Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Coś tam się zaczyna chyba dziać.. ale te programy graficzne za wcześnie zainstalowałeś..
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
39.

40.

41.


Ok wszystkie zdjęcia bez fotoszopa. :]

 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
nic nie widać....
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
Janusz Gdula napisał/a:
nic nie widać....

Ale to się ludzie niecierpliwią :D
Oceniać , jestem ciekaw opini.
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
39 najlepsza, ale bardziej by mi się podobała bez tych gałęzi w górnym rogu. Fajne miejsce i pora na zrobienie zdjęcia :) Temat też ciekawy.
Reszta mi w ogóle nie leży, na 40 co najwyżej ładne kolorki...
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Z ostatnich to 39 ujdzie w tłumie,natomiast 40 i 41 mz. znalazły się tu przez przypadek.
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
andrzejb napisał/a:
natomiast 40 i 41 mz. znalazły się tu przez przypadek.

no co złe ??
 
crash85  Dołączył: 06 Gru 2008
39 i 41 mi sie podoba, postep widze w stosunku do pierwszych zdjec
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
piotrek0001 napisał/a:
no co złe ??

piotrek0001 ,proszę nie obraź się na mnie ale powiedz co chciałeś pokazać na zdjęciu nr.40?No dobrze jest na nim pajęczyna i kilka paproszków.Jak dla mnie to trochę za mało,jakby tam siedział jeszcze wielki pająk albo kolorowa mucha to bym wiedział na co zwrócić uwagę.Teraz kolej na 41.Ostre drzewo u góry kadru,za ciemne(niedoświetlone chyba)+rozmazany kawałek rzeki a na niej dwa białe ślady po ingerencji jakiegoś programu graficznego+podręcznikowy przykład winiety.Wybacz pytałeś się co jest złe,to ja udzielam odpowiedzi(zaznaczam,że jest to moje zdanie i nie musisz się z nim zgodzić).
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
andrzejb napisał/a:
No dobrze jest na nim pajęczyna i kilka paproszków.Jak dla mnie to trochę za mało,jakby tam siedział jeszcze wielki pająk albo kolorowa mucha to bym wiedział na co zwrócić uwagę

no od pajączynka bez pająka.. no mi się podoba.

andrzejb napisał/a:
Ostre drzewo u góry kadru,za ciemne(niedoświetlone chyba)+rozmazany kawałek rzeki a na niej dwa białe ślady po ingerencji jakiegoś programu graficznego+podręcznikowy przykład winiety.Wybacz pytałeś się co jest złe,to ja udzielam odpowiedzi

te zdjęcie ma być lekkie... robiac je nawet nie widziałem tej pajęczyny.... miało być drzewo a w oddali nieostry dalszy plan.. i juz.. od całe zdjęcie a wineta jest od UV i polara , dodałem nieco +5 kontrastu ityle było w programie graficznym.
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Jak widziałeś, że robi się taka winieta to może trzeba było się zdecydować na jeden filtr? Albo przyciąć je później, bo nie wygląda to dobrze.

Pozdrawiam
Buczo
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
piotrek0001, posłuchaj mnie uważnie...
Zdjęcie 39 mi się nawet podoba. Leży kompozycyjnie, brakuje mocnych punktów, nie wiem czy balans bieli nie pwinien być inny. Ale miałeś pomysł.
Dwa pozostałe to niestety zdjęcia o niczym. Natomiast trzeba przyznać, że technicnie jest duża poprawa. Mam nadzieję, że wreszcie wyciągnąłeś wnioski z całej tu pisaniny uprawianej. Pracuj dalej!
To pisałem ja, największa maruda w tym wątku...
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
39 interesujące jest.
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
39 ma to coś mz
40 ciekawe tło
41 rozmycie widoku stanowiącego większą część zdjęcia w celu pokazania kawałka pnia nie jest moim zdaniem najlepszym pomysłem
ale generalnie jest nieźle :-)
 

Macky  Dołączył: 28 Lis 2008
Niewątpliwie mostek najciekawszy z ostatnich i niewątpliwie postęp jest - trzymaj tak dalej. Ale cosik mi się wydaje, że cierpliwości Ci brakuje. Mam nadzieję, że i tego się nauczysz;)
A co do zdjęć, to oprócz mostku, który coś już w sobie ma, podoba mi się też tło pajęczyny (jak większości). Jestem przekonany, że zdjęcie mimo braku jakiegoś stworzonka w nim uwięzionego mogłoby pozostać takie jakim jest, gdyby ostrość była ostawiona na centrum pajęczyny. Moim zdaniem sporo by to zmieniło, a i brak żyjątek dało się jakoś przeboleć. Tego typu decyzje (tu: ustawienie ostrości) muszą jednak nastąpić już na etapie wciskania migawki, a tu jej zabrakło... Powodzenia w podejmowaniu następnych...
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
42.
43.
44.
45.

do oceny .

[ Dodano: 2009-05-23, 13:52 ]
no i ? co nikt nie zagląda ? 0_o

[ Dodano: 2009-07-04, 11:04 ]
Oj oj widze ze coś nieciekawego stało sie z 42... hmm no cóż...

dam linka i tym razem będzie ok ;)



[ Dodano: 2009-09-15, 07:38 ]
46.
większy rozmiar na : http://www.digart.pl/zoom/4300802/Arni.html
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
piotrek0001, wcześniejszych już nie widzę, a z tych co ostatnio to ten amfiteatr czy scena jakaś zbyt przegięte :-/

ślimaczek fajny ale trochę ostrości mi brakuje.

:-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach