Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
13 i 15 MZ są świetne, chciałbym tak umieć kadrować jak Ty...
Bardzo miło ogląda się te zdjęcia
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
12, 13, 14... podoba mi sie takie miekkie delikatne swiatlo, a i ten tamronik widze calkiem fajnie spisuje sie:-)
 
Lowleck  Dołączył: 04 Gru 2008
I znowu coś mam...

17.



18.



19.



20.





Wszystkie zdjęcia wykonane zestawem k100ds + T28-75/2.8

Zapraszam również na viewbook'a
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Lowleck, 2 i 9, oraz 20-tka :-B
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
17 i 20, podobają się
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
całość bardzo fajna, podobają mi się.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Lowleck napisał/a:
I znowu coś mam...

Nie "znowu" tylko "wreszcie". Ja poproszę częściej. :evilsmile:
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
nowa seria jak najbardziej ok
 

mort1  Dołączył: 21 Mar 2009
nr 17 rewelacja.....dużo mi do was brakuje :oops:
 

Graf_Zeppelin  Dołączył: 22 Mar 2009
17 przepał na bluzce, lewa strna zdjęcia. 18 nieostre. 19 za dużo się dzieje - kolumny prawa i lewa, żółte paliki po prawej, ostrości też nie jestem pewien.
Generalnie dobrze, dobrze minus. Musisz się więcej skupić na tych małościach
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
A mi właśnie nr 18 najbardziej się podoba. Ja tam nieostrości na twarzy modelki nie widzę. Podoba mi się i miejsce i poza modelki na tym zdjęciu. Także wg mnie kadr jak najbardziej na tak :)
20 jest też świetnym zdjęciem.
A co do przepałów: czasami one nie przeszkadzają w odbiorze, tu mi zdecydowanie nie przeszkadzają. Pozdrawiam!
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
bardzo udane zdjęcia (większość;), podobają mi się kolorki
20 - klasa
 
Lowleck  Dołączył: 04 Gru 2008
co do :
Graf_Zeppelin napisał/a:
17 przepał na bluzce, lewa strna zdjęcia. 18 nieostre...


... myślę, że lepsze ustawienie monitora zapobiegnie wyciąganiu pochopnych wniosków na temat przepaleń :)
A czy 18 jest nieostre? przy 75mm na f2.8 GO jest bardzo mała. Moim zdaniem oko jest wystarczająco ostre... ale moge sie mylić.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Lowleck napisał/a:
myślę, że lepsze ustawienie monitora zapobiegnie wyciąganiu pochopnych wniosków na temat przepaleń
Ja na swoim monitorze też zauważyłem to samo co Graf_Zeppelin.Przepał czy nie reasumując jak dla mnie te zdjęcia są bardzo dobre.Jeśli mam wybrać to 20.jest moim faworytem.
Arti napisał/a:
Nie "znowu" tylko "wreszcie". Ja poproszę częściej.

I ja też.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Lowleck napisał/a:
ale moge sie mylić.

Tu też masz rację. Możesz i się mylisz. ;-)
Ta zbyt jasna plama z bluzki, nawet jeśli mi udowodnisz, że się łapie gdzieś tam na histogramie ( w który nie wierzę) to odwraca uwagę, przeszkadza. A 18stka jest nieostra na twarzy. Ostre są spodnie. Mi się ta fota podoba i tak, ale fakt jest faktem.
Ale ja mam wrażenie, ze dobrze kombinujesz i dlatego czekam na więcej. JEstem ciekaw co z tego wyjdzie.
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
Lowleck, Namów naszą wspólną znajomą Agatę D. (z Kodaka) na jakąś sesję. Cholernie fotogeniczna osóbka. Chętnie bym zobaczył jej fotki.
Pzdr dla Agaty. Sorry za tę małą prywatę.
 

w4syl  Dołączył: 16 Lis 2007
20 mi się podoba, ale przyciąłbym prawej strony nieco, albo przesunął jeszcze w fazie robienia zdjęcia kadr.
 
Lowleck  Dołączył: 04 Gru 2008
Koleje zrobione oczywiście zestawem k100ds + T 28-75/28. Tym razem w domowym zaciszu. Za tło posłużyło prześcieradło powieszone na zabkach od firanek. Z lewej strony blysk Metz'em 48 na 1/8 mocy przez białą parasolkę, a z prawej blenda srebrna. Jestem zaskoczony efektem...

21.
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
Lowleck, pomysł na zrobienie zdjecia i opis mnie zaskoczył. Oczywiście w pełni pozytywnie:)
Efekt świetny:) Tylko po prawo ostrość uciekła za bardzo do tyłu mam wrażenie
 
Lowleck  Dołączył: 04 Gru 2008
22.



Światło zastane mocno niedoświetlone, po prawej blysk gołym Metz'em 48 na pełnej mocy. Ucze się błyskać...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach