nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
[nikola2711]Moje sesje kasetką
Wrzucam kilka zdjęć z sesji z Anią. I już się nie mogę doczekać Waszych opinii:)

1)
2)
3)
4)
5)

Wszystkie robione Pentaxem K100D i obiektywem SMC-M 50mm f1.7
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Świetne portrety, niezwykle udany debiut :) Najbardziej podobają mi się 1, 2 i 5.
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
Dziękuję, mam podobne odczucia co do najlepszych zdjęć z tych pieciu:)
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Muszę napisać,że same kadry przednie.Ostrość tam gdzie powinna być,bokeh miodny.Nie jestem pewien co do samego BW,mz.troszeczkę za dużo czerni,włosy ślicznej modelki praktycznie zlewają się z ubiorem.No chyba,że to tak wygląda tylko u mnie to zwracam honor.Ciekaw jestem opinii o BW innych forumowiczów.Twój debiut na naszym forum uważam za nieprzyzwoicie dobry.Czy aby nie za wysoko ustawiona poprzeczka na samym początku.Bardzo chętnie będę odwiedzał Twój wątek i podziwiał poczyniony progres.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
to ja za poprzednikami, naprawde bardzo mi sie podoba Twoj debiut ;-)
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
andrzejb, faktycznie te włosy trochę za ciemne. Jeszcze niestety nie nauczyłam się uzyskiwac idealnego efektu zdjęć czarno białych. Chociaż muszę przyznać, że już sie zabrałam za książke "Fotografia czarno-biała", więc moze jak ja zmęczę do końca to poczynię jakis postęp w tych kwestiach.

Co do poprzeczki - lubię sobie ją stawiać wysoko, mam nadzięje, że moje dalsze prace też będą się podobały. Z resztą - wystawiam je tu m.in. po to, zeby zaczerpnąć rady więc nie musi byc 100% pozytywnych opinii:)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
mieć taką Anię i tylko...
zdjęcia jej robić :P


super!
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
bardzo faaajne

:-P
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
nikola2711, b. ładne, a MZ wyróżniają się ->numer 1 i 5, są przednie :-)
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
Cieszę się, ze sie podoba 5, bo nie byłam co do niego przekonana.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Podoba mi się konwersja do BW, chociaż trochę za mocno czernie przycięte. 4 najbardziej przypadła mi do gustu.
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
nikola2711, tylko pomyśl. Biała (lub pastelowa) w swoim kolorze ściana, a tam ten portret, numer 5, wisi sobie na płótnie w 30x20.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
BW niezle ale jak pisali poprzednicy za duzo czerni. 5-ka najlepsza chociaz cien na lewej stronie twarzy za silny. Pozostale zdjecia z racji na rownomierne swiatlo wygladaja dosc plasko
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
quasi, mam w salonie 1,2 i 5 w rozmiarze 20x30. Co prawda niestety nie na płótnie, ale również się ładnie prezentują. Szczególnie 5 robi super wrażenie w większym rozmiarze.

BartekKw, w sensie, ze i tak źle, i tak niedobrze? :D
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Pochwalić trzeba! 1. i 4. zatrzymują na chwilę i zmuszają do zastanowienia. Brawo!
 
infidel78
[Usunięty]
zachwycające
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
DrEwNiAK, infidel78, dziękuję :)
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
nikola2711 napisał/a:
uasi, mam w salonie 1,2 i 5 w rozmiarze 20x30. Co prawda niestety nie na płótnie, ale również się ładnie prezentują. Szczególnie 5 robi super wrażenie w większym rozmiarze.

Wiedziałem, ze będzie ok.
Stawiam kawę :!:
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
quasi, no idealnie trafiłeś, to ja powinnam postawić kawe :D
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
nikola2711, wypiję, a juści,, czemu nie :-)
Pozdowionka

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach