dan  Dołączył: 11 Sie 2006
U mnie kazde, nawet drobne zmiany wprowadzane w Gamma Panel, powoduja pogorszenie w wyswietlanym wzrocu.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Na tej stronie dla gamma=2.2 jest obrazek:


Mojego oparłem miedzy innymi wlasnie na tym ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Po ustawieniu temperatury na 6500 (i tyknieciu w monitorze niebieskiego, żeby nie było zbyt żółto) w GammaPanelu zacząłem kolejno suwaczkami od górnego, przez środkowy, na końcu dolny lekko tykać, i widać po każdym ruchu, kiedy jest możliwie najlepszy obraz. I już, też dobrze.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Stachu napisał/a:
A ja jakoś nie mogę sobie z tym poradzić :-( . Albo dwa prostokąty po lewej są takie same, albo ta szachownica po prawej jest prawidłowo.


U mnie - o czym dowiedzialem sie dopiero po zastosowaniu Spidera Pro ;-) - trzeba bylo jeszcze dopasowac poziomy kanalow RGB w monitorze...
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Stachu napisał/a:
A ja jakoś nie mogę sobie z tym poradzić :-( . Albo dwa prostokąty po lewej są takie same, albo ta szachownica po prawej jest prawidłowo.


U mnie - o czym dowiedzialem sie dopiero po zastosowaniu Spidera Pro ;-) - trzeba bylo jeszcze dopasowac poziomy kanalow RGB w monitorze...


Daje rade spider ?
zastanawiam się nad najtańszym modelem, bo to śmieszne 240netto kosztuje..
chociaż jestem z wydruków zadowolony, to chce mieć pewność jednak (Zwłaszcza jak komercyjnie coś i od czasu kupna cyfry nie ufam trochę temu monitorowi)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
Daje rade spider ?
zastanawiam się nad najtańszym modelem, bo to śmieszne 240netto kosztuje..
chociaż jestem z wydruków zadowolony, to chce mieć pewność jednak (Zwłaszcza jak komercyjnie coś i od czasu kupna cyfry nie ufam trochę temu monitorowi)


Daje.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach