bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Po przemyśleniu przychylam się do opcji, że foty z archiwum mogą być. Wczoraj przy goleniu naszła mnie światła refleksja ;) że przymuszanie do zrobienia foty może owocować aranżowanymi na siłę sytuacjami i zaniży poziom fotek. Więc ok :) Ja się będę starał strzelać na bieżąco, tak dla sportu, ale pewnie nie zawsze wyjdzie.
 
sila  Dołączył: 07 Sty 2009

 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
sila, nic nie widać w Twoim poście
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
bEEf napisał/a:
przymuszanie do zrobienia foty może owocować aranżowanymi na siłę sytuacjami i zaniży poziom fotek.


bEEf, sugerujesz coś :evilsmile: :?:

Co do nowego wątku jestem wielce za :-D Wilczek :-B za pomysł :!:
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
bEEf, robienie fotek na siłę pod temat zaniża poziom.. wiemy o tym.. :-/
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ech, chłopaki, moje przemyślenia dotyczyły moich własnych poczynań, serio :-P
 
sila  Dołączył: 07 Sty 2009
Teraz powinno już być widoczne - sorki za to, coś pomieszałem podaczas załączania zdjęcia.
 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
Na prawdę świetny pomysł! :-B Myślę, że zmobilizuje wiele osób, w tym mnie ;).
Co do kwestii technicznych to trzeba pomyśleć jak to będzie dalej wyglądało, czy kolejne "edycje" będą w tym samym wątku? Jeżeli tak to przy zmianie tematu dobrze by było gdyby moderator dodawał go do tytułu wątku, a każdy wstawiając zdjęcie w temacie postu pisałby temat. To takie dwa szybkie pomysły.
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
kaczor, Ja jestem za osobnymi wątkami i jakimś serwerem, co by fotki nie znikały(chociaż nie bardzo wiem jak to rozwiązać).
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
thx opiszon :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
Trzeba by też przemyśleć kiedy wklejamy zdjęcia, kiedy będą tylko gotowe czy np. dopiero pod koniec tygodnia.
Ja proponuję, zeby zdjęcia było mozna wrzucać cały tydzien. Skoro ma nie być ankiety to warto, żeby ciągle odgrzewać temat jakimś nowym "zobrazowanym kąskiem".

Proponuję też oddzielne wątki. Jak bedzie trzeba zrobi się dział pt."TT" tylko z tymi wątkami.
:-D
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
tref napisał/a:
Jak bedzie trzeba zrobi się dział pt."TT" tylko z tymi wątkami.

za!
 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
Też mi się wydaje, że opcja oddzielnego działu jest najlepsza. Moja wcześniejsza propozycja odnosiła się oczywiście tylko do sytuacji w której pozostanie jeden wątek.
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
tref napisał/a:
Ja proponuję, zeby zdjęcia było mozna wrzucać cały tydzien. Skoro ma nie być ankiety to warto, żeby ciągle odgrzewać temat jakimś nowym "zobrazowanym kąskiem".

Proponuję też oddzielne wątki. Jak bedzie trzeba zrobi się dział pt."TT" tylko z tymi wątkami.

Dwa chyba najlepsze rozwiązania.

Pozostaje pytania, na jakiej zasadzie wybieramy nowy temat ? Kto pierwszy się zorientuje, że jest 20:00 w niedzielę, ten zadaje, czy może wpisujemy się na listę i kolejno z listy się wybiera ? :-)
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
hitman1986 napisał/a:
Kto pierwszy się zorientuje, że jest 20:00 w niedzielę,


jestem za ;-)
 

archi  Dołączył: 30 Gru 2008
Wydaje mi się że wrzucanie tematu na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" to zły pomysł.
Lepiej by było zebrać w ten właśnie sposób np. 10 tematów i potem szybko je przegłosować wybierając ten który uzyska największe poparcie.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja się boję o poziom... Bo w sumie po co tworzyć kolejne miejsce do wrzucania średnich zdjęć?

Fotografia Uliczna, Domino, Pary - miejscami bardzo słaby poziom. Działania konkursowe powodują, że jednak człeczyna się stara. A tu takie wrzucanko, nawet jeśli tematyczne.
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
jorge.martinez napisał/a:
Bo w sumie po co tworzyć kolejne miejsce do wrzucania średnich zdjęć?

Nikt Cię nie prosi o to, abyś swoje tutaj umieszczał... Sorry, ale powstrzymać się nie mogłem. Jeśli nie odpowiada Ci ta forma zabawy, to po prostu tu nie zaglądasz. Jasne i proste.

Zajrzałem na Twojego bloga - street ok, więc nie bierz tego, co tam napisałem wyżej, do siebie...

[ Dodano: 2009-01-16, 16:48 ]
archi napisał/a:
Wydaje mi się że wrzucanie tematu na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" to zły pomysł.
Lepiej by było zebrać w ten właśnie sposób np. 10 tematów i potem szybko je przegłosować wybierając ten który uzyska największe poparcie.

To może zrobić listę osób chcących wymyślić temat i wpisać ich na listę. Warunkiem, jaki mógłby być, aby zostać dopisanym, to podanie jakiemuś modowi swojej propozycji na PW, a wtedy on wybierze, czy pomysł jest dobry, czy się nie nadaje.

Albo można po prostu ustawić kolejkowanie, temat podpiąć w dziale i każdy będzie się dopisywał na daną niedzielę...

Takie moje dwa pomysły :roll:
 

archi  Dołączył: 30 Gru 2008
jorge.martinez, też podzielam Twoje obawy o poziom, ale mimo wszystko lepiej robić zdjęcia niż nie robić.
Pewne wątki jak pary czy domino, nawet street trochę przymierają (zobacz od ilu dni nikt nic nie wkleił) więc może trzeba trochę odmiany ... ?
Każde wrzucenie zdjęcia na forum to konkurs dla wykonawcy i trzeba się starać , przynajmniej ja tak uważam ;-)
A że z jakością nie tylko techniczną bywa różnie ?
Dobrze że mamy paru takich od których można się czegoś nauczyć, byle tylko chcieli wrzucać tu i tam swoje fotografie.
Uf ! :mrgreen:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
hitman1986 napisał/a:
Jeśli nie odpowiada Ci ta forma zabawy, to po prostu tu nie zaglądasz. Jasne i proste.


Ponoć do niedzieli dyskutujemy o formie. Więc wyraziłem swój pogląd i obawy. Akurat nie komentowałem zdjęć, które zostały dodane pod tematem "Uzależnienie", po prostu martwię się na przyszłość :-) Bo potem to nie ma kontroli i każden wrzuca co mu się będzie z tematem wiązało.
Ale pomysłu nie postponuję. Zresztą, gdy w wątkach sprzętowych posucha, to czas by większy nacisk położyć na twórczość.

Wszystko wyjdzie w praniu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach