matb  Dołączył: 02 Lis 2006
26 - pochylenie kadru niczemu nie służy i wygląda jak szkolny głupi błąd. Wydawałoby się, że przekrzywienie kadru spowodować może fajny efekt udynamicznienia mocno statycznego kadru, ale jednak nie. Nie wyszło.
27 - jak na mój gust spaprane. Przede wszystkim dlatego, że łajba nie została odcięta od tła. MZ wypadałoby poszukać trochę innego kąta widzenia, aby cały stateczek był na tle wody. Bo zlewający się dach kabiny z linią brzegową fajny nie jest.
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
No no, coraz lepsze foty u Ciebie, ostatnia seria podoba się chociaż jest kilka błędów, o których już pisali inni. Od siebie mogę dodać, że przydały by się dłuższe czasy - woda by się rozmyła i było by atrakcyjniej. Pewnie nie miałeś już jak wydłużyć czasu, ja używam polara, zawsze te 2 działki niżej można zejść. Na 25 spróbowałbym przy obróbce trochę otworzyć te mocne cienie na kamieniach. Widać, że idziesz w dobrym kierunku, zazdroszczę widoczków i czekam na następne. Pozdrawiam.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
No Norwegia całkiem przyjemna - ładne kolorki i kadry
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Satysfakcionujące wydłużenie czasu było raczej niemożliwe bo słońce akurat nie zachodziło,polar zawsze w użyciu.Dzięki za wszystkie komentarze,pokazuję dalej.


28.


29.


30.


31.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
31 niezłe, podoba się
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
31 zdecydowanie najlepsze, dobra perspektywa, wręcz filmowe ujęcie.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Nie zanudzam więcej zagranicą,coś aktualnego z mojej okolicy j.Białe.


32.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
no i jak obiecałes w wątku Kol. White'a tak zrobiłeś. Fajna, spokojna fotografia. Bardzo dobry kadr i kolory. :-B :-B
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
20-tka -sandacz :?: Ładna sztuka :!:
Zdjęcia z Norwegii są fajnie, niczym specyfika klimatu tam panującego-> wietrzno, zimno, surowo i przejrzyście.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
32 bardzo ładne kolory i mgły, podoba się :-B
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
dany 32. to czysty surrealizm - zachwyciło mnie :-B
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
dany, 32 faaajoowe.
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
dany, idź Ty chłopie do labu i wywołaj zdjęcia numer 30 i 31 oraz wspomniane
nr 32 w formacie minimum 20/30cm. Szybko i sam je ocenisz...
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Dzięki za komentarze :-B
Poranki są bardzo fotogeniczne,sam się zdziwiłem efektami.Zachęcam do wczesnego wstawania :-) Jako bonus ten sam świt co na 32.tylko łąka.

 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Ano, poranne światło jest pikne i przejrzyste, nie latają w nim jeszcze drobiny kurzu, no i te mgły. Tylko ciężko zwlec się przed 5 z łóżka :) 32 Bardzo dobre, 33 światło bardzo dobre, kompozycja trochę chaotyczna przez te zarośla na pierwszym planie.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
32. Dla mnie fotka rewelacyjna,
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Ostatnie kolorkami fajne ale kadr nie przekonuje mnie. Uwage odwraca poranne slonce a dol moznaby wyciagnac z silnego cienia
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Próba sił z BW


34.


35.
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
Norwegia OK, ale 32. (mimo wszystko) jest dla mnie na 5. Może kiedyś też uda mi się takie zrobić ? :)

BW: jeśli chodzi o kolory, to na moim monitorze OK, ale co do samych zdjęć, to nie mam pomysłu na ocenę. Dla mnie po prostu fotki przerobione "poprawnie" na BW.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008

36.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach