Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
BartekKw napisał/a:
Arti napisał/a:
Gavreel, mówisz i masz.. idę.. :evilsmile:


I ja..!!! Ja tez chce :mrgreen:


Ja też poproszę :mrgreen:
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
A do mnie nie wchodźcie komentować zdjęć, bo jeszcze mnie zniechęcicie :-P
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
A co to? Koncert życzeń? Będzie czas i miejsce, to przyjdę i do Was.... :evilsmile:
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
Dla kuzynki z mężem...
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
Normalnie wątek życie własnym życiem widzę, nawet jak nie dodaje zdjęć ilość stron się powiększa ;)
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Długo mnie nie było a widzę, że autor ma niewątpliwy talent do rozbudzania dyskusji :) Gratuluję :) Skupię się na zdjęciach. 31 - 33 (na stronie 5) nie przemawiają do mnie tematyką - nie wiem o co w nich chodzi. 31 (bis) i 32 (bis) (trzaśnięta numeracja) - ciekawa obróbka kolorystyczna, która przyciągnęła mój wzrok, ale w ostateczności 32 bardziej mi odpowiada bo na 31 jest zbyt mocno przekombinowane z odbiciem w szybie. 33 (bis) geometria i nic więcej dla mnie. Może B&W dało by większego kopa. 34 - bez szaleństwa, grajek i nic więcej. 35 - nie podoba mi się obróbka a szczególnie światła lamp. Poza tym zbyt ciemno w cieniach, jak dla mnie.
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
kndr napisał/a:
Długo mnie nie było a widzę, że autor ma niewątpliwy talent do rozbudzania dyskusji :)
No właśnie też czekam na dalszy ciąg tego psycholodżikal thrillera.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Macky napisał/a:
Posłuchaj Arti'ego i wywal te programy, bo działają na Ciebie jak psychotropy ;-)
Przyglądam się temu wątkowi od pewnego czasu i nie mogę zrozumieć, dlaczego nie chcesz korzystać z dobrych rad - odrzuć te prochy/programy i skup się na podstawach. Myślisz, że Picasso nie potrafił rysować? Najpierw weź się za podstawy, opanuj i zrozum je, a dopiero potem kombinuj. Inaczej będziesz dreptał w miejscu i zagubisz się w narkotycznych wizjach.
Sorry za specyficzne skojarzenia, ale poprzednie posty jakoś tak wprowadziły mnie na tą "ścieżkę" :lol:
Zgadzam sie z tobą,wypowiedź trafiona w 10.
 
ansow  Dołączyła: 18 Mar 2009
[quote="matb"]W mojej ocenie są tu zdjęcia słabe wymieszane z bardzo słabymi.

tak sobie czytam Twoje komenty i się zastanawiam czy Twoje " konstruktywne" krytykowanie jest sztampą, której się trzymasz w stosunku do początkujących czy tylko nie chce Ci się wymyślić czegoś co na prawdę może pomóc?
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
witam po dłuuugim czasie :D

36.
[img]
37.

38.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
37 - HDR i to bardzo widoczny na styku niebo-dachy -> to jest efekt który odrzuca mnie od źle zrobionych hadeerów


38 - co się stało temu budynkowi :?:

no i frontowa ściana zdecydowanie za ciemna
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
opiszon napisał/a:
37 - HDR i to bardzo widoczny na styku niebo-dachy -> to jest efekt który odrzuca mnie od źle zrobionych hadeerów

he he he ale to nie hdr tylko zwykła panorama :D
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
piotrek0001, to wytłumacz się z tego efektu w takim razie :?:

domy trochę za mocno zniekształcone IMHO
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
opiszon napisał/a:
piotrek0001, to wytłumacz się z tego efektu w takim razie :?:

he he he to tylko ja i corel ;) wziełem pędzel i sam naszkicowałem sobie niebo bo był przepał ze ja *****. ;)

A domy mi się odobają że są zniekształcone bo to panorama takie prawie fish eye mi wyszło ;);)
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
A na 38? Zwiększałeś dystorsję w PPL'u?
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
Apazar napisał/a:
A na 38? Zwiększałeś dystorsję w PPL'u?

tutaj lekko kontrast i wymieniałem niebo. czyli nie.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
piotrek0001 napisał/a:
wymieniałem niebo
no właśnie - niestety widać to między konarami, tam gdzie nie udało ci się wymienić
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
opiszon napisał/a:
piotrek0001 napisał/a:
wymieniałem niebo
no właśnie - niestety widać to między konarami, tam gdzie nie udało ci się wymienić


wiem ale... mi się to podoba :)
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
36 mi się podoba - ale mz "wywalił" lampę i dołożył więcej dołu niż góry.
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
38 jest ciekawa,nawet te zniekształcenia mi nie przeszkadzają, a nawet przeciwnie, zdjęcie jest bardziejintrygujące dzięki temu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach