Swój głos oddaję na pracę:
pierwszą
56% Complete
31 (56%)
drugą
16% Complete
9 (16%)
trzecią
1% Complete
1 (1%)
czwartą
0% Complete
0 (0%)
piątą
25% Complete
14 (25%)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
To by tłumaczyło dlaczego nie ukończył liceum (wtedy gimnazjum?). 90 stopni w prawo i je widać. Najwyraźniej wolał siedzieć na plantach niż lekcjach.

No ale kto by nie wolał..? ;-)
*puf*

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
matb napisał/a:
Ale piąta!
Potwierdzam. Wlasnie na 5 zaglosowalem, bo to podejscie oddaje dla mnie istote tematu. Trzeba tylko znalezc klucz. Wtedy okazuje sie, ze mamy caly adwent - nawet z pasterke. Ten zestaw pieknie pokazuje dlugosc dnia grudniowego. Gdyby jeszcze byl lepszy sznyt techniczny, to dla mnie 5 wygrywa w cuglach. No i jeszce ten Matejko - tez nie wierze, ze to przypadek. DrEwNiAK, dzieki za cynk, bo nie znalem tego obrazu.

[ Dodano: 2009-01-08, 10:23 ]
Aha i jeszcze chcialbym pochwalic prace 2 za konsekwencje i bardzo dobra realizacje. Mialem niezla zagwozdke miedzy 2 i 5.

I jeszcze ostateczna konkluzja to taka, ze skanowanie negatywow kolorowych latwym nie jest :-)
 

Ganz  Dołączył: 30 Kwi 2007
dzerry napisał/a:
matb napisał/a:
Ale piąta!

no to do du..py prezentacja matb ! Nie dostrzegłem żadnej logiki i chronologii w 5 pracy i nie widać tego w galerii zdjęć, dlatego trochę nieswojo się czuję niedoceniając warsztatu, który był kluczowy w pracy :-/ . Jeśli tak ważna jest data i godz wykonania zdjęcia to powinno być to widoczne w galerii.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ganz, przecież data jest zgodna z numerem zdjęcia. To wynika z warunków konkursu - pierwsze zdjęcie zrobione 1.xii, drugie 2.xii itd. Aż do 24 zrobionego w wigilie. A że to są skany z kliszy, to nie ma EXIFa z godziną robienia zdjęcia. Ale chyba po świetle można się domyślić, i po układzie całości. Ja tak przynajmniej się domyślam, choć mogę racji nie mieć.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ganz, czy wszystko musi byc podane na tacy?
 

renko  Dołączył: 25 Maj 2008
Mi też 5 podoba się najbardziej. Obrazu nie znałem, ale pomysł i tak mi się spodobał. Obraz tylko dodaje smaku serii.

I szacunek dla wszystkich, którzy wytrwali.
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
poszedl glos na 1 - ma cos w sobie...
4 niezle sie zapowiadala, ale liczba dziur ja dyskwalifukuje :-/
a w 2 rewelacyjna pointa :-)
 

archi  Dołączył: 30 Gru 2008
DrEwNiAK napisał/a:
W 5. ktoś chciał być jak Matejko :D

Hmm ... to jednak Stanisław Wyspiański "Planty o świcie" z 1894 :-P
A swoja drogą ciekawe czy Autor zaczerpnął świadomie ?
Przy okazji witam serdecznie wszystkich, to mój pierwszy post na forum, chociaż nie pierwsza obecność.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dzerry napisał/a:
Aha i jeszcze chcialbym pochwalic prace 2 za konsekwencje i bardzo dobra realizacje. Mialem niezla zagwozdke miedzy 2 i 5.
Zgadzam się z przedmówcą. Ten sam dylemat.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
archi napisał/a:
DrEwNiAK napisał/a:
W 5. ktoś chciał być jak Matejko :D

Hmm ... to jednak Stanisław Wyspiański "Planty o świcie" z 1894 :-P
A swoja drogą ciekawe czy Autor zaczerpnął świadomie ?
Przy okazji witam serdecznie wszystkich, to mój pierwszy post na forum, chociaż nie pierwsza obecność.


Oż ku.. :oops: :evil: :evil:
Co ja napisałem! Oczywiście! Aaa bo z Matejką ostatnio miałem za pan brat.

Lecz Wyspiański był uczniem Matejki :idea:
 

Ganz  Dołączył: 30 Kwi 2007
matb, dzerry, ja się nie domyśliłem. Nie musi być na tacy, ale dobrze byłoby gdyby było ;-) . Z drugiej strony nie wszyscy muszą czytać lub pamiętać założenia konkursu i po prostu rzucić okiem na galerię oceniając bez zagłębiania się. Fakt, że każde zdjęcie jest przesunięte wobec drugiego o godzinę to już powinien być zaznaczony. Z braku tej kluczowej informacji, nie doceniłem pracy nr 5 i składam szacun dla autora :-B . Kto postąpił podobnie to "niech się miasta wpisujom" ;-) . Dla mnie nauczka na przyszłość, dla innych w/g ich woli. :-B
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Ganz napisał/a:
Kto postąpił podobnie to "niech się miasta wpisujom" ;-)

Poznań :!:
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Ganz napisał/a:
nie wszyscy muszą czytać lub pamiętać założenia konkursu i po prostu rzucić okiem na galerię oceniając bez zagłębiania się

:shock: Oceniać bez znajomości tematu?!
 

Ganz  Dołączył: 30 Kwi 2007
Stachu, tak kurna, bez totalnej znajomości :evil: :roll:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ganz, no wez wyluzuj :-P Malarze symboliczni tez nie dolaczali do obrazow instrukcji obslugi. Ktos jednak lamiglowke rozwiazal, a to juz znaczy, ze autor odniosl sukces. Moj kumpel, gdy zaczynam mu tlumaczyc oczywistosci, mowi mi "nie obrazaj mojej inteligencji". Gdyby autor wylozyl kawe na lawe, to nie byloby juz to. Ja mialem oryginalnie podobny pomysl, ale z przyczyn obiektywnych musialem go bardzo szybko porzucic. Ja tez zakladalem, ze nie dodaje zadnych pozafotograficznych wskazowek.
 

Ganz  Dołączył: 30 Kwi 2007
zioło mi się skończyło, więc spięty jestem ;-)
Mi chodzi tylko o to, że jeśli mam odwagę przyznać się do niedopatrzenia to na pewno będą nawet tacy co wystawili ocenę na podstawie thumbnaili :evilsmile: . Niech się miasta wpisujom:
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Ja :mrgreen: .


:-P
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
No i są wyniki, nikt nie zauważył?
5 osób przysłało prace, 55 poświęciło się, żeby oddać głos. Nie ma to, jak forum sprzętowe :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Dobra, to ktory Warszawiak tak przytlaczajaco wygral? :-P

A komu mam gratulowac najciekawszej pracy konkursu? J+?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ja sie nie potrafiłam zedcydować :oops:
Ale wszystkie prace oglądnęłam! 8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach