Kto, według Ciebie, powinien zgarnąć główną nagrodę?
Alkos
41% Complete
16 (41%)
Tref
25% Complete
10 (25%)
Jarek
33% Complete
13 (33%)
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
Autoportrety - runda 2
Dogrywka - pierwsza runda i prace konkursowe tutaj
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dzięki Grub.
Jeżeli tylko możnaby prosić o wcześniejsze zakończenie ankiety - wiesz, 24 godziny w zupełności wystarczą.
A Wy - miły narodzie - do urn. Głosować, bowiem im więcej głosów, tym większa frekfencja (zaj....istą znalazłem zależność, nie?).
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu: zajiste.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
im więcej głosów, tym większa frekfencja
a nawet im większa frekwencja, tym więcej głosów :!: (W tę stronę to nawet ma sens, bo jeśli odrzucać głosy nieważne, to prawdopodobieństwo wzrostu ilość głosów ważnych do nieważnych jest większe niż przy małej frekwencji!)
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
no sa 24. myslalem ze godziny...
 

costa  Dołączył: 11 Maj 2006
A gdzie wyniki pierwszej rundy? Bo nawet nie wiem czy głosa dostałem :)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Costa, prawdę powiedziawszy wygrałeś (miałeś 974 głosy). Ale ponieważ się nie odzywałeś, to wszyscy sądzili, że uda się Ciebie oszukać i stąd dogrywka między moderatorem a administratorem (Tref jest tam dla zmyłki).
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
między moderatorem a administratorem (Tref jest tam dla zmyłki).
jako karma jestem, na pożarcie :mrgreen: ale zegarek jest specjalnie i proszę się nie czepiać, miał być autoportret a nie idealizowanie, no :lol:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
gdzie sa wyniki pierwszej rundy? :-/
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
gdzie sa wyniki pierwszej rundy?
Na wycieczce zakładowej Filharmonii Pomorskiej.
L_uka - tooo byyyłłłł mmoooommeeent. I znikły. Generalnie wygrali wszyscy, ale Ci trzej bardziej. Nie wiem, czy gdzieś zachowały się wyniki ale przecież nie o to chodzi. Idea tego "konkursu" to zaprezentowanie ogółowi swego lica, co by można było łatwiej listy gończe preparować.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Nie wiem, czy gdzieś zachowały się wyniki ale przecież nie o to chodzi.


Niestety, skasowalem je, jako ze chcialem w tym samym miejscu ankiete drugiej rundy zalozyc. I zalozylem, ale tu grub mnie ubiegl....

A kto mnie popedzal, MICHU?, he? :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
A kto mnie popedzal, MICHU?, he?
Yyyyy, ja? Gdybym podejrzewał, że jest to istotne dla kogokolwiek, wkleiłbym scrennprinta w wątek. Ale pmyślałem sobie, że skoro nie ma tam Małysza, to nikt nie będzie ciekaw punktacji.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Alkos, gratulacje :!:
<lizus>Po raz pierwszy się zdarzyło (za wyjątkiem wyborów do parlamentu EU), żeby wygrał ten, na kogo głosowałem.</lizus>
Chyba sobie z tej radości zafunduję :-B dzis wieczorem.
Alkos, masz gdzie skanować średni format? ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Alkos - gratuluję, niniejszym zostałeś zwycięzcą.
Oficjalnie kończymy więc pierwszą turęzabawy i zapraszam do wydania drugiego. Jako pierwszy zdjęcie nadesłał Primo i od tego zdjęcia liczą się propozycje konkursowe.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Costa ja na Ciebie zaglosowalem, bo Twoj kot ma fajne imie ;)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wow. Dzieki, wszyscy :-)

Problem w tym, ze wlasnie sprzedaje skaner do MF... ot, sredni mi raczej nie podpasowal, a naprawde nie sadzilem ze wygram ;-)

Zatem mam propozycje: niech sie zglosi ktos, kto kreatywnie wykorzysta ten aparat :-D A najlepiej - w ciagu 2 tyg od odebrania pokaze z niego jakes fajne zdjecia, co? :-D
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ponieważ Alkos pogardził nagrodą, oczekuję więc osoby chętnej na "toto". Z uwagi na fakt, że Lubitel należy od tej chwili do Alkosa, to on decyduje do kogo poszybuje paczka.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Można zrobić kumulację nagród w II edycji.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
... mozna :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Ponieważ Alkos pogardził nagrodą, oczekuję więc osoby chętnej na "toto"
W zależności od postanowienia nowego właściela sprzętu powędruje on albo do jakiejś z osób która się zgłosi albo przejdzie jako kumulacja do drugiej rundy (dobrze zrozumiałem?). Jeśli chodzi o zgłaszanie kandydatur do otrzymania Lubitelka w tej edycji to zgłaszam siebie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach