dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Jak na umawianą sesję z modelką mieliście zdecydowanie za mało światła :evilsmile: .Miejsce było ciekawe,super modelka.Zabrakło wam doświadczenia i przygotowania aby pokazać ciekawe pozy,wyszło zwyczajnie.Na pierwsze sesje lepsze są jakieś bardziej ustronne miejsca,przypadkowi przechodnie ograniczają kreatywność.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
dany napisał/a:
Na pierwsze sesje lepsze są jakieś bardziej ustronne miejsca,przypadkowi przechodnie ograniczają kreatywność.

Inne miejsca byly albo mniej ustronne albo zupelnie ciemne i padlo na to :)

Teraz jedno takie centrowo- handlowo. Chcialem miec tego typu foto.
Pozniej jeszcze cos dorzuce


82.
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
grabber napisał/a:
centrowo- handlowo


Grabber

Dlaczego tak centralnie kadrowane? Dlatego, że w centrum handlowym (żart). Zdjęcie poprawne ale na sukience modelki widać jakiś blik, co to jest? odbicie w szybie obiektywu?. Pozdrawiam!
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Ładnie Panie - portretowo zasuwasz mocno do przodu. Lubię oglądać Twoje foty - zawsze dziewczyny ładne są ;-) Jak zwykle wrzucaj więcej :-B :-B
 

M0NIA  Dołączyła: 22 Wrz 2009
z ostatnich jakie widziałam: 72,73 i 76 bardzo mi się podobają, dobre foty :)
78 też - tylko przez te słupki nogi dziwnie wyszły, 79 też fajne, jak na próby z nocnym portretem to bardzo dobrze, teraz czas na coś szalonego :)
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Jeżeli na 82 modelka by"zabijała"spojrzeniem pełen szacunek i podziw.Tak bardzo dobre od szyi w dół.Poproszę o kolejne :-) .
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
A ja kurde nadal nie wiem, czu na 82 podoba mi się modelka, czy zdjęcie.... :evilsmile: ale ona fajna jest....
 

M0NIA  Dołączyła: 22 Wrz 2009
Arti napisał/a:
A ja kurde nadal nie wiem, czu na 82 podoba mi się modelka, czy zdjęcie.... :evilsmile: ale ona fajna jest....


pomogę Ci Arti... modelka ;-)

fotka kiepska, dziewczyna niedoświetlona na twarzy, "gryzie" się z tym nadświetlonym dachem(?) i tak ją coś zniekształciło (obiektyw? poza?) że ma nieproporcjonalnie dużą głowę do reszty ciała! brrr
 

w4syl  Dołączył: 16 Lis 2007
82 to na WSEiZ na Rejtana? :-)

Co do samej foty ... ciut za bardzo moim zdaniem podniesiona głowa modelki. Plama na szybie w okolicy uda na nie ... trzeba było modelkę przestawić. Ten fragment mocowania balustrady po prawej stronie fotki też mi się nie podoba, bo jakoś tak pociachany. Do tego w tym kadrze i przy spojrzeniu modelki za mało góry... No i odrobinkę bym doświetlił twarz. A już do pełni szczęścia bym dał lekką kontrę na okolice bioder. Ale ... robiąc taką sesję zauważyłbym to pewnie u siebie też po fakcie :D
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
Troche nie mam czasu siedziec na forum i dlatego malo pisze ostatnio.

Nazwany, to jest raczej blik. Drugi jeszcze jest w prawym dolnym rogu. Nie wiem skad sie wzial ale olalem go :)

dany, kolejne wkrotce

tanta squda, z tym niedoswietleniem to chyba troche przesadzone. Moze mamy inaczej monitory ustawione. Co do znieksztalcen tez. Chyba miala takie proporcje. Na zdjeciu moze nie widac ale byla szczupla i miala prawie 180 wzrostu. Zreszta ocenisz jak wrzuce kolejne.

w4syl, Promenada. Na szybie to nie plama a blik. Z kontra mozna zapomniec bo foty robione byly na dziko i nie bylo mowy o wystawianiu jakis statywow. Z reszta to masz racje.

Arti, BartekKw, mam nadzieje ze moje zdjecia beda dobre nie tylko dlatego ze jest na nich fajna dziewczyna :)




Kolejne
83.



84.




85.



86.


I dwa w BW


87.



88.



Pozdrawiam :)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
grabber, za to co zrobiłeś tej dziewczynie na 85, ona ma pełne prawo żeby Ci conieco urwać... :evilsmile: tudzież pokroić i soli w świeże rany nasypać...
Reszty nie oceniam, bo ona mi się za bardzo podoba... :oops: ale gneralnie to chyba zmarnowałeś okazję.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
83.podoba mi się.
84.tło ekstra,ale skóra do ocieplenia.Do zgubienia gra światła na stopach spowodowana ostrym światłem.
85.chciałeś pokazać reklamę,wolałbym abyś skupił się na modelce ;-) Wyszło za centralnie,modelki za mało.
86.dobre,nogi do retuszu
87.jak dla mnie za dużo kontrastu w tym BW,efekt jakby strzały lampą na wprost.
87.najlepsze,z obróbką trochę lepiej niż na poprzednim.

[ Dodano: 2009-10-29, 21:59 ]
Arti, piękno onieśmiela,przy następnych zachowa zimną krew :-B
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
grabber napisał/a:


Arti, BartekKw, mam nadzieje ze moje zdjecia beda dobre nie tylko dlatego ze jest na nich fajna dziewczyna :)



No coś Ty.........dziewczyny to tylko miły dodatek do twórczości. Jako dyletant portretowy stwierdzam, iż ostatnia seria podoba mi się kolorystycznie - chociaż żeby nie było za słodko to nie wszystkie kadry mi leżą ;-)

A tak w ogóle to musze wpaśc do Ciebie na Starówke na jakieś :-B lub :-B :-B
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
dany, pokazalem ten napis bo mi pasowal.
Z tym BW to zeby nie bylo tekstow ze jest szare byc moze przesadzilem.
O rozstawianiu tam oswietlenie nie bylo mowy.
Arti, z ta 85 troche nie poszlo. Mialo byc lepiej :)

Idac tam na zdjecia chcialem zrobic cos jak 82 i 88, 85. Reszta jest dodatkowo.

BartekKw, nie ma problemu. U mnie specjalnoscia jest kaczka. :)




Kiedys troche mi sie nudziło i trachnalem sobie autoportret tak dla funu.
Czasem oprocz zdjec lubie sobie pograc heh :)

89.


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach