tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
przeznaczyć jako "nagrodę" w kolejnym beznadziejnym konkursie.
o przepraszam, nie wiem jakie były poprzednie konkusry, ale obecny jest całkiem fajny
kik-a napisał/a:
wiem sa to przyzwyczajenia ale rzecz jest naprawde bardzo wygodna
oczywiście, ja też się cieszę, że k10 ma już drugie kółko, ale bez przesady, kombinacja dwóch klawiszy w DSie zamiast jednego kółka nie wymaga wielkich przyzwyczajeń! Szybko sie tego uczysz i operujesz nawet sam nie wiesz kiedy.
argawen napisał/a:
Ano nie widać, ale to wina siedzacego trybu pracy
a mnie się wydaje, że to wada szkieł, którymi robione były te zdjęcia! Przecież obiektywy powinny być wyszczulpające, eliminować celulitis i pokazywać świat rzeczywisty, a tu kicha, zamiast tego mamy pogrubianie modeli/ek, dziwne odwzorowania często zgodne z zamysłem fotografa niż z rzeczywistością...
...wiem jestem chory na głowę, ale to od dziecka... :-P

a to już widzieliście-cena gripa do kadyszki - poniżej tysiąca! ŁAŁ
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
a to już widzieliście-cena gripa do kadyszki - poniżej tysiąca! ŁAŁ
HA, nie mówiłem, że będzie kosztować ok 600-700zł :-P . Tylko ciekaw jestem, czy cena się utrzyma( patrz cena Kadyszki)

[ Dodano: 05-12-06, 18:34 ]
Za to cena Kasetki w tym sklepie powala na kolana- 2610 za body, z kitem 3005 zł. Ha ha
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
no własnie, poki co nie mozna kupić, ale ja tez jestem w szoku, stawiałem ze 800-1000 bedzie kosztował, jak to u nas w zwyczaju ceny windują, zarobki grzebią głęboko w ziemi
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
argawen napisał/a:
cena Kasetki w tym sklepie powala na kolana- 2610 za body, z kitem 3005 zł


No bo przecież to "Raj".

A co do kadyszki: na Słowacji też ceny podwindowali, a w Szwajcu ceny są dobre, ale sprzętu coś nie widać. Oby się nie okazało, że zrobią podobnie. Wtedy to już tylko zostanie Hamaryka - bo one jedyne poważne. Jak obiecywały- tak sprzedają.
 

valdi99  Dołączył: 08 Cze 2006
Dzięki za linki, szukałem K100D, tymczasem gripowy wątek jest w DLu :)
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
ten grip Dicaina do DSa bardzo mi się podoba :-o ciekaw jestem czy by pasował do k100d. Podejrzewam że decydująca jest odległość śrubki mocującej od tego "pionowego rozszerzenia"
 
flood  Dołączył: 04 Maj 2006
ceny w amsterdamie
Witam,

wracałem czoraj z Amsterdamu.
Na lotnisku
K100D + kit 18-55 - 599€
K10D - body - 899€

pzdr
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Mam pytanie do posiadaczy kasetki, czy jak wejdę w menu w jakąś opcję (np. zmiana pomaru światła :evil: ) i ją zmienię, wyjdę z menu i jeszcze raz wejdę, to będę w tym samym miejscu czy gdzieś na default-owym jakimś ustawieniu?
P.S. Może ktoś zrozumiał pytanie :mrgreen: ?
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
o ile pamiętam w "default-owym jakimś ustawieniu"
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
No i już wiem napewno że kasetka to nie dla mnie sprzęt, wczoraj miałem okazję poobcować tak z godzinkę z tą puszką trochę pocykać i powiem jedno wszystko mi pasuje poza wielkością niestety :cry: poprostu jest dla mnie zamały, nic czekam na kontakt organoleptyczny z kadyszką.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wiesz, zawsze pozostaje sekator. W końcu nie musisz mieć wszystkich palców.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cytat
poprostu jest dla mnie zamały, nic czekam na kontakt organoleptyczny z kadyszką.
Tu masz porównanie K100D-K10D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach