lucky  Dołączył: 10 Wrz 2008
Palacz napisał/a:
w porównaniu z nikkorem 85/1,4 to ten polar, samyang czy jak tam sie zwie, jest ostry jak żyleta :)

To totalna bzdura, chociaz z tych pseudosampli mozna wyciagnac taki wniosek. 85/1.4 Nikkor to optyczna bajka, cena niestety tez bajkowa...
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
lucky napisał/a:
85/1.4 Nikkor to optyczna bajka
bajka powiadasz? przy samyangu rzeczywiście te pochwały nikkora wyglądają jak bajki ( :-P )

[ Dodano: 2009-02-13, 16:38 ]
I wreszcie posiadacze lustrzanek Samsunga będą mieli jakąś fajną "prawie-firmową" stałkę (co nie Żaba?) :evilsmile:
 
jungli
[Usunięty]
Teraz sie zacznie, najpierw pianie, potem wieszanie psow na szkle...

Z sampli wynika, ze jest ostre, kupilem szklo do Fuji, o mocowaniu Pentaxa na razie mozna zapomniec, moze za jakis czas, z tego co sobie pogadalem na ten temat, od momentu zakupu dostalem lawine maili od ogladaczy, podziel sie wrazeniami czy mydli, daj jakies sample itd, szczerze wkurza mnie to na maxa, jest tanio, kupic, sprawdzic, nie podoba sie zrobic ladne zdjecia i sprzedac dalej, recek i porownan w sieci jest multum, za te pieniadze o ile faktycznie prezentuje taki poziom jak na testach, a nie sadze, zeby rozni uzytkownicy na swiecie mieli jakies zbiorowe halucynacje, dla mnie REWELACJA!
Manual czy AF? wybor indywidualny, mnie czasami AF doprowadza do szalu, choc lubie wygode.

Szklo jest tanie jak barszcz,u producenta oficjalnie kosztuje 300$ wiec 900 w Polsce to cena rewelacyjna.

Dostane w poniedzialek, popstrykam, sie wypowiem.

hej

 
lucky  Dołączył: 10 Wrz 2008
Eldred napisał/a:
lucky napisał/a:
85/1.4 Nikkor to optyczna bajka
bajka powiadasz? przy samyangu rzeczywiście te pochwały nikkora wyglądają jak bajki ( :-P )


Chyba nie piszesz tego powaznie? Wydajesz osady na podstawie tych paru beznadziejnych sampli, zainteresuj sie troche Nikkorem 85/1.4, w necie jest duzo na jego temat, a potem napisz jeszcze raz to samo.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Cytat
Chyba nie piszesz tego powaznie?
właśnie po to ta buźka ;-)
 
klimecki_  Dołączył: 12 Cze 2007
jungli napisał/a:
Teraz sie zacznie, najpierw pianie, potem wieszanie psow na szkle...

udany wyrob obroni sie sam:)
jungli napisał/a:
Z sampli wynika, ze jest ostre, kupilem szklo do Fuji,

jungli, widze w stopce s3pro - powiedz mi czy ze szklem manualnym ta pucha da pomiar swiatla (po cichu zasadzalem sie na s5 bo wyczytalem ze tylko ten model i ewentualnie wszystko od d200 w gore gada z obiektywami bez stykow)
pozdrawiam
kp
 
jungli
[Usunięty]
klimecki_,

Nie wiem, szczelam:) i tak kupuje S5 wiec nie bedzie problemu

hej
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
jungli napisał/a:
i tak kupuje S5 wiec nie bedzie problemu
S5, szkła, jakiś spadek dostałeś?
 

venice  Dołączył: 05 Mar 2008

 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
piotr_luk, 10tki aukcji Jungliego i ofert na forum ;)
 
jungli
[Usunięty]
piotr_luk,

Zapasowe S3 sprzedalem:)


hej
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
jungli, ile trzeba dać za S5 w Twoim obiegu sprzętowym? ;-)
 
jungli
[Usunięty]
matth,

Niestety kupuje nowe w Polsce, zagramanicznie za duze ryzyko, po za tym waluta poszla i za 2k to sie nie oplaca brac, wole dac 2,3k i kupic w PL

hej
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
jungli, myślałem, że masz może jakieś dobre źródło - tak po ilości S3, które sprzedawałeś ;-) Mam jeszcze pytanko, ale to już na PW później skrobnę, żeby nie śmiecić tu :-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
lucky a Ty co wyrocznia? Skąd taka pewność w Twojej wypowiedzi i zapalczywość? Pozyjemy zobaczymy, będzie dobrze to super, bedzie kiespko też nie będzie źle :mrgreen:

Trzymajcie chłopaki kciuki bo jak mi sie plany powiodą to z końcem lutego/początkiem marca kupuje i sprawdzę co i jak :mrgreen:
 
Marcinicus  Dołączył: 30 Gru 2006
lucky napisał/a:
Palacz napisał/a:
w porównaniu z nikkorem 85/1,4 to ten polar, samyang czy jak tam sie zwie, jest ostry jak żyleta :)

To totalna bzdura, chociaz z tych pseudosampli mozna wyciagnac taki wniosek.
..


Na jakiej podstawie twierdzisz, że bzdura? Na podstawie "tych kilku pseudosampli"? :-P
 

krzyber  Dołączył: 24 Sty 2008
link

było?
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
ze dwa razy :mrgreen:
 

rjan  Dołączył: 18 Mar 2008
Eldred napisał/a:
praca czyni wolnym ;-)

Eldred, to było niesmaczne :-/
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
rjan,
"Arbeit Macht Frei (niem. praca czyni wolnym) - niemiecka formuła wywiedziona z rozpowszechnionego w tradycji protestanckiej cytatu z Ewangelii Jana (J 8, 32) Wahrheit macht frei (lit. prawda czyni wolnym, czy - wedle Biblii Tysiąclecia - prawda was wyzwoli). W 1872 niemiecki prawicowy pisarz Lorenz Diefenbach zatytułował swoją powieść wydaną w Wiedniu parafrazą hasła biblijnego: "Arbeit macht frei". Hasło to stało się popularne w kręgach nacjonalistycznych. W latach trzydziestych XX wieku było używane przez propagandę nazistowską w Niemczech w programach zwalczania bezrobocia."

Początkowo nie było to nic aż tak złego. Tak jak pentagram był znakiem ochronnym a teraz trochę przekręcony kojarzy się z satanistami :roll:

No w każdym razie jeśli Cię uraziłem (czego nie miałem zamiaru robić) to przepraszam.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach