Promocja111  Dołączył: 04 Lis 2008
Nowe forum o fotografii
Pod tym adresem się znajduje:
Fotoforum
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Czy istnieje potrzeba nowego forum o tym samym, patrzac po dzialach?

Czy istnieje potrzeba reklamowania nowego forum na forum istniejacym? Po co - żeby odciągnać uzytkowników?

Czy to przypadkiem nie faux pas?
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Eeee tam. Nie ma sensu. Na kolejne forum już życia nie starczy. ;-)
Poza tym chwilowo jego wartość merytoryczna jest... wątła? W porównaniu chociażby z p@pl albo cyberfoto.pl...

[ Dodano: 2009-04-06, 08:30 ]
Promocja111, masz coś wspólnego z koniem trojańskim? :evilsmile:
 
Promocja111  Dołączył: 04 Lis 2008
alkos napisał/a:
Czy istnieje potrzeba nowego forum o tym samym, patrzac po dzialach?

Czy istnieje potrzeba reklamowania nowego forum na forum istniejacym? Po co - żeby odciągnać uzytkowników?

Czy to przypadkiem nie faux pas?


Hmmm...
Nie wiem. Znalazłem, podesłałem. Czy odciągnie od forum Pentaxa? Nie sądzę.
A mnie się zawsze wydawało, że otwartość na "nowe" to cecha pożądana.
A, że forum skromne? no cóż. Każdy kiedyś zaczynał.

Ja nie ograniczam się tylko do "Forum Pentaxianum"
Jest jeszcze CF, ŚO i ze dwa zagraniczne (celowo nie używam już pełnych nazw, żeby nie zostać posądzonym o kryptoreklamę)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
alkos napisał/a:
Czy istnieje potrzeba nowego forum o tym samym, patrzac po dzialach?
Chyba tak. Co rusz się pojawiają głosy różnych niezadowolonych, którym przeszkadzają OT, sposób moderowania, nierówne traktowanie przez osoby administrujące różnych osób itd. No to widać potrzebna jest alternatywa, gdzie będzie wszystko "po ichniemu". I nie będą musieli tutaj zaglądać. I wszyscy będą szczęśliwi. I w ogóle.
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
Ja się tam właśnie zarejestrowałem. Życze im jak najlepiej zwłaszcza, że cele są dość szczytne. Życie zweryfikuje czy uda im się to osiągnąć ale jestem dobrej myśli. ;-)
 

ysiulec  Dołączył: 13 Gru 2008
matb napisał/a:
I nie będą musieli tutaj zaglądać. I wszyscy będą szczęśliwi. I w ogóle.

I nie będzie niczego.
 
Desmond  Dołączył: 07 Paź 2008
Nie wiem jak bardzo nowe jest to forum, ale kiedyś przerabiałem już dużo tego typu "inwestycji". Póki co widze że odpalony jest skrypt SMF na defaultowej skórce z masą pustych kategorii ...
 

tomekz  Dołączył: 10 Kwi 2007
Jak już jesteśmy przy tym temacie to może wie ktoś czy są w PL jakieś firmy, które
zajmują się profesjonalnie stawianiem takich forów dyskusyjnych?
Chodzi mi o odpalenie forum oraz serwis tegoż, na co chciałbym mieć gwarancję (serwis)
i fakturę.

Może ktoś z koleżanek i kolegów ma ochotę zarobić na jakiegoś limiteda? :mrgreen:
Jak tak to pw proszę.
 
Promocja111  Dołączył: 04 Lis 2008
Desmond napisał/a:
Nie wiem jak bardzo nowe jest to forum, ale kiedyś przerabiałem już dużo tego typu "inwestycji". Póki co widze że odpalony jest skrypt SMF na defaultowej skórce z masą pustych kategorii ...


Wczoraj wystartowało. Cynk dał mi kolega nikoniarz.
 
pikolo  Dołączył: 06 Gru 2006
każde szanowane i popularne forum musi mieć swojego jakiegoś ponad przeciętnego "miszcza" lub "guru" , jeżeli tę inwestycję nie założył jakiś tego typu admin to cyberfoto jest nie do pobicia . ( ps. moim zdaniem cyberfoto jest nie dopobicia , ponieważ tam mistrzów jest na kopy :D )
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Ja wolę hipnotyczną czerwień Pentaksa. ;-)
 
erpe  Dołączył: 06 Maj 2007
Forum jak forum, ale temat w dziale Pentax ciekawy :evilsmile:
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Nooo, skoro tam jest Michu, to wróżę temu forum świetlaną przyszłość... :evilsmile:
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
ja ledwo już obrabiam nikon.org.pl i pentax.org.pl, nie starcza już czasu ani na cyberfoto ani na fotopolis, nie mówiąc już o optycznych :) - co za dużo to niezdrowo! Musi być jeszcze czas na robienie zdjęć i ich obróbkę :)

[ Dodano: 2009-04-07, 12:45 ]
Wypadałoby też odwiedzić pentaxforums, dpreview, przejrzeć fotki na flickrze, plfoto, onephoto, obiektywnych, digarcie..... hehe... doba za krótka :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach