incogutto  Dołączył: 25 Gru 2008

a gdyby tak skadrować?co ty na to?
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
71.i 72.(zwłaszcza 71. :-) )wyglądają jak zrobione przez któregoś z wielkich fotografów,gratulacje.
Pozostałe bez rewelacji,lub nie trafiają do mnie.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
67 troche ostro
71 mozna wrzucic do watku pary :)
73 najmniej mi sie widzi
75 podoba mi sie jak wyszlo tlo ale ten efekt sam na dziewczynie juz mniej.

Dobra a teraz na temat. :)
To jak znajdziesz czas wtedy mozesz dac znac troche wczesniej. W 3 mozna gdzies wyjsc.

Pozdrawiam
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Jestem wielki, mam nadzieję do połowy lipca zrzucić kilka kg ;)

Dzięki Dany. Nie wzorowałem się na nikim, albo pewnie robiłem to nieświadomie...

Grabber, będziemy w kontakcie. Pozdrawiam.



76.







77.

 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
76 i 77 ta szminka to mnie razi i te pozycje jakies dziwne :?:
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Zdjęcia miały być takie jak wyszły - zdjąłem kolor i pomalowałem czarno-białą fotę. Ustom nadałem celowo taki jaskrawy kolor. Miało być dziwacznie ;)
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
Koteki napisał/a:
Zdjęcia miały być takie jak wyszły - zdjąłem kolor i pomalowałem czarno-białą fotę.

Ok to kolory.
Czy to jak na 76 sa ustawione stopy, jaka poza, dlon zacisnieta, mina, spojrzenie to wszystko tez tak chciales jak jest?

77. moze minimalnie prawej strony za duzo i ten cien na przedramieniu

A tak to dobre. Widze po twoich zdjeciach ze kolorow z K10 nie lubisz :)
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Pani na 74."wymiata".Gdzie Ty znajdujesz takie osoby:okulary,fryzura,płaszczyk i te paluszki.Znalazłeś panią na spacerze z aparatem czy może jest to zdjęcie pozowane.Dla mnie rewelacja. :-B
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Grabber, tak miało to wyglądać. Ale rozumiem, że może się ta fota kompletnie nie podobać. Zaczynam przygotę z tego typu fotografią. To pierwsze kroki, ot co.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
Moze sie nie podobac ale ja tego nie napisalem. Tylko zapytalem sie co i jak. :)
Nie bede ci wypisywal moje widzi mi sie oraz udawal ze sie znam jesli sie nie znam :p
 
MichalR
[Usunięty]
street ciekawy, dwa ostatnie mimo dosc 'twardego' wydzwieku sa ok, choc to nie moja stylistyka.

pozdrawiam
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
78.





79.

 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
idziesz własnym tropem w kierunku pewnej estetyki, ale jak dotychczas te poszukiwania do mnie nie trafiają zupełnie, może z czasem jednak coś tu się rozkręci i w tym temacie. street b lubie w Twoim wykonaniu.

pozdrawiam!
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
Twoje zdjęcia streetowe i BW są świetne.
Portrety mniej do mnie trafiają, ale tylko dlatego, że generalnie mniej lubię tę dziedzinę.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Dwa ostatnie zdjęcia bardzo mi się podobają z racji na ciekawe kadry i obróbkę. Warsztat w PS'ie masz opracowany :)
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
dla mnie tez dobre dwa ostatnie.
Dobrze ze kombinujesz :)
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Po kilku tygodniach przerwy od pstrykania udało mi się znaleźć wolne popołudnie i trzasnąć kilka fotek...



80.





81.





82.





83.





84.

 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
80 i 81 jako całość bardzo ciekawe i przejmujące .
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
83 jak dla mnie ciekawe, dobra perspektywa, wygląda troszkę jak olbrzym w mieście
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
wszystkie fotki fajne, choć najbardziej podoba mi się 83. tak jak już dostrzegł kolega bardzo fajna perspektywa, która czyni zdjęcie bardzo ciekawym;

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach