Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Grabber, tło około 80-100cm za modelką. Lampy stały obok mnie, tak, by oś aparat-modelka z osiami modelka-lampy tworzyły kąt 45 stopni. Ta z prawej trochę mocniej świeciła (i chyba w tym przypadku była ustawiona nieco z góry).

pozdrawiam :-B
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Od Twoich umiejętności dzielą mnie jeszcze "lata świetlne".Modelki-tylko pozazdrościć.Fotografia 58.SUPER ale i tak uważam,że 55.jest nie do pobicia.Ogólnie mówiąc to co pokazałeś jest bardzo profesjonalne,podoba się.Powiem na koniec jeszcze tak,że to jest to co "misie"lubią najbardziej.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
To teraz powrót do kotekowskiej klasyki :-D



59.







60.







61.







62.


 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Bardzo,bardzo dobre.Wg.mnie najlepsze to 60.Tak sobie patrzę na tą panią na fotografii i nie mogę wyjść z podziwu.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Andrzejb, tam siedziała jeszcze jedna pani - równie piękna. Ale zasłaniał ją ten jegomość... To co miałem zrobić? Zdjąłem go :-D
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Pisząc,że nie mogę wyjść z podziwu miałem na myśli ogólnie całokształt 60,nie żeby pani mi się nie podobała ,jest boska.A propo tego jegomościa na pierwszym planie to chyba dobrze,że zasłonił.Inaczej dostałbym oczopląsu. ;-)
 

popi74  Dołączyła: 20 Kwi 2009
Paparazzi :-) 60 świetne!
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Koteki, 60, 61 - IMO świetne. Lubię taki styl, gdzie aparat jest przedłużeniem oczu (tak jakby ktoś stał i obserwował; fotografia pomiędzy innymi głowami etc.) Świetne!
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
cała seria prawie mi się podoba, ale 60 najbardziej...
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Czas maturalnych egzaminów... pomysł na sesję przyszedł taki:



63.







64.







65.







66.


 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
hmmm pani nauczyciel i uczennica (blond)
kolorki fajne itd
ale kolor skory na nogach nauczycielki duzo sie rozni od tej na dloniach czy twarzy.
Jest jeszcze jeden problem. Ja nie wierze pani blond. I tez nie uwierze ze to jest pilna uczennica :-)
Moze 66 szerzej zeby zlapac czubek glowy i ksiazki na dole.
Pozdrawaim
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Znowu jest pięknie.Moje faworytki to 64 i 65.
grabber napisał/a:
ale kolor skory na nogach nauczycielki duzo sie rozni od tej na dloniach czy twarzy
Na 66 coś nie tak z barwą na nogach i ta głowa też chyba niepotrzebnie przycięta(czyżby zabrakło materiału na tło?). ;-)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
jak Koteki zaczynal z modelkami, to nawet z pewna doza ciekawosci ogladalem, ale tych najnowszych, to az sie zawstydzilem ogladac... normalnie ulubiony fetysz Japonczykow... teraz w pelni rozumiem, dlaczego poprzednie z modelkami pachnialy mi nimfomania :oops:

:mrgreen: :-B

na pewno zazdroszcze znalezienia modelek, bo sam cierpie na brak ladnych pan gotowych do bycia uwiecznionymi... :-(
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
Najbardziej podobają mi się Twoje zdjęcia B&W z ulic i kolei.
Ale 33 i 34 IMHO również świetne.
Szkoda, że zdjęcie z maską przeciwgazową nie jest do oceny ;-)
Bardzo pomysłowa ta sesja maturalna. Nauczycielce można by włożyć okulary na którymś zdjęciu, to wyglądałaby groźniej :->
 

Mitch  Dołączył: 18 Mar 2009
61 baaaardzo jestem na tak

sesja jest mi jakaś obojętnawa niestety.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Nogi p. profesor mają inny kolor przez pończochy. No nie zwróciłem na to uwagi przy foceniu - ale jak pisałem, to moje pierwsze kroki z tego typu tematyką.

66 - tu niestety też popełniłem błąd i tego kadru już nie poprawię.

Z dziewczynami nie jest trudno wcale - w moim wypadku wystarczyło jedną chętną znaleźć a ta załatwiła kolejne.

Cytat
tych najnowszych, to az sie zawstydzilem ogladac... normalnie ulubiony fetysz Japonczykow...


Mam dziewczynę chętną do stricte fetyszowych zdjęć, ale tych już chyba na tym forum nie pokażę...
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Koteki napisał/a:
Mam dziewczynę chętną do stricte fetyszowych zdjęć, ale tych już chyba na tym forum nie pokażę...

[WIELKIE WOW] WOW! [\WIELKIE WOW]


p.s.
od czego jest PW? :mrgreen:

a jeszcze zapytam - studio jakies profesjonalne, czy cos zaadoptowanego, bo oprocz modelek, trzeba tez szukac pomyslu na miejsce, no nie? :)
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
Sesja mało przekonująca jak dla mnie. Podoba mi się 61. Na 60 jest na czym zawiesić oko ;-)
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Cytat
studio jakies profesjonalne, czy cos zaadoptowanego, bo oprocz modelek, trzeba tez szukac pomyslu na miejsce, no nie? :)


W robocie mamy sporą powierzchnię przeznaczoną do rejestracji / transmisji video i tam pstrykam. Poza tym w weekendy nasza firma nie pracuje, więc do dyspozycji są 3 piętra willi, z tarasami, dużą łazienką ze świetlikiem itp :mrgreen:
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Koteki napisał/a:
W robocie mamy sporą powierzchnię przeznaczoną do rejestracji / transmisji video i tam pstrykam. Poza tym w weekendy nasza firma nie pracuje, więc do dyspozycji są 3 piętra willi, z tarasami, dużą łazienką ze świetlikiem itp :mrgreen:
Tylko pozazdrościć.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach