Oddaję głos na pracę nr:
1
15% Complete
26 (15%)
2
1% Complete
3 (1%)
3
1% Complete
2 (1%)
4
6% Complete
11 (6%)
5
1% Complete
2 (1%)
6
2% Complete
4 (2%)
7
7% Complete
12 (7%)
8
10% Complete
18 (10%)
9
0% Complete
0 (0%)
10
0% Complete
0 (0%)
11
0% Complete
1 (0%)
12
1% Complete
2 (1%)
13
0% Complete
0 (0%)
14
0% Complete
1 (0%)
15
3% Complete
6 (3%)
16
2% Complete
4 (2%)
17
0% Complete
0 (0%)
18
1% Complete
3 (1%)
19
7% Complete
13 (7%)
20
8% Complete
14 (8%)
21
1% Complete
3 (1%)
22
2% Complete
4 (2%)
23
0% Complete
1 (0%)
24
0% Complete
1 (0%)
25
12% Complete
21 (12%)
26
1% Complete
3 (1%)
27
0% Complete
1 (0%)
28
1% Complete
2 (1%)
29
1% Complete
3 (1%)
30
0% Complete
0 (0%)
31
0% Complete
1 (0%)
32
0% Complete
0 (0%)
33
2% Complete
4 (2%)
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
j+ napisał/a:
później na czarnym tle, szarym...


kurka, nie wpadłbym na to... :->
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
ja też raczej nie, ale kilka zdjęć mi się rzeczywiście spodobało :-)
*puf*

 

Yareckij  Dołączył: 01 Lis 2008
tło potrafi wyciągnąć ze zdjęcia o wiele więcej, niż podejrzewamy - :-B dla j+
masz zacięcie rzetelnego recenzenta?? (jakby co to nie obelga :mrgreen: - większość z nas ogląda zdjęcia czysto emocjonalnie).

[ Dodano: 2009-02-03, 08:29 ]
...wow!!!! jest "jing i jang" w kwadracie, w połączeniu z "falistym gradientem" - teraz już nie wiem na co głosować - chyba trzeba rozstrzelać Twórcę zasad, za brak głosowania przynajmniej na trzy symboliczne zdjontka!
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Yareckij napisał/a:
chyba trzeba rozstrzelać Twórcę zasad
Proponuję po męsku: siłowanie na rękę. Jeśli wygrasz, zmienię zasady :mrgreen: może być przy :-B

[ Dodano: 2009-02-03, 11:34 ]
Tak już na serio: jeśli uważacie że warto zmienić przy (ewentualnych) kolejnych edycjach sposób głosowania - piszcie, przecież można to zrobić.
 

Yareckij  Dołączył: 01 Lis 2008
Screwdriver - czyżbys zasugerował sie moim avatarem???!!!!!

Mam 185 wzrostu i nigdy nie ważyłem powyżej 71 kg :mrgreen:

Proponuje pojedynek w grze Urban Terror :D po dwóch albo trzech Warkach Strong :-B :-B :-B

albo...na rysunek ołówkiem :) temat dowolny,

ewentualnie na pobrzdąkanie na gitarze i pośpiewanie :D (jakieś dziewczyny jako jurorki by sie przydały)

czyli proponuję ... artystycznie :mrgreen:
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Yareckij, nie mam pojęcia co to za gra, nie potrafię rysować (tzn. potrafię, ale jakoś zwykle to co rysuję jest nie bardzo podobne do tego, co chciałem narysować ;-) ), co do śpiewania....hmmm.... grać na gitarze nie umiem, ale podobno kiedyś dawno temu w akademikach śpiewałem, podobno bo nie pamiętam... ;-) Zostaje więc posiedzieć przy piwie :-B
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Wybór nie był prosty. W sumie chciałoby się zagłosować na więcej niż jedną pracę aby przyznać 3 miejsca na podium i ewentualne wyróżnienia :-)
 

Yareckij  Dołączył: 01 Lis 2008
czyli zostaje "wino, kobiety i spiew" - mnie pasuje :D
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Yareckij napisał/a:
"wino, kobiety i spiew"
mnie z tego zestawu zostaje tylko wino :) Chyba że zabiorę własną kobietę żeby nie była zazdrosna, a śpiew raczej odpuszczę :-D
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Głos oddany. Choć gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcie,to miałem zamiar reszty już nie ogladac. Ostatecznie wybrałem inne,mniej dosłowne z subtelną grą świateł,z ogromną paletą miłych mi szarości.
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
W moim przypadku to żona wybrała sobie najciekawsze zdjęcie - jest to jej wybór :).

Tymczasem powyższe dywagacje na temat na jakim tle itd. owszem - ok .
Wg mnie najlepsze odniesienie do oceny jest przejrzenie i wybór ze zdjęć wydrukowanych na papierze - wtedy pewne sprawy od razu idą w kosz, nie ma problemu z kalibracją monitora, treścią albo jej kompletnym brakiem, brakiem albo unikaniem wiodącego tematu zdjęcia, albo po prostu fotografowaniem pie...oł pod przykrywką "nie-wiadomo-jak -zaawansowanej-artystycznie-fotografii"... Tyle ode mnie amatora.

Zdjęcia pokazane w konkursie są w większości słabe - mam 4 faworytów.

Za szczerość nie bijcie - ale dam się wyzwać na pojedynek - wystąpię z moim kitowym 18-55.
 

MateuszG  Dołączył: 29 Paź 2008
Orpheo, każdy w gadaniu jest mądry .... ale w praktyce później mowę odejmuje ;-)


co do głosowania na więcej niż jedno zdjęcie, nie zgadzam się ... jeśli ktoś jest niezdecydowany to niech w ogóle nie głosuje.
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
MateuszG nie wiem do czego to mówisz że "każdy mądry..." - daleki jestem od wymądrzania się. Mam Pentaxa niecały rok i tylko jeden obiektyw. Są tu goście u których lista samych szkieł jest dłuższa niż miesiąc :) więc chyba i doświadczeniem i tymi słoikami też powinni coś pokazać - poza np. "reklamą" TP na 27....

A propos głosowania - zgadzam się i popieram - ABSOLUTNIE.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Orpheo napisał/a:
więc chyba i doświadczeniem i tymi słoikami też powinni coś pokazać
Niekoniecznie, niektórzy tu są kolekcjonerami.
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
Iza to chyba - jeśli nie robią nimi zdjęć tylko kolekcjonują - powinni mieć osobne forum... "Zbieraczy staroci", "kolekcjonerów osobliwych przypadków urządzeń optycznych" albo "klubu starych obiektywów Pentaxa, które nigdy nie pokazały co potrafią" - zastanawia mnie to , ale nie śmieszy.

 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Moim zdaniem mylisz się. Jeśli interesuje Cię wyłącznie robienie zdjęć - nie interesuje Cię zatem jakim robisz to sprzętem więc to Ty powinienneś wybrać jeden z wielu portali na których przedstawia się wyłącznie swoje zdjęcia - czemu chcesz przebywać konkretnie na tym forum? (oczywiście nie wyganiam Cię :-D )
To forum skupia użytkowników i sympatyków korpusów i systemu Pentaksa, służy wzajemnej pomocy i dyskusjom na różne, nie tylko poświęcone zdjęciom tematy.
Zaś co do konkursów, to udział w nich jest dobrowolny - nie można nikogo zmuszać do udziału i wymagać aby przedstawiał w nich swoje prace, może nie mieć akurat czasu/chęci/pomysłu na zrealizowanie tematu.

 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Orpheo napisał/a:
jeśli nie robią nimi zdjęć tylko kolekcjonują
Nie powiedziałam, że nie robią nimi zdjęć.
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
gebi jakby mnie interesowało tylko robienie zdjęć kupiłbym sobie Canona :)

EDIT:
Przepraszam za OT
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Orpheo napisał/a:
W moim przypadku to żona wybrała sobie najciekawsze zdjęcie - jest to jej wybór :).

I jak skometnować w/w "cycat"?
Brak własnego zdania - to dopiero jest smutne :-(
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
quasi - chyba za poważnie podchodzisz do pewnych kwestii. Mam tylko jedno konto na tym forum więc i jeden głos - dlatego chciałem, żeby żona wskazała najciekawsze zdjęcie (chodzi o świeże spojrzenie na pewne kwestie - a raczej spojrzenie laika). A ja ? Może po prostu nie było w czym wybierać... Jak wspomniałem - mam 4 faworytów i jeśli któryś z nich zwycięży - będzie super. Odnośnie "braku własnego zdania" - podaj mi link do Twojego wątku - chętnie skomentuję - jeśli będzie co.
Inna rzecz, że fotografia to dla mnie tylko hobby.

I już ostatni raz przepraszam za OT - nie odzywam się w tym wątku jeśli temat nie będzie dotyczył konkursu :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach