tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
gebi napisał/a:
K10D już nie jest taki mały w porównaniu z konkurencją jeśli o to Ci chodzi, więc możesz kupić sobie dziesiątaka, żeby nie mieć kompleksów.

z powodu rozmiarów nigdy kompleksów nie miałem :-P a chodzi mi tylko o dobre komfortowe trzymanie.
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Pentagram napisał/a:
i myliliście się :>, minęły dwa dni i co? .... i nic. Na Fotopolis test nadal zagubiony ;)
Pewnie jest na tyle długi, że autotłumacz się pogubił. Hihihi


Mi juz sie nawet nie chce bić piany o ten test K100D na Fotopolis.... Ja juz zdanie o ich rzetelnosci i podejsciu do sprawy mam wyrobione...
 
zigger  Dołączył: 08 Lis 2006
Kiedy pierwszy raz wszedlem na strone Fotopolis, wydawalo mi sie, ze to w miare fajny serwis, ale obecnie coraz mniej tam zagladam. Co zas do tego wirtualnego testu K100D, to chyba mozna okreslic jednym slowem: ŻENUJĄCE...
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Panowie a co się tak tego fotopolisa uczepiliście, dla redaktorka się obsuneło a wy tu zaraz to to, to tamto i lepiej że nie ma tego testu, bo jak są głosy że dpreview coś tam nieżetelnie wykonał testy, to co dopiero byście zrobili takiemu fotopolis :mrgreen: niech już lepiej siedzi po cichu i recenzuje N i C, więcej szkiełek dla nas zostanie :mrgreen:
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Odnoszę wrazenie (z całokształtu), że Alek szuka argumentów (a wręcz je wynajduje) aby tylko wykazać wyższość analoga nad cyfrą. Ale to jego prawo.

Wcale nie, po prostu sie mocno zdziwilem slabym rezultatem dzialania SR w tym tescie. Ale Bronek ma racje, tez wiem ze wlasmie SR ma dzialac dobrze z wiekszych odleglosci, wiec troche nie fair ze test zrobiono z tak bliska...:( I stad zapewne az takie roznice miedzy jego wynikami a wiekszosci co maja. Ale zapewne w K10d jest tylko lepiej, wiec nie ma sprawy, ja poki co nie kupuje cyfry ale te 10M min chce miec
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Alek napisał/a:
ja poki co nie kupuje cyfry
Nie zrozum mnie źle :-P , ale...ciągle porównujesz cyfrę z analogiem( wiem, daleko jej jeszcze do analoga :-) ), a nie masz żadnego korpusu cyfrowego. Chyba, że się mylę. Nie masz nic w podpisie. Obiektywnie to można porównać coś, jak się to ma, a nie tylko z testów netowych.
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
argawen napisał/a:
Alek napisał/a:
ja poki co nie kupuje cyfry
Nie zrozum mnie źle :-P , ale...ciągle porównujesz cyfrę z analogiem( wiem, daleko jej jeszcze do analoga :-) ), a nie masz żadnego korpusu cyfrowego. Chyba, że się mylę. Nie masz nic w podpisie. Obiektywnie to można porównać coś, jak się to ma, a nie tylko z testów netowych.

Foce czasem C 300d i makro USM 100mm 1:1, piekny obiektyw, jeden z najlepszych na rynku okolo 100mm jak nie najlepszy wiec akurat to co mam w opisie to ulamek zbiorow...Ale zdjecia plaskie jakies i generalnie wydaje mi sie ze jednak faktycznie te 10M to bedzie pierwsz y zakup cyfry, mniej mnie nie interesuje bo raz ze mam mozliwosc 6M focic a dwa chce miec te min A4+ w 300dpi zeby nic nie interpolowac nawet do A4+ nie mowiac o mniejszej interpolacji do A3+
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Alek napisał/a:
chce miec te min A4+ w 300dpi zeby nic nie interpolowac nawet do A4+ nie mowiac o mniejszej interpolacji do A3+

Wiedziałem!
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Że co, znowu o autostradach będzie? Phi, też wiedziałem.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Alek napisał/a:
chce miec te min A4+ w 300dpi zeby nic nie interpolowac nawet do A4+ nie mowiac o mniejszej interpolacji do A3+
Zaplątałem się :-/
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
argawen w czym sie zaplatales ??? Ja tam twierdze ze mikrofilm to nieporozumienie bo co to za powiekszenia A3 ? Mnie satysfakcjonuje jedynie A1/A0 bez interpolacji i w nic mniejszego jak 6x7 juz sie bawic nie bede. Powiedzmy sobie otwarcie zdjecia na 135 to straszna bledzina i nawet do tkiego 6x4,5 sie nie umywaja - a slajdy to juz wogole bez porownania, mozna odrazu na wysokosc dwoch pieter dawac obraz to jest dopiero przyjemnosc z ogladania...

;-)

 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
No to gratuluje, mnie wystarcza A4, A3. Ta jakość która jest z DS,K100D jest dla mnie ok.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ludzie, piszcie co chcecie, ale bez wulgaryzmów. Jeszcze trochę, a Forum zmieni się w czat na onecie :evil:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach