Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
no to jeszcze jedno :)

42. Może spoczniesz? II

 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
Dołączam do komentowania dość późno, więc może być chaotycznie.
Sądzę, że jesteś bardzo kreatywny, bo różnorodna jest tematyka Twoich zdjęć i z ciekawością obejrzałem wszystkie fotografie.
Podobały mi się zwłaszcza 1, 3, 5, 8, 19, 22, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 42.
Boję się myśleć, co będzie, jak nabędziesz statyw ;-)
Co do 24 i 25 - to akurat nie jest zbyt szczęśliwy temat, bo wiele osób takie kadry robi, ja też.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
40 bardzo na tak
 
Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
43. Mercury - Góraszka

 

baldek  Dołączył: 22 Mar 2009
uuuuu fajne niebo, ciekawie gra z trawką, kolorki i symetria mz na +....aaaa gdzie samoloty??
pogoda dzisiaj dopisała.....

40 -SUPER!!!!
 

Graf_Zeppelin  Dołączył: 22 Mar 2009
Kiedyś przeczytałem, że rzeczy należy najlepiej fotografować w ich naturalnym środowisku. Dla aut jest to np droga (szosa brzmi jeszcze lepiej). Trochę się zgadzam, ale też nie lubię takiego jedynie-słusznego-podejścia.
Wiem też, że jak jest zlot to zazwyczaj takie auta wjeżdżają na trawę i trudno je złapać w innym miejscu - chociaż ideolo to powinno być na route 66 przy dawno opuszczonym barze/stacji benz. A co Wy sądzicie o zdjęciach takich aut?
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
39. i 40. bardzo mi się podoba.
43. tez fajne, kolory fajnie się komponują;)
 
Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
Graf_Zeppelin napisał/a:
Kiedyś przeczytałem, że rzeczy należy najlepiej fotografować w ich naturalnym środowisku. Dla aut jest to np droga (szosa brzmi jeszcze lepiej). Trochę się zgadzam, ale też nie lubię takiego jedynie-słusznego-podejścia.
Wiem też, że jak jest zlot to zazwyczaj takie auta wjeżdżają na trawę i trudno je złapać w innym miejscu - chociaż ideolo to powinno być na route 66 przy dawno opuszczonym barze/stacji benz. A co Wy sądzicie o zdjęciach takich aut?


:) Tak fajnie by było mieć jakąś starą fabrykę w tle i żeby samochód stał przy pustej drodze ^^ klimat, no ale jak wiadomo mieć wszystkiego nie można :)
Jakby była możliwość zrobienia takiej sesji to bym się cieszył :) no ale nie znam nikogo kto posiada taki samochód i mógł by go wypożyczyć do sesji. Więc jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Każde zdjęcie coś w sobie ma i tego należy się trzymać.



44. Jurgis

 

Mitch  Dołączył: 18 Mar 2009
nie lubię hadeerowych smug

ps. co to za biała kropeczka nad ogonem :) pytam z ciekawości, nie że się czepiam czy cuś.
 
Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
45. Ups!


46. Jurgis 2
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
44 fajne
45 chyba za dużo dołu i coś z obróbka przedobrzłeś ??? ;-) (krawedzie skrzydeł jakoś tak nienaturalnie wyszły na tle chmur)
46 za centralnie jak dla mnie
Wszyskie fotki robiłeś Tamronem ze stopki ??
 
Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
:) tak wszystkie te ostatnie zdjęcia z Góraszki robione są Tamronem 70-300mm (no prócz zdjęcia nr 43)

47. Bell TAH-1F Cobra
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
47- CZAD
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
B&W na ostatnim pierwsza klasa. Brakuje tylko wystrzeliwanej rakiety ;-) Ładnie to szkiełko działa......
 
Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
48. MiG-29


49. MiG-29 II
 
pinus  Dołączył: 04 Sty 2009
bardzo dobre zdjecia
Świetne 42 i 43
Zdjęcia z pokazów lotniczych tez super.
Jedyne co mogę dodać to to że nie trzymałeś sie zasady ze więcej miejsca zostawiamy tam gdzie sie idzie, jedzie, leci. Ale i tak pomimo tego fajnie sie je ogląda

ale chyba najlepiej mnie sie podobaja 32 i 33 - po prostu rewelka
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
48 *Dźwięk wczepiania na miejsce wypadniętej szczęki*
 
Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
50. SP - YZN

 
VsdeR  Dołączył: 23 Kwi 2009
50. Normalnie jak z czasów wojny;] Ale wykadrował bym żeby nie było tej czarnej plamy po prawej, przynajmniej mi ona przeszkadza
 
Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
hmmmm :) zobacze co się da zrobić

50. ver II


lepiej ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach