matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
opiszon, może być, na ceneo start 1299zł :-D
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
A ja kurcze jakoś tak bardzo lubię tą moją 50-tkę mimo, że kosztowała mnie dobre 500 zł [nówka] 8-)
 

tomekz  Dołączył: 10 Kwi 2007
opiszon nie czytasz uważnie forumowych oftopów :!: Wstydził byś się :evilsmile:
To wyżej, o braku styków i zielonym guziku to o Golfie było :-P
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
No to kiedy robimy wycieczkę do Mogilan?
 

Szakal  Dołączył: 18 Gru 2006
rafalf napisał/a:
No to kiedy robimy wycieczkę do Mogilan?


chętnie bym się wybrał, tylko szkoda, że nie mają otwarte w sobotę :-/
 

FraZa  Dołączył: 25 Kwi 2006
mcgyver - przebijam - ok 450 zł z czasów dolara po 2,06 :-)
 
Foto-tip  Dołączył: 20 Mar 2009
No to i ja oficjalnie potwierdzę. Szkiełko jest już dostępne więc można oglądać kupować itp.

Przy okazji mam mały komunikat, w ostatnim dniu targów w Łodzi z naszego stoiska skradziono jeden taki obiektyw z mocowaniem do Sony i jeden do Nikona. Gdyby ktoś z forumowiczów zobaczył coś takiego na wtórnym rynku będziemy wdzięczni za informację a i jakaś nagroda się znajdzie. Zwłaszcza wersja do Sony może być łatwiejsza do odnalezienia bo jeszcze jej nie było w sprzedaży. Myślę, że nie muszę dodawać co myślimy o takim złodzieju.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Czyli zapotrzebowanie jest :-)
Dobrze , że wersja dla Pentaxa nie "zginęła"....Nasze forum skupia samych uczciwych ludzi :-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Markus napisał/a:
Dobrze , że wersja dla Pentaxa nie "zginęła"....Nasze forum skupia samych uczciwych ludzi :-)

albo złodzieje wiedzą, że mieli by problem sprzedać szkiełko dla tak niszowego systemu :-P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Panowie dobre wieści. Dada (drań wstretny) nie czekając na kolegów szkło juz kupił. Jak sie uda jutro bedziemy testowac brody :mrgreen: się juz zmówiliśmy, to może sie i uda. Trzymac kciuki co by dobra pogoda była, to wam z Dadą odpowiednie zdjęcia i sampelki jutro zmajstrujemy :-D
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Żaba napisał/a:
Dada (drań wstretny) nie czekając na kolegów szkło juz kupił.

mam nadzieję że nie przerabiał szkła z bagnetu Nikona albo Sony :?: :-P
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Przerabiać nie trzeba , Żaba będzie trzymał równo przy body i jakieś fotki wyjdą :-)

[ Dodano: 2009-04-06, 15:38 ]
Wersja dla Pentaxa nie ma pozycji A na pierścieniu ?
Pełen manual ?
Jak wtedy lampa zewnętrzna działa ?
Też trzeba ją ręcznie ustawiać ?
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Markus z tego co wiem wersja Pentaxa ma pozycję A :-D
Jutro bedzie wszystko na pewno bez domysłów ;-) poczekajcie cierpliwie :mrgreen:
 

tomekz  Dołączył: 10 Kwi 2007
Żaba napisał/a:
poczekajcie cierpliwie :mrgreen:


No ty sobie chyba kpisz :evil: Tu taki hit sezonu, wszyscy sikają po majtkach
a ty "poczekajcie cierpliwie" :-(
Jakbyście lampy nie mieli, jeden z drugim, i musieli na słońce czekać.
:mrgreen:

A, i napisz jak działa ta przejściówka z bagnetu Sony
:lol:




ps. A na serio to mam nadzieję, że złodziei złapią. Zwłaszcza, że nie tylko foto-tip jest poszkodowany. W innym wątku jorge.martinez napisał o większej stracie :-(
 

Philakorea  Dołączył: 07 Sie 2008
Witam,

Wersja ze stykami i pozycją A, lecz bez AF jest już gotowa, są nawet zdjęcia tej wersji obiektywu pod marką POLAR. Jutro mam mieć odpowiedź, kiedy wersja ta ma ukazać się na naszym rynku. Jeśli sprzedawcy się nie uda, jutro zadzwonię do Korei i spytam przy okazji o wersję AF.
 
jungli
[Usunięty]
A nie chcieli mnie sluchac, ze bedzie hicior w Pentaxie, ech co za ludzie....

hej
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Philakorea napisał/a:
spytam przy okazji o wersję AF.
To byłby dopiero hicior
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Żaba napisał/a:
z tego co wiem wersja Pentaxa ma pozycję A
I owszem, ma. :mrgreen: Na razie na szybko zrobiłem tylko dwa zdjęcia, nie kwalifikujące sie do publikacji, ale wychodzi mi, że opaczni test zrobili solidnie. Faktycznie wygląda szkiełko na pełnej dziurze suuuper ostro. Inne przysłony w tej sytuacji są mało ciekawe i nie koniecznie przeszkadza mi, rozdzielczość na 5,6 gorsza trochę od Zeissa. 8-) Kręci się dość ciężko, wykonanie jest prawie jak Sigma EX ( bez matu tylko) :-P
Żaba napisał/a:
Dada (drań wstretny) nie czekając na kolegów
No skoro jechałem dziś przez Mogilany, to nie będę robił pustych przebiegów, albo dodatkowych kilometrów. :mrgreen:
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Dada, musimy go, przy najbliższej okazji, zderzyć z Zeissem. Chciałem zrobić to na targach, ale Foto-Tip jeszcze nie miał naszego mocowania.
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Dada, jeśli mógłbyś to pokaż, proszę, fotkę jak wygląda ten obiektyw w połączeniu z jakimś starym pleśniakiem 8-) .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach