marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
[obiektyw] Kraków - justowanie obiektywów
Witam

Jak w temacie - gdzie można to zrobić w Krakowie? Na Czapskich? Może jest jeszcze jakieś inne miejsce...

Pozdrówka
Marucha
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
serwis jest jeszcze na Siennej (przy Małym Rynku) - tam leży w tej chwili mój SuperProgram, ale czy wykonują justowanie ?? ... można spytać .. kiedyś też grzebali w mojej A50/2 i byłem zadowolony. Plusem jest to, że podają ile może wynosić kwota naprawy i raczej się to sprawdza. Chociaż kumpel miał kiedyś przypadek, że napisali na karcie 50zł a naprawa wynosiła chyba 150, ale pan powiedział, że napisali 50 i tyle zapłacił. Jest jeszcze komiso-sklepo-serwis przy Biprostalu u pana, który sprzedaje w soboty na giełdzie, ale nie znam nikogo kto by się przyznał, że oddawał tam kiedykolwiek jakiś sprzęt i z tych wymienionych jest chyba najmniej sprawdzony
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Sołtys - dzięki. O tym serwisie na Siennej zapomniałem (cóż - lata lecą :-/ ), chociaż może nie tyle zapomniałem, co wydawało mi się, że już tam go nie ma...
 

Maciek K1000  Dołączył: 22 Cze 2006
Uwaga!!! Ten punk przy Biprostalu to NAJGORSZE miejsce gdzie można w Krakowie naprawiać aparaty. Mojej koleżance dosłownie zepsuli tam układ celowniczy, tak, że nie dało się ręcznie ustawić ostrości, bo zawsze na matówce było nieostro. A facet udawał, że wszystko jest w porządku.
Generalnie moje zdanie jest takie: nie warto eksperymentować, gdy w grę wchodzą nasze aparaty :-D Dla tego zawsze wybieram zakład na Czapskich. Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść stamtąd niezadowolonym i nigdy nie słyszałem żeby ktoś z moich znajomych złe słowo o tym punkcie powiedział.
Poza tym kiedyś był jeszcze zakład na Długiej, ale nie wiem czy ciągle istnieje. Kilka lat temu naprawiałem tam aparat. Było stosunkowo drogo a naprawa trwała strasznie długo.

To tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia w tym temacie :-) Mam nadzieję że się komuś przydadzą.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach