dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Cyfrowy Polsat i dekoder Samsung DSB-H370G
Witam,

Na allegro jest od cholery ofert na dekoder Samsunga DSB-H370G + miesiac abonamentu za ok 120-160zl. Niby bez umowy, po miesiacu "sam decyduje co dalej".
No wlasnie, tylko co dalej? Rezygnuje, to musze oddac dekoder, tak? Nie rezygnuje, to musze podpisac umowe na jakis abonament? Nie ma mozliwosci oplacania abonamentu w formie prepaid? :roll:

Probowalem znalez cos na ten temat w sieci, ale poleglem..
 

Cypis aka Piotr  Dołączył: 16 Cze 2008
http://www.allegro.pl/ite...free_sklep.html

+

http://www.cyfrowypolsat....nie_pakietow.cp

O ile dobrze rozumiem, przez miesiąc masz pakiet "Familijny Relax Mix".
Później podpisujesz cyrograf, i "płacisz ile chcesz" :>
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Też próbuję zgłębić ten temat, bo 3-4 dni temu padł teściowi dekoder Echostara, a ma umowę już na czas nieokreślony i przy jej rozwiązaniu obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia :-/ Ponieważ dekoder wykupił więc nie chcą mu wymienić na nowy, można niby zapłacić (jakby w ramach naprawy 70 czy 80zł i za dwa tygodnie przywiozą nowy). Można też bez zrywania abonamentu wziąć sobie tego Samsunga HD w promocji, ale trzeba zapłacić za niego 299zł. Pomyślałem więc, że kupię właśnie takiego Samsunga na Allegro za 105zł + przesyłka z miesięcznym abonamentem gratis (Familijny + Relax).
Zarzuciłem swój problem kilku sprzedawcowm i niestety, wszyscy stwierdzili, że karta jest przypisana do dekodera i nie da się jej włożyć do tego Samsunga tak aby z nią współpracował. Jeden napisał, że może Polsat da się uprosić i da mi nową kartę (w to nie wierzę). Jeden napisał, że po tym miesiącu można podpisać z Polsatem umowę dla tego dekodera (tylko, po co mi nowa umowa, skoro w starej muszę płacić abonament przynajmniej jeszcze przez 3 miesiące?).
Ogólnie to jakaś masakra jest. :-| :evil:
 
mazi  Dołączył: 12 Lut 2008
I jak udalo Ci sie zglebic temat tego Samsunga + PrePaid? Da rade pozniej korzystac z tego dekodera podpisujac umowe z CP na dany pakiet, czy dekoder jest bezuzyteczny ?
wiele zainteresowań... wiecznie zbyt mało czasu...
kx0d : grip : 28 f1.8 : f50 f1.7 : 135 f2.8 : 24-70 f2.8 EX : 80-200 : m48 : sb-26

agresywnej moderacji mówię stanowcze NIE !

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
mazi, ja kupilem N-ke.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach