radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
A mój mechanik zaliczył lądowanie na twardej podłodze. A na trzeźwo pasek zapinałem :-( , a i tak się wymsknął. Najwyżej trzeba będzie zaliczyć przyspieszony przegląd z naprawą. Na razie jest OK
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
radek_m napisał/a:
A mój mechanik zaliczył lądowanie na twardej podłodze. A na trzeźwo pasek zapinałem :-( , a i tak się wymsknął. Najwyżej trzeba będzie zaliczyć przyspieszony przegląd z naprawą. Na razie jest OK


A wykazuje jakieś niepokojące objawy ?
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Na razie trwa obserwacja dokładności chodu. Jak będzie ok to nic nie będę robił. Co najwyżej wymiana paska,bo szlufki niedługo pękną
 

krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
Kerebron napisał/a:
No tak. Jeżeli zegarek męża pasuje do torebki i butów żony, to wszystko jest OK. :-P

Może nie do końca musi pasować do torebki, wystarczy, że mąż wygląda jak należy z porządnym zegarkiem na nadgarstku.
Mi ostatnio żonka w ramach rocznicy ślubu kupiła zegarek. Wybierałem oczywiście osobiście 8-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Złe wieści dla amerykańskich użytkowników zegar(k)ów synchronizowanych radiowo - NIST planuje wyłączenie dwóch radiostacji (Colorado i Hawaje) nadających m. in. sygnał synchronizacji.
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
W Europie mamy nadajnik w Mainflingen, NIST akurat mało nas rusza. Podejrzewam, że wyłączenie tamtych spowodowane jest wybudowaniem nowych, ale nie wczytywałem się w informacje dokładnie.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wiem, wiem na świecie jest jeszcze kilka takich stacji. Z jakiegoś powodu powstały te multibandy w zegarkach. Zamknięcie ma być powodowane oszczędnościami.
https://swling.com/blog/2018/08/information-from-the-nist-regarding-possible-closure-wwv-radio-stations/
Chodzi o kilka milionów dolarów. Jak na USA to wydaje się być śmieszna kwota. No i jeszcze musi to przejść przez Kongres. A tymczasem na różnych forach ludzie piszą, że zwrócą się w tej sprawie do „swoich” parlamentarzystów.
Już sobie to wyobraziłem u nas: <i>panie pośle, mam w domu kilka zegarów, za które zapłaciłem z mojej ciężkiej pracy, w przyszłym roku wszystkie staną się przestarzałe, co zamierza pan z tym zrobić?</i> :mrgreen:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
-Kupiłem sobie nowy zegarek - na czas przeglądu obecnego.
-Pokaż... Dobrze leży, ładny, mogę taki mieć. Dziękuję.
-Serio? To mam sobie kupić drugi taki sam? Jest też prostszy model, z białą obwódką, gdybyś chciała...
-Nie lubię białego. Ten jest ładny, ale ma za dużo funkcji. Masz z powrotem...
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Sprawiłem sobie taki oto zegarek na rękę.
Orient Howard Blue Rose.




Mam nadzieję, że nie zachoruję tak jak Spinner.
 

Maro66  Dołączył: 30 Lip 2017
No, no. Od jednego się zaczyna... :mrgreen:
 
lazar  Dołączył: 23 Cze 2010
Spinner, zaproponuj koledze ładny pasek ;-)
Zbynio napisał/a:
Sprawiłem sobie taki oto zegarek na rękę.
Orient Howard Blue Rose.

Obrazek
Obrazek

Mam nadzieję, że nie zachoruję tak jak Spinner.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Też się pochwalę, a co ... Odebrałem dzisiaj Vratkę rocznicową (Vratislavia Conceptum Rocznicowy) ...
Zdjęcia , które można znaleźć w sieci nie oddają uroku tego zegarka ...
 

fanmario  Dołączył: 22 Paź 2007
Zbynio, Ładny klasyczny Orient, który na trzeciej pokazuje ósmą ;)
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Czy jak przyjmą ten projekt niezmiennego czasu, to wszystkie moje zegarki będą działały nieprawidłowo?


;-)
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Ależ skąd. Będziesz musiał tylko przeprowadzać się do innej strefy czasowej, dwa razy w roku. :-P
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Nawet będziesz mógł wybrać - do Moskwy czy do Angoli 8-)
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
 

krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
Zegarek przyjemny dla oka, no i limitowany... Ale Satelita SW220???? Chciałoby się coś lepszego.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach