.

M0NIA  Dołączyła: 22.09.2009
Fotorelacja z wernisażu autorstwa Artiego :-)

1.

2.

3.

4.

5.

6.

:mrgreen:

nemo  Dołączył: 21.09.2007
Zdjęcie nr 3 wyrywa z butów :evilsmile:

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
czyżby Nikon działał na Artiego jak Kryptonit na Supermena :?:

M0NIA  Dołączyła: 22.09.2009
nemo napisał/a:
Zdjęcie nr 3 wyrywa z butów :evilsmile:

prawda? - zawsze mówię, że zdjęcie się obroni jeśli jest zachowana symetria :mrgreen:

Arti  Dołączył: 20.04.2006
Złoścliwcy...
Ale kurde, że w Canonie też AF siada...
A tak naprawdę to było tak, że chciałem zrobić zdjęcie Michowi, no i chciałem na jego poziomie, a potem zapomniałem wstać z podłogi i wyszło jak na 3... czy 5...

nemo  Dołączył: 21.09.2007
Arti napisał/a:
a potem zapomniałem wstać z podłogi
właśnie miałem pytać czy jeździsz na wózku? :->

Michu  Dołączył: 18.04.2006
Sorry, ale jak po raz kolejny okazało się, że w regionie mamy wspaniały, cudowny, potężny, samorodny talent - tym razem reporterski.
Jestem po głębokim wrażeniem - Arti szacun...

Sebastian  Dołączył: 19.04.2006
Do łez się wzruszyłem :mrgreen:

Cytat
Zapraszamy wszystkich na otwarcie wystawy pt. "Bitwy Fotograficzne 2011", która odbędzie się:
Data: 16.02.2012r.
Godz.: 17.00
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna we Włocławku

Podczas tej wystawy będzie można obejrzeć zdjęcia, które zostały wybrane podczas comiesięcznych bitew oraz prace autorskie Rafcia, który jest wielokrotnym zwycięzcą bitew.

Uzupełnię:
"Bitwy fotograficzne" organizowane są na comiesięcznych spotkaniach ludzi z forum fotografiści (pierwsze czwartki miesiąca). Wybierane są, w tajnym głosowaniu, trzy najlepsze zdjęcia z przedstawionych pod głosowanie przez obecnych na spotkaniu.

Kilka zdjęć z otwarcia wystawy

Zapraszam

Wystawa została otwarta. Wprowadzenie można przeczytać tu http://www.national-geogr...j-bialej-damie/

Kilka zdjęć z otwarcia

Jakby kto był w poblizu, to serdecnie polecam, naprawdę warto zobaczyć:

darbidar  Dołączył: 21.03.2012
Dzięki koledze plwk trafiłem na grupę Kujawsko-Pomorską. Jakbyście coś organizowali w kwestii plenerów, spotkań przy :-B to chętnie się przyłączę. Mam jeszcze pytanie odnośnie komisów ze sprzętem foto, głównie obiektywami, w Bydgoszczy. Czy znacie jakiś gdzie można znaleźć coś ciekawego do systemu Pentax ??. Wiem, że jest Al...ro ale lubię dotknąć, sprawdzić przed zakupem.

We Włocławku obchodzone są obecnie Dni Włocławka. Z tej okazji przedstawiciele Włocławskiego Stowarzyszenia Fotografiści.pl na ulicy 3 maja pokazują drobną wystawę "Włocławek - cztery pory roku".

Tradycyjnie, jak co miesiąc, w Restauracji Retro odbyło się spotkanie "Fotografistów".
Trzy zdjęcia z wczorajszego wieczoru.

Zbieranie zdjęć do comiesięcznego konkursu

Dyskusja

Ciąg dalszy dyskusji

Skocz do: