alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
War Photographer - film o Jamesie Nachtweyu
... juz na grupowym FTP :-)

Polecam wszystkim, ale - niestety - jest to wersja angielska z angielskimi napisami* :-/

Jesli ktos posiada wersje z polskim lektorem w strawnej formie, prosilbym o dorzucenie.




* ale znowu tylko tam gdzie mowia po niemiecku...
 
ClicoFantastico  Dołączył: 14 Paź 2006
Re: War Photographer - film o Jamesie Nachtweyu
alkos napisał/a:
... juz na grupowym FTP :-)


Tak się głupio zapytam ... a skąd wziąć adres i ew. login/hasło tego FTP ?

Dzięki
Kuba
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Piszesz PW do admina i dostajesz :-D
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Dzieki Alkos!

Widzialem, mam na plytce, kilku osobom podeslalem poczta - niestety taka sama wersja - angielska... ;-)

Bardzo mi sie podobal... mimo sprzecznych uczuc nakreca mnie do robienia fotek...

Pzdr
Spinner
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Film extra, mam juz jakis czas, niestety nie ma w sieci polskich napisów (mi przynajmniej nie udało sie znalezc).

A przy okazji. Zna ktos podobne filmy o fotografikach?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dodam dzisiaj film o Anselu Adamsie, ktory wlasnie wrzucany jest przez ClicoFantastico :-D

Mysle ze nie problem "czy ktos zna" tylko czy "ma w divxie" ;-)
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
alkos napisał/a:

Mysle ze nie problem "czy ktos zna" tylko czy "ma w divxie" ;-)


eee... wystarczy tutuł i sie znajdzie ;-)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Na grupowym ftp-ie War Photographer dwa razy się znalazł...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
fotonyf napisał/a:
Na grupowym ftp-ie War Photographer dwa razy się znalazł...


O zesz! :-D :-D :-D

(cala noc uploadu... :-/ )

(juz skasowalem jednego... :shock: )
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cytat
Mysle ze nie problem "czy ktos zna" tylko czy "ma w divxie"

Ja bym chętnie poznał wartościowe tytuły które są do kupienia na DVD. Mogą być także te dostępne poza Polską choć wtedy chętniej w UK albo region 0. Te wszystkie kompowe cuda-niewidy jakoś mi nie leżą.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
pxm napisał/a:
A przy okazji. Zna ktos podobne filmy o fotografikach?

Nachtweya nagrałem na VHS-ie, gdy leciał w telewizji. Mam też film o Adamie Bujaku pt. "Mistrzowie krakowskiego pejzażu - Adam Bujak" ale też VHS. Na razie niestety nie mam możliwości zgrania na kompa.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Bujak, to ten, co "poświatę" wokół Papieża JPII zaliczył do kategorii cudów, a nie do kategorii zdjęć poruszających się obiektów z dłuższym czasem, z lampą?

Czy mi się coś pokićkało?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Masz rację.
 
ClicoFantastico  Dołączył: 14 Paź 2006
alkos napisał/a:
Dodam dzisiaj film o Anselu Adamsie, ktory wlasnie wrzucany jest przez ClicoFantastico :-D


Niestety z przyczyn losowych wrzucenie filmu się opóźni :-( , ale postaram się jutro lub pojutrze.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
no mam polska wersje - bede szukal.....bo kolega nagral...ja do plecaka siup i cosik nie moge znalezc :oops:

[ Dodano: 2006-11-28, 22:41 ]
no dobra mam....
czym mam to spakowac z postaci DVD - nagrywarki stacjonarnej.....????????
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Film z DVD przerobisz wg nastepujacego tutorialu:
1. www.google.pl

2. znajdujesz i sciagasz najnowszy DVDDecrypter - nim zrzucasz na dysk twardy do katalogu caly film. Nastepnie, jesli jeszcze nie masz - sciagasz najnowszy xvid lub poszukaj pakiet kodekow np. klite - do sciagniecia i zainstalowania np. z http://www.codecguide.com/

3. sciagasz AutoGK i postepujesz zgodnie z tutorialem ze strony tworcy tego programu: http://www.autogk.me.uk/m...name=TutorialPL

Pozdrawiam serdecznie :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tok'Ra, narazie robie na piechote wirual dubem - zmodyfikowanym bedzie w czterech czesciach...unikam nowych softow...ostatnio

[ Dodano: 2006-11-29, 18:29 ]
ale dzieki - obadam w wolnej chwili
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
A propos filmów o fotografach - był kiedyś (widziałem fragmenty) film o... (własnie - nie mogę sobie przypomnieć, może ktoś to napisze) - tytuł bodajże "Fotograf weselny". Głowny bohater używał dwie Leiki. Kojarzy ktoś?
Idzie zima - można coś obejrzeć :roll:

Pozdrówka
Marucha
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
no dobra mam.....caly plik to 440MB ...gdzei moge to wgrac?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Marucha, dla mnie bomba. Przypomina mi to post z Onetu: "Wczoraj w radio słyszałam piosenkę. Taką ładną, leciało to jakoś la-lala-lalala i śpiewała ją piosenkarka o ładnym głosie. Co to za utwór?".
Na długie zimowe wieczory polecam kino wybitnych reżyserów/operatorów (np. Hitchcocka, Coppolii, ...) i analizę kadrów. Z pewnością podpatrywanie ustawień światła czy chociażby rozplanowania sceny będzie równie fascynujące.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach