sunny  Dołączyła: 20 Lis 2008
ósemka mi się podoba, siódemka już mniej
aaa no i złapanie 'kosmicznej' dziewiątki dodaje uroku ósmemu zdjęciu (uwielbiam ten tramwaj :mrgreen: )
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Mam w szufladzie takie dwa zdjątka, do których nie mogę się do końca przekonać. Celowo postać na fotce 9 umieściłem w obszarze poza GO - chodziło o nawiązanie do tekstu za nią. A fota 10 - czy ten element z prawej bardzo przeszkadza? A może daje wrażenie, że para jest podglądana zza winkla?

9.





10.

 
AvantaR  Dołączył: 06 Sty 2009
Co do 10 to po tym jak wyjasniles co ma dawac to po prawej, fotka nabrala wiekszego sensu z tym czyms. Podejrzewam jednak, ze sam bym tego tak nie zinterpretowal
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
ze wszystkich tylko nr 1 do mnie trafia. street, nie lubię streetu zbytnio. a jeśli już mówię, że trafia, tzn. że jest dobra :)

podoba mi się obróbka na 1 - 6
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
AvantaR, np: "to ten trzeci" w związku - taki zazdrosny kochanek, co ich zza rogu podgląda.
Wydaje się, że dziewczyna nie jest zachwycona objęciem obecnego partnera...

Koteki, czekam na jeszcze więcej ekspresji -MZ, własnie tutaj "leży Twój złoty środek".
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Najlepsze moim zdaniem są 1, 8 i 10.

Pozdrawiam
Buczo
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Podoba mi się 9.Przykuwa uwagę ta jej 'inność',skłania do myślenia.
Wyjaśnienie nie było konieczne.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
11. Fotka zrobiona na stadionie Olimpii w Wawie, który w niedziele zamienia się w bazar ze starociami






12. A to zdjęcie zrobiłem 13 grudnia. Skupiony mężczyzna to Mikołaj Warszawski, może słyszeliście o nim...





I może jeszcze takie dwie "Warszawki"


13.





14.

 
armil7  Dołączył: 13 Sty 2009
Dwójka świetna. Zwłaszcza w zestawieniu starszej Pani z nazwą knajpki.
Poza tym 12. Pan Mikołaj świetnie złapany
Masz może więcej zdjęć z 13 grudnia?
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Coś mam. Zarzucę niebawem :)

[ Dodano: 2009-01-17, 15:00 ]
Tak na szybko, z tych, które mam obrobione z 13 grudnia wybieram takie:


15.





16.




17.

 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Koteki, mi się podobają najbardziej te z 13 XII :-)
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia. Zatrzymałem się na dłużej na 17. Gdyby wyrwać je z kontekstu 13 XII można by pomyśleć, że przed telebimem zatrzymała się jakaś kobieta wyrzucana poza nawias społeczeństwa i ogląda coś na ekranie. Świetne ujęcie. Jeśli umieścić to zdjęcie wśród innych z 13 XII to w głowie zaczynają pojawiać się pytania: "Czy ona też kiedyś brała udział w tamtych wydarzeniach?", "Czy w czasach komuny miała marzenia na lepsze życie?", "Czy kogoś z jej rodziny wsadzili do więzienia?" itd. Dziesiątki pytań przychodzą mi do głowy, co sprawia, że zdjęcie jest genialne. Widać jak silne emocje grają w tej kobiecie. Czy ona nie ma innych spraw na głowie? Ledwie ciuła grosz do grosza a jednak ogląda obrazy związane z walką o wolność. Bardzo poruszające.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
15 bardzo dobre. Ma siłę wyrazu.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
W uzupełnieniu serii zdjęć z 13 grudnia dorzucam jeszcze takie. Korciło mnie, by troszkę więcej pobawić się przy nim w PS.


18.

 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
18 bardzo dobre zdjęcie.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
18.świetna!Masz oko,ładnie pokazujesz reporterski portret.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Koteki, z chmurami to przesadziłeś ;-)
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
matth, pewnie dlatego tak sobie dogodziłem z tymi chmurami, bo w oryginale na niebie jest mleko, które bardzo mnie denerwowało :lol:
 

PIGFACE  Dołączył: 09 Lis 2008
Dla mnie bomba, jako całokształt. Gratuluje pomysłów.
 

peterkki  Dołączył: 08 Lip 2008
17-ka niezły moment złapany, 12-ka też mi podchodzi.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach