kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Nie do końca kupuję obróbkę do BW. Porównaj np do przedostatniego zdjęcia z dziewczynką, tam jest wzorowo.
 

ederlezi  Dołączył: 21 Mar 2008
Kulten , mógłbyś mi pomóc z tym porównaniem ? Nie do końca wiem na co zwrócić uwagę przy tym porównaniu :-) Dzięki z góry :-B
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Obok siebie:



Zwróć uwagę na światło jakie towarzyszyło i jaki to przyniosło skutek. Tonacja skóry to pierwsza rzecz jaka się rzuca w oczy. Ponadto zdjęcie z panem jest bardziej szare niż mające stanowić bw. Zdjęcie z dziewczynka posiada właściwy blask, spójrz np na włosy. Wszystko tak jak być powinno.
 

ederlezi  Dołączył: 21 Mar 2008
Ok , dzięki Kulten.

Gdyby kogoś z czytających interesowało informuję , iż zdjęcie z chłopakiem w kapeluszu było robione w pochmurny dzień pod namiotem ogrodowym, przy zdjęciu z dziewczynką oświetlenie to odbity błysk lampy od sufitu ( palnik skierowany w górę i chyba lekko do tyłu ), zdjęcie robione w dzień w mieszkaniu.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Zdjęcia w domu najfajniej wychodzą - pewnie dla tego że doskonale zdajemy sobie sprawę skąd świeci :) Portret dziewczynki robiony wewnątrz w mieszkaniu świetny tylko chyba za bardzo wybieliłeś białka oczu ;-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
ederlezi, 7 OK! Ale pozostałe to jak dla mnie kadr nie najlepszy... :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach