ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
archi, pls9, Fajnie ,że się "widzi"..dzięki,a co do "obaw na przyszłosc"..to przeciez większość z nas to amatorka ;-) ,tak że róbmy,pokazujmy,interpretujmy.Pomysł jak najbardziej mi się podoba-jest bodziec :-D .Teraz prośba do kolorowych o ustalenie konkretnych zasad(ramy czasowe,forma itp.) to tak na przyszłosć :-P ,.Mamy już doswiadczenie z trwających watków:pary,domino w których nie do końca wszyscy się odnajdują,myślę że wiadomo co mam na mysli.Pozdrawiam
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dagio napisał/a:
bEEf, robienie fotek na siłę pod temat zaniża poziom..
NIgdy nie mow zawsze :-P . Wiekszosc najwiekszych zdjec w historii fotgrafii to efekt zlecen.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
dzerry, to tak wiesz.. na pochybel trochę ;-) ..sam uważam, że kilka "na luźne zlecenie" wyszło mi fajnie ;-)
 
SpinDoc  Dołączył: 05 Paź 2008
A może jednak zrobić coś w rodzaju grupowego pojedynku? Z czasem 10 dni, żeby każdy zdążył zrobić i wywołać...

[ Dodano: 2009-01-17, 09:18 ]
Motywacja większa będzie...
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
SpinDoc, było. Były ZPT-y, były TKT-y. Jak myślisz, dlaczego już nie ma?
 
SpinDoc  Dołączył: 05 Paź 2008
Hmm... A można wyzwać parę osób na raz z jednym tematem?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Myślę, że tak.
 

wilczek  Dołączył: 28 Paź 2008
Jak pisałem moim zdaniem wolał bym by nie był to konkurs, a temat w stylu fotografia uliczna itd. Co innego, że osoba która opublikuje swoją pracę, musi liczyć sie z tym że każdy może ją skrytykować i to powinno być wystarczającą motywacja by nie wrzucać byle jakich zdjęć. Jasne, nie można oczekiwać, że nie będą pojawiać się gnioty ale przecież i takie zdjęcia czegoś uczą... zwłaszcza wstawiającego, gdy wysłucha szczerej opinii.

Co do spraw organizacyjnych, to myślę że to wyjdzie w praniu:)

W każdym razie jeśli kontynuujemy zabawę to dziś o 20, ktoś wkleja nowy temat :D

Pozdrawiam.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Co jest, już po 20:00 :-/ Wiem że jest pora na telesfora, ale jakiś temat trzeba wrzucić.
 

ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
No właśnie nowy temat,a kto go narzuci?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Może ma ktoś dziś urodziny? :-D
 

nopik  Dołączył: 02 Lis 2007
To może Oczekiwanie.
Tak tylko żartuje :-D
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
nopik, oczekiwanie może być ;-)
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Już widzę setki zdjęć z przystanków...

;-)
 

wilczek  Dołączył: 28 Paź 2008
tiaaa a może ludzie pod siedzibą Pentaxa z transparentami "We want FF" ;)

Fajny temat, można wymyślić coś niekonwencjonalnego :)
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
pasi?:
 

nopik  Dołączył: 02 Lis 2007
Wydaje sie jednak, że musi być ktos kto co niedziela ostatecznie zdecyduje o temacie.
Bo przyjdzie kilka osób każda da coś od siebie i co wtedy. Założyciel tematu, tu wilczek lub którys użytkownik z co bardziej szanowanych na forum ostatecznie by decydował i nie było by to tamto.
 

archi  Dołączył: 30 Gru 2008
A może coś z Niemena np.: "Stoję w oknie", albo "Obok nas", albo "Sukces", a może "Nim przyjdzie wiosna" ?
A może zacząć od sztandarowego "Dziwny jest ten świat" ???
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
nopik napisał/a:
Wydaje sie jednak, że musi być ktos kto co niedziela ostatecznie zdecyduje o temacie.
Bo przyjdzie kilka osób każda da coś od siebie i co wtedy.


A może niech "wygra" temat osoby, której post z propozycją pojawi się forum jako pierwszy w niedzielę o godzinie 20:00 w tym topicu?
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
nopik napisał/a:
Wydaje sie jednak, że musi być ktos kto co niedziela ostatecznie zdecyduje o temacie.


A ja proponuję, żeby osoba, która wybierała temat od razu wskazywała swojego następcę - osobę która wymyśli kolejny temat. W ten sposób następca ma tydzień na obmyślenie tematu i wybranie swojego następcy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach