Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fajne zdjęcia?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
moga byc...
 
Piotr G. Dołączył: 05 Maj 2006
Szczerze mówiąc to tych nalesników zazdroszcza Pentaxowi Nikoniarze, którzy przed chwilą oglądali ze mną te foty.Przepięknie widać też różnicę klasy miedzy body K10D i K100D. Aż chciałoby się to mieć/ niestety za wysokie progi na moje nogi, tfu-zarobki/
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
No jak to naleśniki, ale faktycznie wyglądają fajnie.
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
Choć na granicy z onanizmem sprzętowym, ta perwersja jest wyjątkowo przyjemna :-P ;-)
 
irma  Dołączył: 14 Lis 2006
Wyglądają fajnie, zgoda, ale fotki na pbase z K10 wg mnie nie zachwycają (pewnie wsadziłem kij w mrowisko). Przynajmniej większość.
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
irma, zależy kto, czego szuka. Oczywiście, że nie zachwycają http://www.pbase.com/dleung/image/70635071 , ale nie można odebrać uroku http://www.pbase.com/image/70809209 :shock:
 
irma  Dołączył: 14 Lis 2006
Są jakieś takie mydlane ( miałem C) i nieostre.... Może monitor mam nieostry :)
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
Odnośnie ostrości i innych parametrów zdjęć, sugerowałbym zerknięcie np. na http://dc.watch.impress.c...11/28/5136.html - tam można pociągnąć JPEGi pełnorozdzielcze.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
irma napisał/a:
Wyglądają fajnie, zgoda, ale fotki na pbase z K10 wg mnie nie zachwycają (pewnie wsadziłem kij w mrowisko). Przynajmniej większość.

Zaraz przyjdzie Bronek i Cie zje, Canoniarzu jeden :mrgreen:
 
irma  Dołączył: 14 Lis 2006
Zaraz, przecież ja wcale nie jestem Canoniarzem!
Czy to forum nie różni się od C, ze nie można nic krytycznego?

[ Dodano: 2006-12-06, 23:31 ]
Ponadto na pbase są umieszczane foty zwykłych użytkowników, właśnie takim jestem, a nie jakieś wypieszczone i wybrane z setek przez producenta, których obektywizm można se wsadzić...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
irma napisał/a:
Ponadto na pbase są umieszczane foty zwykłych użytkowników, właśnie takim jestem, a nie jakieś wypieszczone i wybrane z setek przez producenta, których obektywizm można se wsadzić...
ogladajac fotki gościa z Pentaksa śmiem twierdzić, ze sa amatorskie bardziej niż amatorów :-) nie zawsze to prawda
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
irma napisał/a:
Zaraz, przecież ja wcale nie jestem Canoniarzem!


irma napisał/a:
Są jakieś takie mydlane ( miałem C)

sory moja nadinterpretacja, a forum to tu przyjazne mamy, przecież prawie wszędzie są uśmieszki, irma, wykuzuj i po :-B :-B :-B admini stawiają ;-)
 
irma  Dołączył: 14 Lis 2006
Przyłączam się :-B :-B
 

ma1y  Dołączył: 24 Wrz 2006
irma napisał/a:
Zaraz, przecież ja wcale nie jestem Canoniarzem!
Czy to forum nie różni się od C, ze nie można nic krytycznego?
niestety jak na każdym forum bywa, ale powiem że ludzie sa tu wyjątkowo mili ;-)

ale nie bój, talibowie sprzętowi też są :mrgreen:
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
.... a co ja się tam będę. Więcej szkieł zostanie dla mnie na eBayu. Paskudne są te fotki z K10D. Nieostre, poprzepalane i kadr beznadziejny. Moja ciocia lepsze robi kompaktem za 1000zł. Nie kupuj tego aparatu! I te wszystkie bajery to wiadomo, pic na wodę, tylko żeby cenę podbić .... zaraz, podbić? Przecież on jest najtańszy w swojej klasie ... coś się poplątałem. Spróbuję inaczej: kupuj tylko sprzęt sprawdzonych producentów, a nie jakieś japońskie podróbki, przynajmniej wiesz za co płacisz!. O, teraz dobrz brzmi :lol:


Jak to było? W 1981 roku Pentax został pierwszą firmą na świecie która sprzedała 10mln lustrzanek.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bronek, no co ty :shock: :shock: :shock: :shock:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
O ho ho :mrgreen: Jarek, Michu.... a teraz Bronek :mrgreen: najlepsi kawalarze na Forum :mrgreen: :mrgreen:
 
irma  Dołączył: 14 Lis 2006
I co z tego, ze Pentax opylił te 10 mln. Ja żyję teraźniejszością i na dzien dzisiejszy matryca z Kadyszki pozostawia sporo do życzenia, z tego co widzę. Ale na dzień jutrzejszy...?

[ Dodano: 2006-12-07, 16:16 ]
jeszcze poczekam na uaktualnienie, może coś się polepszy. Chociaż cudów się nie spodziewam po soniastym CCD.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
irma napisał/a:
I co z tego, ze Pentax opylił te 10 mln. Ja żyję teraźniejszością i na dzien dzisiejszy matryca z Kadyszki pozostawia sporo do życzenia, z tego co widzę. Ale na dzień jutrzejszy...?
Przecież są inne firmy, nikt nie zmusza do nabycia Pentaxa. Nie rozumiem tej dyskusji. Dla mnie to siejesz ferment.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach