Swój głos oddaję na pracę:
pierwszą
56% Complete
31 (56%)
drugą
16% Complete
9 (16%)
trzecią
1% Complete
1 (1%)
czwartą
0% Complete
0 (0%)
piątą
25% Complete
14 (25%)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Kalendarz Adwentowy A.D. 2008 - rozstrzygnięcie maratonu
No więc koniec-końców, w bólach wielkich, uciułało się pięć prac.
PIERWSZA
DRUGA
TRZECIA i
CZWARTA
PIĄTA

A TU wszystkie razem.

Teraz czas wybrać najlepsiejszą. Przypominam, że głosuje się na całość, czyli 24 zdjęcia (które przynajmniej w teorii powinny być), a nie na pojedyncze zdjęcia. Przypominam, że to są zdjęcia z cyklu Kalendarz Adwentowy (znaczy, że jest jakiś ogólnie zakreślony temat).

Głosowanie trwa 4 dni. Zapraszam do zapoznania się z pracami i komentowania tego, co wyszło. Wszystkim, którzy wzięli udział i przesłali, co im tam wyszło, gratuluję. Widać mało komu się udało, bo nie było łatwo. A że nie było łatwo, tym bardziej wypada pogratulować, że się chciało i w ogóle. A jeszcze na tego, kogo praca uznana zostanie za najlepszą, czeka nagroda rzeczowa.

Jak się skończy ankieta, to może do tej strony dołączę także prace z ubiegłego roku. Jeśli je znajdę.
W przyszłym roku organizacji tego konkursu podjął się dzerry :-P

 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
j+, już.
 

gorky  Dołączył: 24 Kwi 2006
pierwsza swietna :)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Melduję, że zagłosowałem. Co do piątego, to o jedną klatkę w prawo i byłoby widać mieszkanie, w którym spędziłem pierwsze lata życia. Och, ach. Aż zadzwonię jutro do dziadków i zapytam czy im węgla nie przynieść z piwnicy :-)
*puf*

 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Zagłosowałem na pracę numer jeden.
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Czapki z głów przed tymi pięcioma osobami.

Głosowanie na jutro zostawiam, ale tak pokrótce to jedynka za odmienne podejście do tematu (tylko konsekwencji zabrakło) i dwójka z piątką za spójność ... choć piątka za łatwa/za prosta :P. Chyba zostanie nr 1.

Wydaje mi się, że rozpoznałem autorów prac 1 i 3 :-) .
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Druga :-)
 
Witek  Dołączył: 07 Lis 2008
Szacunek za wkład i odwagę :-B

Strasznie żałuje, że na prawdę brakło mi czasu do realizacji mojego scenariusza. Miałem 30 rozpisanych dni (nawet rezerwowe) :cry: Może za rok się uda.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Oddaję głos na 1. Bo niesamowicie mi sie podoba, a zwłaszcza ostatni kadr - podsumowanie całego miesiąca biegania :-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
1, dlatego że kadry co najmniej 3 kadry -> 21,23,24 odpowiadają temu co ja sobie zaplanowałem, ale zrezygnowałem jeszcze pod koniec listopada
 

Ganz  Dołączył: 30 Kwi 2007
pierwsza
piąta to raczej do konkursu na film poklatkowy ;-) .
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Pierwsza, a dlatego, że uznałem, iż ukazane jest to,że nawet w adwencie człowiek pędzi w szale tak jak zawsze, nie zauważając prawdziwego oblicza.

Pozdro!
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
pierwsza i druga.. tak jakoś najbardziej do mnie przemawiają.. nie wiem, jak z końcową decyzją mam zagwozdkę ;)
Grzesiek
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Fajne pomysły na prace nr 1 i 5, ale ostatecznie wybieram 1 :-D
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Zdecydowanie pierwsza!
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Obejrzałem jeszcze raz ... i nie wiem jak mogłem napisać, że zabrakło konsekwencji w jedynce. Nr1
 

rntr  Dołączył: 06 Gru 2007
uff... wybrałem :)
 
Desmond  Dołączył: 07 Paź 2008
Kurcze, a ja żałuję że wykruszyłem się w pierwszym tygodniu robienia zdjęć (wyjazd w góry + kadyszka w serwisie).
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Wszyscy tak pierwsza, pierwsza i pierwsza... Ale piąta! :shock: To naprawdę trzeba mieć zdrowia i samozaparcia, żeby dzień w dzień fotografować to samo, tylko godzinę później, niż dzień wcześniej. To jest dopiero dajhardyzm :-B
A poza tym: pierwsza z tego co widać nie bez powodu cieszy się uznaniem. Interesujący pomysł, różnorodność, fotograficznie trzyma poziom i jeszcze puenta domyka całość. Bardzo fajne. Druga chyba najbardziej spójna, można dostrzec jakąś ideę, zastanawiające zakończenie, ale cykl bardziej dokumentalny, niż "artystyczny". I ta spójność tak trochę "tanimi środkami" osiągnięta, ale przyjęta konwencja chyba to usprawiedliwia. A 7.xii szkodę jej robi :-P W trzeciej wydaje mi się, że był zamysł, ale w pewnym momencie "życie" zaczęło wygrywać z fotografią i się koncepcja chyba posypała. A raczej rozlazła i nie wiadomo za bardzo w którą stronę. O czwartej trudno coś powiedzieć, bo za bardzo dziurawa jednak.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
W 5. ktoś chciał być jak Matejko :D

I niech mi nie mówi, że przypadkowo :lol:


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach