grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
Dawno Twoich zdjec nie ogladalem i powiem ze niezle.
Z ostatnich co nie ocenialem to 154 mi sie podoba
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
162. A tu coś w innym stylu na zlecenie :-) , Ciemności zamierzone jakby co :-)


163.


164.


165. A tutaj celowo ostrość złapana na narzędzie :-)


Pozdrawiam! :-B
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Co Ty zlecenia dla mafii robisz ? :-)

Spec od mokrej roboty :-)
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
No CSI Polska :-) hehe
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
A gdzie sekcja zwłok to przecież standard w tego typu produkcjach :-)
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
Model się nie zgodził na ingerencję wewnętrzną w jego ciało :-D :-P
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
kurdesz, ale ten szamjang vel falcun vel cos tam jest piknym szkielkiem:D

[ Dodano: 2009-10-25, 01:00 ]
aaa i 155 jest git;)
 
p_ttl
[Usunięty]
Cytat
Ogólnie lampa mi się sama przestawia po podłączeniu obiektywu ze stykami, ustawia automatycznie ogniskową dla obiektywu stałoogniskowego i początkowo wchodzi na PTTL, gdy przełączę gdy lekko nacisnę spust migawki to przełancza mi sie na PTTL HSS


czy tak samo będzie na 48 ?
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
p_ttl, Nie wiem bo nigdy Metz'a 48 w ręku nie miałem i nie chciałbym tutaj dedukować...
 

adriano210  Dołączył: 13 Kwi 2009
markus to jak kolesia zaciukałeś to możesz mi ten nożyk podesłać :D :-B
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
p_ttl napisał/a:
Cytat:
Ogólnie lampa mi się sama przestawia po podłączeniu obiektywu ze stykami, ustawia automatycznie ogniskową dla obiektywu stałoogniskowego i początkowo wchodzi na PTTL, gdy przełączę gdy lekko nacisnę spust migawki to przełancza mi sie na PTTL HSS


czy tak samo będzie na 48 ?

W Metzu HSS musisz włączyć, lampa sama nie przełącza.
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
166.


167.
 
crash85  Dołączył: 06 Gru 2008
jak wiekszosc Twoich fotek mi sie podoba tak o tych powiem tylko tyle: " myslalem ze bedzie lepiej" miałes duzo, lepszych fotek :) pewnie dlatego nikt nie ocenia :D


poprosze z innej beczki :D
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
crash85, po czym wnioskujesz :-D
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
crash85 napisał/a:
" myslalem ze bedzie lepiej" miałes duzo, lepszych fotek :) pewnie dlatego nikt nie ocenia :D
A co tym fotkom brakuje?Przecież są całkiem przyzwoite-kadry poprawne,ekspozycja właściwie dobrana,czego więcej trzeba.Ocen mało bo i niewiele osób zajmuje się fotografowaniem-portretowaniem na naszym forum.Ludzie boją się oceniać,bo na komentowaniu tej dziedziny fotografii można nieźle"wtopić",dla jednych fota jest rewelacyjna dla innych mizeria.Markus1985, dwie ostatnie podobają mi się i jeżeli mam wskazać lepszą to ja wybieram 167.Mam pytanie-jak udaje Ci się wstrzelić w GO Falconem i jaki masz odsetek zdjęć nieostrych,może masz matówkę z klinem?U mnie nieostrych jest więcej niż 50%.
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
andrzejb, Posiadam matówkę z klinem ale sam się przekonałem że czasami nawet to nie pomoże. Może to wina mojego wzroku (albo tego że ciężko mi podczas robienia zdjęcia mieć otwarte tylko oczko które patrzy przez wizjer :-D - ale cały czas ćwiczę ten manewr) :-) - Ale do rzeczy na jedną sesję np. w liczbie 60 zdjęć - ok 17-20 wychodzi tak że są nieostre TAM GDZIE JA tego chciałem :-D
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
166.Podoba mi się.Parasola jest albo za dużo,albo za mało :-? .Jestem za przesunięciem kadru w prawo.
167.Te jest za bardzo fleszowate ;-) .Kropelki deszczu mogły by tworzyć kreski,aby podkreślić klimat.
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
dany napisał/a:
Kropelki deszczu mogły by tworzyć kreski,aby podkreślić klimat.

Chyba raczej nie mogły, bo przy dłuższym czasie dziewczę by było rozmyte. Zerknij na lewą kończynkę, która ewidentnie wskazuje na ruch postępowy :)
Musiała by w takiej pozycji chwilkę ustać i wtedy dłuższy czas jak znalazł. Bardziej przeszkadza przepał na płaszczu. Chyba, że jest inaczej i napisałem bzdury.
 
crash85  Dołączył: 06 Gru 2008
andrzej, tak jak napisales fotkom niczego nie brakuje aczkolwiek inne markusa ogladalo mi sie lepiej i sprawiały, że lubiłem się na nich czasami zatrzymać a te dla mnie są zrobione prawidłowo od strony technicznej ale brakuje im ...... tego czegos co sprawia ze daną fotke uwazamy za swietna
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
andrzejb napisał/a:
crash85 napisał/a:
" myslalem ze bedzie lepiej" miałes duzo, lepszych fotek :) pewnie dlatego nikt nie ocenia :D
A co tym fotkom brakuje?Przecież są całkiem przyzwoite-kadry poprawne,ekspozycja właściwie dobrana,czego więcej trzeba. [...]


To, że zdjęcie jest poprawnie naświetlone nie znaczy, że jest dobre, większość współczesnych aparatów świetnie radzi sobie z tym problemem bez żadnej ingerencji fotografa. Te ostatnie 2 zdjęcia są po prost strasznie nudne, centralne kardy, zupełnie bez życia, bez pomysłu. Była ładna modelka ale autor zmarnował sytuacje. Szkoda.

Trzymam kciuki za następną sesję.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach