rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
holmes napisał/a:
a może w kolorze

W kolorze wyszło lepiej niż w naturze. Żal patrzeć na walące się przepiękne kamienice.
 

holmes  Dołączył: 29 Sty 2008
a co powiecie na to :?:

05. Nikon Coolpix 5700



06. Nikon Coolpix 5700



07. K 100D, kit



08. K 100D, kit



09. Nikon Coolpix 5700



Pozdrawiam
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
holmes napisał/a:
Nikon Coolpix 5700


Do dzisiaj wymieniamy w nich matryce za darmo :-P
 

holmes  Dołączył: 29 Sty 2008
Też miałem wymienioną i też za darmo :-)
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
6 mnie urzekła. Taki kontrolowany chaos. Tylko ramka wg mnie zbyt wyrazista.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
6 najlepsze, wychuchany kadr : ) ilikeit
;-)
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Podobają mi się Twoje zdjęcia z nowej serii. Bardzo pasują mi kolorystycznie i podoba mi się obróbka do B&W na 6. Masz bardzo fajne, spokojne kadry, ale na 07 wkradł się największy nieporządek, moim zdaniem. Sytuacja wymagała pewnie szybkiej reakcji (swoją drogą warta była fotki) i stąd centralny kadr i pewien nieporządek (rowerzyści zlewają się ze słupkami). Pomijając 07, podoba mi się Twoja umiejętność kadrowania - nie ma w nich chaosu i niepotrzebnych elementów. Chyba 6 podoba mi się najbardziej :)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Dla mnie 6 za kadr i bw.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Robisz piękne zdjęcia, zwłaszcza 1 i 2 mnie urzekło, po prostu miód malina.
 

archi  Dołączył: 30 Gru 2008
A mnie podoba się 7-ka z wielką tablicą testową i startującym Concorde ;-)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
holmes napisał/a:
Nikon Coolpix 5700
No proszę :) Ja swego czasu przesiadłem się na K100 z Nikon Coolpix 5400 :-P
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
6 jest prześwietna :-)

Na 7 uchwyciłeś fajny moment :) tylko niestety te linie ponad nim mają jakieś hipnotyzujące właściwości i odciągają wzrok...

Do wcześniejszych - jeśli byłoby mnie stać to zrobiłbym to samo co afuszejk. 2 jest piękna.

Generalnie, robisz bardzo dobre zdjęcia, chyba będę tu często zaglądać żeby móc nacieszyć oczy :-)

Pozdrawiam
Buczo

 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
2 bardzo mi się podoba.
 

holmes  Dołączył: 29 Sty 2008
kndr, faktycznie na 7 trochę chaosu ale po prostu nie zdążyłem złapać lepszego kadru

Szkoda, że niektóre tym coolpixem były robione, bo na powiększeniu widać, że pod względem jakości sporo odstają od K100D.

2 mam możliwość powtórzenia Pentaxem, jak tylko wiosna nadejdzie, zobaczymy co z tego wyjdzie...

Trochę krzywe niektóre bo zazwyczaj jak naciskam spust to równocześnie trochę w prawą stronę w dół przechylam aparat :mrgreen:

Pozdrowienia i dzięki za komenatarze
W następnej odsłonie będą góry i zwierzyna łowna :-D
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
holmes napisał/a:
ale po prostu nie zdążyłem złapać lepszego kadru

I tak jestem pełen podziwu dla Twojego oka. Pomimo, że rowerzyści mogliby być gdzie indziej, to cała reszta kadru jest dokładnie na swoim miejscu. Wygląda to prawie tak, jakbyś miał na statywie aparat i gdy już miałeś ustawiony kadr to nagle wjechali Ci rowerzyści a ty o ułamek sekundy za późno wyzwoliłeś migawkę wężykiem spustowym :)
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
6 - ładny kontrast
7 - mnie właśnie podoba się taka kompozycja i nic bym nie zmienił jeśli chodzi o moment wyzwolenia migawki.

Nikon Coolpix 5700 - mam do niego sentyment - to był mój pierwszy aparat cyfrowy robiący niezłe zdjęcia. Też miał wymienianą matrycę. Czasem mam ochotę wyciągnąć go z lamusa i używać jako sprzęcik zawsze mi towarzyszący, tylko ta jego ospałość...
 

holmes  Dołączył: 29 Sty 2008
I są zwierzaki. Bez AF ciężko coś sensownego uchwycić, strasznie się kręcą ... :-)

10. K100D, smc a 70-210/4



11. K100d, Pentacon 200/4



12. K100D, smc a 70-210/4



13. K100D



14. Nikon Coolpix 5700



15. K100D, smc a 70-210/4



16. K100D, smc a 70-210/4

 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
holmes, szacun, świetna seria :-)
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Też mi się podobają - na 12 fajny bieg, a najlepsza kompozycja to 14 - na 16 trochę ciasnawo ale tylko trochę wg. mnie.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Świetna sesja ze zwierzakami.
Masz umiejętności, zapraszam do oceny zdjęć innych by podzielić się swoimi :) .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach