moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
Mnie się 52-55 podoba, jest takie komiksowe i kolory też super, może na55 trochę za ciemno. Z wcześniejszych 50-ka fajna, a te po 55 też super. Z tych dwóch ostatnich do wyboru lepsze pierwsze. No i dziewczyna z ostatniej serii jest bardzo :-)

pozdro
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
Dzieki wszystkim za komenty.

BartekKw, jesli je bede mial to pomysle :)


Teraz nowe

Lady Potocka...

59.



60.



61.



62.



63.



64.
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
O ja pierniczę, ale dostałem nienaturalną zielenią po oczach. Podobno zieleń uspokaja, ale nie na tych fotkach. Na niektórych modelka patrzy w dół i oczka wyglądają jak szparki, na 62 je mruży. Trochę kiepsko to wygląda. Na 63 te krzaczory róż za rozpraszają. 64 mi się podoba. Na wszystkich mała GO. To takie moje subiektywne odczucie.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
pepek napisał/a:
O ja pierniczę, ale dostałem nienaturalną zielenią po oczach.

eeee zrob sobie kalibracje monitora :-P Podobno to jest taka amerykanski gat trawy ;-)

pepek napisał/a:
oczka wyglądają jak szparki, na 62 je mruży

eee pewnie dostala nienaturalna zielenia po oczach :-P
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
64 jest OK, minło się patrzy, pozostałe psuje zbyt duża GO.
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Nie chce mi sie pisać, więc może tak:

Chcesz, to wyrzucę.
Nr 64 ma coś w sobie.
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
64, zdecydowanie najsensowniejsze fajnie ujales spojrzenie modelki, no ale teen zielony;p podobno na moim monitorze na laptopie i tak kolory sa blade to co mowic u innych lub na monitorach CRT lub wypasionych EIZO ;p

co ty na to?
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
grabber napisał/a:
eeee zrob sobie kalibracje monitora :-P Podobno to jest taka amerykanski gat trawy ;-)

Na kilku monitorach, część z nich kalibrowana, mam ten sam efekt. Niech i ona będzie amerykańska, ale kolor nie do przyjęcia, i:
igorkrupa napisał/a:
na moim monitorze na laptopie i tak kolory sa blade to co mowic u innych lub na monitorach CRT lub wypasionych EIZO ;p
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
ok ja wiem ze najlepiej jakby wszystko bylo naturalne, zdrowe i tanie ale tak nie zawsze jest. :)
Co do zielonego to jest podkrecony specjalnie i wcale nie chcialem zeby byl naturalny. Mial byc cukierkowy. Pewnie przesadzilem. Nie wiem jak u innych wyglada ale u mnie tez nie jest naturalny. Poza tym ta trawa to nie byla jakas dzika jak nad jeziorem. Troche nas ganiali za chodzenie po niej. :-)
Co do GO to mialem maly problem z AF i asekuracyjnie troche robilem na wyzszych przeslonach. Zeby cos miec.

Co do laptopow to faktycznie tak jest. Niedawno przegladalem zdjecia z tego dzialu, fakt na starym IBM R40 to troche sie zdziwilem jak tam zdjecia wygladaly. Moze nowsze laptopy sa lepsze
chociaz szalu tez nie ma. Kolory nie tylko sa blade tez czesto inne sie pojawiaja...



Cytat
podobno na moim monitorze na laptopie i tak kolory sa blade to co mowic u innych lub na monitorach CRT lub wypasionych EIZO ;p

Wlasnie. W takim razie pod jakie matryce przygotowywac zdjecia , pod laptopa czy eizo ?:-)

Co do propozycji to na jednej i drugiej nie ma moje wspanialej trawy :-/ :)
Troche suknia stracila na swoim. Moze tak pisze bo bardziej preferuje kolor.
Jak sie nudzicie to podeslac pef-a bedzie latwiej ;)


Jeszcze dwa w normalnej zieleni

65.



66.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Potocka Rulez :-D Gdzie robiłeś zdjęcia - Wlanów czy Łazienki ??? A może jeszcze gdzieś indziej :) Kilka niedoróbek możnaby wytknac ale i tak się podoba
Chociaż musze przyznać że wersja Igora bardzo ciekawa ;-)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
65 i 66 fajne są, ale z zielenią według mnie lekko dalej jest coś nie tak :-B
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
BartekKw, Lancut
A jakie niedorobki? Wytykaj a co tam :)

Dzieki za komenty. Z zielenia poprawie sie nastepnym razem ;)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
grabber napisał/a:
BartekKw, Lancut
A jakie niedorobki? Wytykaj a co tam :)



No to jedziemy :evilsmile:
1. Lekko plastikowa skórka na buzi i mz troche ciemnawo
2. Za duża GO - 77ltd to robiłes ?

Zieleń mi pasuje i wiecej grzechów juz nie pamietam ;-)

Pozdr
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
grabber napisał/a:
1. Lekko plastikowa skórka na buzi i mz troche ciemnawo

skora nie wygladzana a czy ciemno to moze i tak

BartekKw napisał/a:
2. Za duża GO - 77ltd to robiłes ?

Zartujesz ?:) 35 i jeszcze przymkniety. 77 jest na 66
 

void  Dołączył: 02 Mar 2009
Nie słuchaj ich !
W dwóch ostatnich zieleń pasuje (poprzednia to rzeczywiście pokemon) , nie ma plastiku.
A 65 rulz !

Hej
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
57 lepiej się ogląda niż 58 ale kompozycja IMO siadła. Zbyt centralnie. No, ale ja się nie znam.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
67.



68.



69.



70.
 

rysiekp17  Dołączył: 27 Wrz 2008
nie widać

[ Dodano: 2009-09-06, 15:42 ]
tzn nie wszystkie
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Aaaa....to ta samba o której mówiłeś ;-) Świetne kolorki i fajna seria
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Piękne kolory i dziewczyny.Zabrakło trochę szerszego kadru w serii,bez obciętych ozdób.70. mz jest najfajniejsze.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach