DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
[drewniak] tym razem wybrane
Jako, iż podnieta sprzętowa przeszła, nowy temat, lepsze zdjęcia i rzadziej postaram się.

1. Teatr Słowackiego, Gala Festiwalu Małych Form Teatralnych, tj. festiwalu organizowanego przez II LO w Krakowie, w którym udział mogą brać uczniowie również innych szkół, Tak dla wyjaśnienia :-)





Zapraszam do komentowania. Zdjęcie może i nie powala, ale podoba mi się.
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
DrEwNiAK, Nie pasuje mi. Szum, i nie trafiony BB. Do tego jakoś klimatu brak.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
luhso napisał/a:
Szum, i nie trafiony BB


Co to znaczy?
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
sądzę, że Balans Bieli. :)
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Albo - Bieli Balans.
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
Ciekawa idea.
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
DrEwNiAK BB może i nietrafiony, ale przepał i tak dyskwalifikuje to zdjęcie całkowicie. Inna rzecz, że kompozycja mi osobiście się nie podoba. Jesli głowa tej rzeźby jest tematem to wyszła centralnie a poza tym pokazana ze złej strony. A jesli chodzi o całość rzeźby i jej wymowę to szkoda przyciętych krzywizn w górze kadru. Sama GO niestety nie robi wrażenia.

Pomysł ciekawy, wykonanie słabiej. Czekam na następne :-B
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Orpheo napisał/a:
przepał i tak dyskwalifikuje to zdjęcie całkowicie.


Oj, ludzie, ludzie...
 
Szyms  Dołączył: 06 Lut 2008
Orpheo napisał/a:
DrEwNiAK BB może i nietrafiony, ale przepał i tak dyskwalifikuje to zdjęcie całkowicie. Inna rzecz, że kompozycja mi osobiście się nie podoba. Jesli głowa tej rzeźby jest tematem to wyszła centralnie a poza tym pokazana ze złej strony. A jesli chodzi o całość rzeźby i jej wymowę to szkoda przyciętych krzywizn w górze kadru. Sama GO niestety nie robi wrażenia.

Pomysł ciekawy, wykonanie słabiej. Czekam na następne :-B

A mnie się podoba, niezależnie od technikaliów. Ciekawe jak by to wyglądało w cz-b...
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
Szyms ciekawy pomysł ! Może autor się skusi o zapodanie BW.
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Orpheo napisał/a:
przepał i tak dyskwalifikuje to zdjęcie całkowicie


Dziwne rzeczy mówisz. Rozumiem, że wg. Ciebie, jakiekolwiek zdjęcie choć odrobinkę przepalone, jest złe?
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
Kosior zgadza się - w prostych kadrach nie można sobie pozwalać na przepały. Co innego jakieś dynamiczne sesje, street itd. - masz prawo nie zdążyć zapanować na sprzętem ;-) To oczywiście - powtórzę kolejny raz - tylko moje zdanie - prostego człowieka i amatora.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Orpheo, mi niedawno sugerowano fobię "przepałową"... ale chyba nawet ja Ci powiem, że gupoty gadasz....
A samo zdjęcie kiepskie. Jeśli to miał być portret tej z gołym cyckiem, to jej nie widać, jak cycek, to ucięty, jak pokazani ludzie na imprezie.. to ostrość poszła w złe miejsce :evilsmile: .
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
Arti Nie mam żadnej "przepałofobii", po prostu to źle świadczy o fotografującym.
Szanuję Twoje zdanie, ale olewając przepały itp. za chwilę trzeba będzie sprzedać aparat i zdjęcia komórką robić ;-) Bo po co komu coś lepszego ? Żeby tylko bokeh & GO pokazywać ?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
DrEwNiAK, tak się zastanawiam, co przedstawia to zdjęcie? Zapytanie właściwie podobne do Artiego
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Racja z tym, że trochę nieciekawie. Mało czasu było, bo wpadłem do loży i nagle dzwonek zadzwonił. Zdjęcie miało przedstawiać wiszącą panią, która się rozgląda.

Dobrze chociaż, że dyskusje foto wywołało, choć co do tego można się spierać czy to nie Orpheo :-D

[ Dodano: 2008-12-23, 14:57 ]
A teraz z innej beczki!

Choć dział "zdjęcia do oceny", to ja pokuszę się o wstawienie czegoś innego do oceny:
CIASTO! Jakby ktoś chciał przepis to 100 nowych przepisów siostry Anastazji : :lol: :-P










:oops:
 
forestowy
[Usunięty]
jaki przekaz ma mieć to ciastko ? Czym mnie jako widza ma zainteresować ta fotografia ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Masz zaślinić klawiaturę :-P
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
To miał być żart- CIASTO DO OCENY :-P
 
forestowy
[Usunięty]
a to sorry, nie załapałem

Cytat
Masz zaślinić klawiaturę

Raczej wole inne podniety :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach