Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja bym tylko dodał jeszcze koszmarny kolor skóry na 167.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
widocznie z tą modelką nie było spisanej umowy o tym, że nie można zmienić koloru skóry ;-)
:-P
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
Zgadzam się z Wami wszystkimi w 100% :-) w 200% również :-B

Arti, mam do Ciebie WIELKĄ prośbę - nie zmieniaj się :-) bądź zawsze wiecznym malkontentem :-) - Uwielbiam normalnie Ciebie pod względem krytyki :-) , nie ważne czy pada deszcz, czy nie - po prostu zawsze jak zostawiasz ślad na moim skromnym wątku - od razu uśmiech pojawia się na mojej twarzy i taki dziwny obraz piły mechanicznej całej we krwi :-D :-D

Dziękuję :-)
I Pozdrawiam Wszystkich :-) :-B

[ Dodano: 2009-10-30, 00:31 ]
168A.



168B.


Pozdrawiam :-) :-B
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
A, i to zdecydowanie... Za bardzo "sprane" aka mało kontrastowe to b&w, skóra przejarana na twarzy (nos). Jednakowoż bardziej koncentruje uwagę na oczach niż ( :-P ) kolor...

Można by leciutko w A oczy rozjaśnić bo się kolorek zatraca...
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
169.


:-B
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
No no! Markus, 169 jest wg mnie baaardzo dobą fotografią :]
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Markus1985, na 168A,B nie widać głowy. Bo wzrok ucieka.. :-D
podoba mi się to zdjęcie w wersji BW
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
YellowLabel napisał/a:
Markus1985, na 168A,B nie widać głowy. Bo wzrok ucieka.. :-D
podoba mi się to zdjęcie w wersji BW


Ale ostrość łapałem na oczy :-D :-D :-D i udało się :-)
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
168A - dłonie wyglądają na odmrożone. Aż tak zimno było? Skoro robiłeś inne korekty, to i to mogłeś poprawić.
168B - mi ten czarno-biały nie pasuje, no ale to tylko moje zdanie.
169 - trochę zbyt ciemne, ale w sumie OK :-)
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
Sebastian napisał/a:
168A - dłonie wyglądają na odmrożone. Aż tak zimno było? Skoro robiłeś inne korekty, to i to mogłeś poprawić.
168B - mi ten czarno-biały nie pasuje, no ale to tylko moje zdanie.
169 - trochę zbyt ciemne, ale w sumie OK :-)


Tak było zimno, padał deszcz nawet.
169. Takie miało być ciemne - nie ciemniejsze i nie jaśniejsze :-)
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Poza i kierunek światła super,tło super,ale dlaczego ciało jest takie szare?
Już wiem,tak chciała klientka ;-) .
 
crash85  Dołączył: 06 Gru 2008
kolejny raz powiem, ze dla mnie jest to jeden z najczesciej odwiedzanych watkow
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
dany, ma być białe jak kartka papieru tak? Bez sarkazmu proszę dany. będę niezmiernie wdzięczny ze względu na to że nie tylko użytkownicy zarejestrowani na forum tutaj zaglądają.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Ok,już się nie wypowiadam.
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
dany napisał/a:
Ok,już się nie wypowiadam.


Ależ ja Ci nie bronię się wypowiadać :-) Ale przed tym ostatnim zdaniem mogłeś przyczasnąć Sobie palce szufladą :-P - Wiem że było to nawiązanie do mojego wcześniejszego postu na temat pisemnej umowy. Spoko luz. Krytyka krytyką, ale docinki to już mnie lubię :-)

Piwko dla Ciebie :-B i Miłego wieczoru
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
ale moim zdaniem Markus1985 uwaga dany jest w sumie zgrabnym komentarzem dla twoich wczesniejszych wypowiedzi. bo w koncu jestes profesjonalista czy bezrefleksyjnym wyrobnikiem? czy gdybym jako budowlaniec zaprojektowal jakis bubel, albo zrobil caly budynek, ktory sie zawalil, to mialbym sie zaslaniac tym, ze klient sobie tak zażyczył?
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
tatsuo_ki napisał/a:
ale moim zdaniem Markus1985 uwaga dany jest w sumie zgrabnym komentarzem dla twoich wczesniejszych wypowiedzi. bo w koncu jestes profesjonalista czy bezrefleksyjnym wyrobnikiem? czy gdybym jako budowlaniec zaprojektowal jakis bubel, albo zrobil caly budynek, ktory sie zawalil, to mialbym sie zaslaniac tym, ze klient sobie tak zażyczył?


yyy - Sorka - ale nie zrozumiałem wypowiedzi :-) Poproszę o wyjaśnienie łopatologiczne :-D :-B
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
tanta squda napisał/a:
wcześniejsze to wizażowe nieporozumienie ;-) nie robimy tak modelkom... :-D

Markus1985 napisał/a:
Owszem porozumienie bo zlecenie było płatne

i dalsza dyskusja z tanta squda nt. co fotograf moze, a czego nie...
edit:
po prostu latwiej obronic sie/znalezc wymowke mowiac - klient tak chcial, niz znalezc merytoryczne uzasadnienie wlasnej decyzji o tym, ze cos ma wygladac tak jak wyglada.
a dany po prostu wyreczyl Cie w tlumaczeniu sie z tego, ze modelka wyszla szaro-plaska.

 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
tatsuo_ki, No dobra ale tanta squda nawiązuje do zdjęcia gdzie dziewczyna JEST CAŁA w makijażu - więc o co w tym momencie chodzi? Taki był pomysł na sesję - inspiracją był film pt: The Crow" z Brandonem Lee (Świętej pamięci) i sesja się odbyła. Więc nie rozumiem zbytnio o co chodzi w tym monecie zważywszy na fakt iż teraz nie jest mowa o zdjęciu o którym pisała tanta squda :-)

[ Dodano: 2009-10-31, 22:00 ]
tatsuo_ki, Bez urazy ale dany zadając pytanie dlaczego skóra jest szara - praktycznie SAM na nie odpowiedział (błędnie) "docinką".

A ja albinoski nie fotografowałem ale jeśli faktycznie skóra każdej dziewczyny ma być biała jak karta papieru to spoko :-) będę pamiętał :-) :-B
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Markus1985 napisał/a:
Taki był pomysł na sesję

no wlasnie, zamiast podac argument zamyslu artystycznego, podajesz argument - bo klient tak chcial. potem caly czas bronisz stanowiska, ze jak klient cos chce, to tak bardziej wiecej niz mniej musi byc.
dany zauwazyl to, co ja i po prostu zgrabnie sie "odgryzl". inteligentnie i uszczypliwie, a twoja ciut nadwrazliwa reakcja potwierdzila preferencje do latwych tlumaczen.
a ta szarosc jest niedopracowana, bo brakuje jej tonalnosci, jest troche jednolita, przez co odnosi sie wrazenie "plaskosci" obrazu. nie wiem, czy to dokladnie dany mial na mysli, ale na pewno chcial uniknac twojego tlumaczenia sie z tego przez zaslanianie sie "umowa z klientem"


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach