Oddaję głos na pracę nr:
1
15% Complete
26 (15%)
2
1% Complete
3 (1%)
3
1% Complete
2 (1%)
4
6% Complete
11 (6%)
5
1% Complete
2 (1%)
6
2% Complete
4 (2%)
7
7% Complete
12 (7%)
8
10% Complete
18 (10%)
9
0% Complete
0 (0%)
10
0% Complete
0 (0%)
11
0% Complete
1 (0%)
12
1% Complete
2 (1%)
13
0% Complete
0 (0%)
14
0% Complete
1 (0%)
15
3% Complete
6 (3%)
16
2% Complete
4 (2%)
17
0% Complete
0 (0%)
18
1% Complete
3 (1%)
19
7% Complete
13 (7%)
20
8% Complete
14 (8%)
21
1% Complete
3 (1%)
22
2% Complete
4 (2%)
23
0% Complete
1 (0%)
24
0% Complete
1 (0%)
25
12% Complete
21 (12%)
26
1% Complete
3 (1%)
27
0% Complete
1 (0%)
28
1% Complete
2 (1%)
29
1% Complete
3 (1%)
30
0% Complete
0 (0%)
31
0% Complete
1 (0%)
32
0% Complete
0 (0%)
33
2% Complete
4 (2%)
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
znasz mam nadzieję definicję słowa SPAM


Podczas II wojny światowej mielonka była podstawowym zaopatrzeniem dla wojska oraz ludności cywilnej, bowiem bardzo trudno zdobywało się świeże mięso, a mielonkę zamkniętą w puszce można było dość długo przechowywać, nawet nie posiadając lodówki. Podczas wojny koreańskiej żywiła się nią ludność cywilna. W związku z duża popularnością mielonki bazowało na niej wiele potraw, m.in. zupa z mielonką, która serwowana jest do dziś w wielu restauracjach w Korei.

Dzisiaj mielonka popularna jest na różnorakich rajdach i obozach, głównie ze względu na łatwość przechowywania.
 
mecius  Dołączył: 01 Sie 2008
Kiwak napisał/a:
Chyba nie zamierzacie nikogo zmuszać? Ja rozumiem oczywiście, że im większemu kawałkowi świata Wasze dzieła się ukażą tym lepiej, ale.... :-P

:mrgreen:
opiszon napisał/a:
znasz mam nadzieję definicję słowa SPAM ;-)

znam :-B

ojjjj, czepiacie się Panowie, tutaj nie chodzi o to by się pokazać ale o to że użytkownicy nawet nie wiedzą że organizuje się konkursy :-D , i pomysł dotyczył by ich o tym poinformować (jak widać z wywieszeniem konkursu na 1 stonie jest problem :evilsmile: )
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mecius napisał/a:
ale o to że użytkownicy nawet nie wiedzą że organizuje się konkursy :-D

może nie są zainteresowani :?:
a skoro nie są, to byłby to spam ;-)
 
mecius  Dołączył: 01 Sie 2008
opiszon napisał/a:
może nie są zainteresowani :?:

nie możemy być pewni że nie są zainteresowani ;-) a skoro tak to nie jest to spam :-P (taka naciągana definicja)
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
Jak jest z kalendarzami? Jest info na głownej stronie, żeby wpłacać, a nie wszyscy są zainteresowani! Pomysł, żeby wspomnieć o konkursie/głosowaniu na głównej jest IMHO bardzo dobry. To będzie chciał, to kliknie, kto nie, nie kliknie.
Może być tak, że niektórzy są zainteresowani konkursem a nie wiedzą gdzie go szukać itp
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
mecius napisał/a:
ale..., you're the boss
nie, wiesz, jakoś nie bardzo się czuję :) Myślę że np. umieszczenie w górnej części działu wystarczy. Jeśli ktoś jest zainteresowany i do działu zagląda, to kliknie.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Kapar napisał/a:
Jak jest z kalendarzami?
Z kalendarzami jest tak, że ludzie pozamawiali, ktoś założył za nich pieniądze, a teraz ciężko odzyskać pieniądze, więc to trochę co innego.
 

Kiwak  Dołączył: 28 Paź 2007
Po co ogłaszać?
Wchodzę na forum i szukam tego, po co wchodzę. Jadę z góry na dół, wzrok ślizga mi się po różnych działach i jednocześnie, bez wchodzenia nawet do poszczególnych działów, po różnych tytułach wątków. Jeśli w wątku coś się dzieje, to on regularnie się pojawia na stronie głównej, z każdym nowym postem.
Naprawdę myślicie, że reklama jest potrzebna? O PPD ogłoszenia nie ma. O pojedynku - siedmiokropku, którym trochę ludzi też się emocjonowało ogłoszenia nie było. Bez przesady...
Nawiasem mówiąc ta właśnie dyskusja przysparza popularności wątkowi, ale naprawdę potrzebujecie tak bardzo tej popularności? Wystarczy przecież zadać odpowiednie pytanie w PKzP i od razu się kręci! 8-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
zgadzam się z Kiwakiem

ja nawet tak nie robię, tylko przeglądam zawsze listę nieprzeczytanych wątków - od razu widać co się gdzie dzieje

tam gdzie chcę to wchodzę, tam gdzie chcę, to głosuję :-)
 
mecius  Dołączył: 01 Sie 2008
opiszon napisał/a:
przeglądam zawsze listę nieprzeczytanych wątków

a czy każdy tak robi :mrgreen:

dobra kończe swój OT 8-) , zgadzam się z przedmówcami :-P ;-)

... i nie zaglądne tutaj aż do zakończenia konkursu :-> <foch>
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Głos oddany. Szkoda, że można głosować tylko na jedno, miałbym łatwiejsze zadanie bo kilka zdjęć IMHO wartych wyróżnienia.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
A ja myślę, że warto promować każdy wątek który motywuje/motywował do robienia zdjęć. 148 głosów na cztery tysiące użytkowników to żenujący rezultat - wszak nie trzeba się tu wykazywać jakąś wiedzą tajemną - wchodzimy i głosujemy na to, co nam się akurat podoba. Nie wiem tylko jak to technicznie byłoby najlepiej rozwiązać bo faktycznie jak zaczniemy dokładać kolejne i kolejne wątki do przyklejonej u góry informacji to tam się zrobi tłok i czytelność spadnie.

Ale już wewnątrz działu nie widzę przeszkód - przyklejone są co najmniej dwa martwe pomysły to można by lekko posprzątać i przykleić takie wątki jak ten.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Maciek napisał/a:
148 głosów na cztery tysiące użytkowników to żenujący rezultat

Nie ujmując nikomu, jest to prawda.

Maciek napisał/a:
warto promować każdy wątek który motywuje/motywował do robienia zdjęć

Też tak uważam. Nie każdy potrafi pokazać swoje prace w osobnym wątku, własnym wątku.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Maciek napisał, [quote][cztery tysiące użytkowników /quote]
A ilu zagląda tu częściej niż raz na miesiąc lub rzadziej? Gdyby policzyć tych "w miarę"
aktywnych to okazałoby się, że te 148 głosów to nie jest tak mało.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Właśnie, ciekawe jakby wyglądał taki rozkład "aktywności".
Podobnie jak powalos, podejrzewam, że ilość forumowiczów zaglądających raz w miesiącu lub częściej, jest duuuużo mniejsza niż zarejestrowanych.

Ciekawe czy dałoby się to automagicznie jakość oszacować, mając kolorowe uprawnienia..
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
nie wiem jak to w przypadku pentaxowych userów wygląda, ale ogólnie fora mają to do siebie że sporo więcej osób tylko czyta, nie komentuje, nie uczestniczy w topicach, ankietach....

czy jest sens namawiania ich na głosowanie?

powyżej 150 głosów to całkiem reprezentatywna grupa, wystarczy, a ankieta jeszcze niezakończona
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Myślę, że "czyszczenie" forum z kont nieaktywnych przez określony okres czasu byłoby wskazane.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
jitt napisał/a:
nie wiem jak to w przypadku pentaxowych userów wygląda, ale ogólnie fora mają to do siebie że sporo więcej osób tylko czyta, nie komentuje, nie uczestniczy w topicach, ankietach....

czy jest sens namawiania ich na głosowanie?


Czyta, czyli zagląda.

i nie chodzi o to, żeby ich namawiać na głosowanie, jak będą chcieli, to zagłosują.
Tylko ciekawi mnie, ile osób samych z siebie głosuje, w stosunku do tych czytających.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Meggido napisał/a:
Myślę, że "czyszczenie" forum z kont nieaktywnych przez określony okres czasu byłoby wskazane.

To jest sukcesywnie robione.
 

archi  Dołączył: 30 Gru 2008
Oddałem głos na pracę bliską mojej (niezrealizowanej niestety) koncepcji, a na dodatek pięknie wykonaną.
Zobaczymy czy miałem rację.
No i co to za pokrewna dusza jest :-D ???

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach