Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
[artooro]wyniki własnych eksperymentów
Na początek rzucam pierwsze w mym żywocie HDR'y (a zaklinała się dusza moja, że z diabłem w układy nie wejdzie... no i masz):

1. 2. 3. 4. 5.

jasność może pozostawiać wiele do życzenia bo coś mi się z kompem podziało, inaczej się prezentują zdjęcia w przeglądarce FSV
(cholernie ciemne) a inaczej w PS'ie (poprawnie), starałem się jakiś kompromis znaleźć
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Bardzo podobają mi się te kadry, natomiast nie jestem zwolennikiem HDR. Wolałbym zobaczyć te obrazy w bardziej "standardowej" obróbce. Bardzo dobry początek Twojego wątku. Pozdrawiam :-B
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
ja też nie byłem zwolennikiem HDR'a do ubiegłego tygodnia, diabeł mnie podkusił i masz babo plecak (tzn. placek ;-) ) ale zapewniam, że zdjęcia z tego miejsca takie zwykłe, najzwyklejsze też wrzucę
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
2 bardzo przyjemnie wywołana i fajny kadr, lubię takie cz-b ołowiane fotografie.
mógłbyś podać lokalizację?

pozdrawiam
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
byłe zakłady PREFABET Nowa Huta, rzut beretem od M1
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Niektóre kadry bardzo dobre, zwłaszcza te z drzwiami. Choć większość poza tym zdjęciem gdzie widać cały budynek mz wymagają wyprostowania. Co do obróbki to zbyt intensywna, na tyle, że w wielu miejscach straciłeś szczegóły.
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
1,2,4,5 były prostowane ale nic na siłę, 3 specjalnie taki zostawiłem (tak mi mój gust podpowiadał, choć fakt krzywe jak cholera)

co do obróbki to się z Tobą w całości zgadzam, intensywna a z tymi szczegółami to musze ciut na kompa zwalić, w PS'ie wydawało mi się git ale już w przeglądarce za ciemne (każde jedno!) i o zgrozo w cieniach ni huhu
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Skrzyżowanie HDR'ów i szerokiego kąta bywa zwykle dość efektowne i takie też są te zdjęcia najlepsze 2 i 5. 1 zrobił bym w pionie. Co do samej obróbki to widać, że panowałeś nad suwakami - nie przeciągnąłeś za bardzo (widziałem bardziej pojechane).
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Artooro, fajne te HDRy, 1. może trochę przesadzona obróbka (jak na mój gust), ale 3. jest w sam raz.
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
nastęne do golenia (to już nie są HDR'y):

6. 7. 8. 9.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
7 i 8 ciekawe kadrowo. Masz oko.

Proponuję byś wrzucał tutaj zdjęcia a potem je już całe podlinkowywał http://imageshack.us . Tam gdzie dotychczas wrzucałeś otwiera się non stop z reklamą nie wspominając o wygodzie oglądającego :) .
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
7 i 9 mi się podobają. Głównie 7! Brawo! Lubię takie. :-)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
po 7. chyba moge powiedziec (i nie bede daleki od prawdy), ze dobry material na fotoreportera, a na pewno fotografa reportera! :evilsmile:
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
tatsuo_ki napisał/a:
po 7. chyba moge powiedziec (i nie bede daleki od prawdy), ze dobry material na fotoreportera, a na pewno fotografa reportera! :evilsmile:


tatsuo_ki módl się za to :!: ;-)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
jesli i Ty szepniesz tam u Góry słówko za moje powodzenie w sztuce wizualnej, to przy najblizszej nadazajacej sie okazji nie omieszkam wypic :-B w naszej wspolnej intencji :D
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
lepiej nie pij w naszej intencji bo się od picia rozchorujesz ;-) ... no chyba, że ja rzeczywiście mam oko (ktoś mi już to zarzucił :-> )

wielcy często zaczynali od noszenia sprzętu wiekszym, jak się coś na Górze zwolni to szepnę słówko :-)

[ Dodano: 2009-03-12, 23:42 ]
ze spacerów po mieście:

10.



11.

 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
10. naprawde genialne kolory! :) a 11. troche nie moge odroznic czy to zdjecie plakatu czy jakis slaby skan :mrgreen: ale juz wiem, jest dobre!
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Faktycznie 10 ma ciekawą kolorystykę. 11 to plakat?
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
kulten napisał/a:
11 to plakat?


z tego co tak narozmyślałem to wydaje mi się, że w 11 ten facet to plakat a zegarek real tuż obok plakatu :)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Wkrótce się dowiemy :) .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach