Boczek  Dołączył: 30 Mar 2008
[Boczek] kilka sztuk.
Wybrałem kilka sztuk zrobionych K100D Super + Jupiter 3,5/135. Na liczniku wybiło 1400 i pomyślałem, że dobrze byłoby wiedzieć dokąd zmierzam. W dawnych czasach wypstrykałem kilka klisz Zenitem i widzę, że wcale nie uwolniłem się od tego zajęcia.

1


2


3


4


5


Same bachory mi się trafiły póki co... A to ciekawe.

 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Ponumeruj zdjęcia, będzie się łatwiej odnosić. Drugie jest przynajmniej dobre według mnie! :-) Jest trochę na tym zdjęciu, można je czytać przez chwilę. :-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Mnie się zdaje, że przed chwilą coś pisałem o tych fotkach. Ale nie widzę. Wcięło? Coś ie tak było z tematem?
To powtórzę. DO tych zdjęć ogniskowa jest przynajmniej o 100mm za długa. I to widać :-P
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
wg mnie ostatnie najlepsze z serii.
 

Boczek  Dołączył: 30 Mar 2008
Tak matb, początkowo nie trafiłem w odpowiedni dział. Szybi jesteś. Dzięki wszystkim za odzew.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Mi też ten temat mignął w dziale Fotografia, z dwiema odpowiedziami. Ale zajrzeć już nie zdążyłem. :-P
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Dżiiiii... ostatnia fota, drugi plan - Star Trek 20 lat później ;]
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Mnie najbardziej pasuje pierwsze,ale obciąłbym góre i boki.
 

Boczek  Dołączył: 30 Mar 2008
Chciałem skonfrontować jeszcze jedną sztukę.
Z tego co widać: W pracy mamy zimno, czasem sobie fotografuję, dziewczyna jest ładna.
Technicznie to pewnie zwalony kadr i coś tam jeszcze..


 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Napisałeś taki komentarz do ostatniego zdjęcia, z którym się po części zgadzam.
Może powinieneś spróbować pokazać na zdjęciu jaka ona jest ładna i postarać się o ciekawszy kadr, a nie o tym pisać, zachęcam. Może koleżanka lubi pozować i się pobawicie w pracy?
 

Boczek  Dołączył: 30 Mar 2008
No dzięki kolego, potrzebowałem potwierdzenia. Koleżanka niestety nie lubi pozować, w ogóle nie lubi obiektywów, ale będę składać apelacje.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
To może reportaż na temat na czym polega moja praca?
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
Mertz napisał/a:
Dżiiiii... ostatnia fota, drugi plan - Star Trek 20 lat później ;]


Idealna uwaga, dawno się nie zaśmiałem głośno po przeczytaniu komenta na tym forum : )
Damn right!!
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Numeruj zdjęcia, będzie łatwiej komentować. Sam fakt pokazania ładnej dziewczyny nie powoduje, że zdjęcie jest ciekawe :) Pewnie sam to wiesz. Jeśli fotka miała być zapisem faktograficznym "To jest ładna dziewczyna. Data 11.02.2009" to wystarczy. Myślę jednak, że zależy Ci na innym ujęciu sprawy i dlatego raczej widziałbym fotkę na której udało ci się coś pokazać a nie fotkę, która ilustruje to co chciałbyś pokazać :) To wprowadza konsternację u komentujących. Jeśli Ty, jako autor, od razu zastrzegasz, że to przymiarka to my komentujący możemy powiedzieć "daj znać jak uznasz, że ci już coś wyszło" :)

afuszejk napisał/a:
Idealna uwaga, dawno się nie zaśmiałem głośno po przeczytaniu komenta na tym forum : )

Hahaha :) Dzięki za zwrócenie uwagi. Komentarz pierwsza klasa. Prawie zaplułem monitor ze śmiechu :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach