Tequila  Dołączyła: 12 Cze 2010
Jak robić piękne zdjęcia?
odcinek pierwszy
http://vod.onet.pl/jak-ro...56,odcinek.html

raczej dla mocno NIEzaawansowanych
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Nawet obejrzałem ;) hamerykańskie to to jak na discovery !
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Hamgielskie nie hamerykańskie :)
Ale gdzieś tam się nawet Martin Parr przewinął więc może będę śledził :)
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Może i Hamgielskie ale wyczuwam w tym wszystkim Hamerykański styl, nie skomplikowane i nerwowe. Chociaż ich rady nie są głupie to jednak w całym filmie są może trzy.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
Nawet, nawet. Brak gadania o technikaliach to nawet zaleta. Żadnych przysłon, trójpodziałów itp. mogących namieszać amatorowi w głowie. Sam sens fotografii portretowej całkiem fajnie uchwycony, co prawda mocno skompresowany, ale nawet się podobało.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
O dziwo łatwo się ogląda i nieźle nawet wyjaśnione bez zbytniego motania dla amatora.

Byle te fotografowanie setkami jednego ujęcia nie weszło im później w krew ;-)
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
Mnie się nie odtwarza bo brak jakiegoś pluginu gópiego, którego na onecie nie można zastąpić innym. (linux)
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
darkduch, aż tak dobre to nie jest, żebyś musiał windowsa instalować :evilsmile:
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
darkduch,
mam jeszcze "lepiej" - przy próbie otwarcia pokazuje się komunikat, że filmy są tylko dla "przebywających w Polsce".
:roll:
 

Makler  Dołączył: 09 Mar 2009
Tamten link już nie działa (404), a chciałem z ciekawości zobaczyć. Jest za to drugi odcinek: http://vod.onet.pl/jak-ro...37,odcinek.html
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dżejpi napisał/a:
przy próbie otwarcia pokazuje się komunikat, że filmy są tylko dla "przebywających w Polsce".
dobrze wam ;-)

to kara za filmy z YouTuba, które "nie są dostępne dla przebywających w Polsce" ;-)
 

AreKc  Dołączył: 27 Cze 2008
darkduch napisał/a:
Mnie się nie odtwarza bo brak jakiegoś pluginu gópiego, którego na onecie nie można zastąpić innym. (linux)

Spróbuj zainstalować Firefoksa przez wine, może zadziała.
 

popo76  Dołączył: 05 Lut 2008
AreKc napisał/a:
Spróbuj zainstalować Firefoksa przez wine, może zadziała.
Nie zadziała, niestety.
Nie ma żadnego skutecznego sposobu odtwarzania vod.onet na Linuksie :evil:
 
Armakuz  Dołączył: 17 Lis 2009
Przypadkiem moonlight nie pomaga? Jest to chyba linuksowy odpowiednik wymaganej przez onet wtyczki. Niestety nie moge teraz przetestowac, brak wersji kompatybilnej z moja przegladarka. Do sciagnieciatutaj.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Armakuz napisał/a:
Przypadkiem moonlight nie pomaga? Jest to chyba linuksowy odpowiednik wymaganej przez onet wtyczki. Niestety nie moge teraz przetestowac, brak wersji kompatybilnej z moja przegladarka. Do sciagnieciatutaj.


Mam to zainstalowane, a i tak pluje się o SilverLight ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
popo76 napisał/a:
Nie ma żadnego skutecznego sposobu odtwarzania vod.onet na Linuksie

Swego czasu szukałem informacji na ten temat i faktycznie ww. stwierdzenie pochodzi od osoby która implementowała Silverlight na Onecie. Po prostu olali pingwinka.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
jaka stacja, taki poradnik ;-)
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
E no widać progres :) 2 odcinek jakby lepszy ;)
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Przegapiłem 2 odcinek z lenistwa(gdzie można go jeszcze pooglądać?), ale oglądam teraz 3, bardziej mi bliska tematyka

KRAJOBRAZ
http://vod.onet.pl/jak-ro...07,odcinek.html
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach