wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
People.love.photos - interesujacy dokument
People.Love.Photos to dokument nakręcony przez Christiana Klingera. Przybliża pracę trójki (w zasadzie czwórki, bo jeden zestaw to dwie panie) fotografów; Tanyth Berkeley, Rose & Olive (czyli Ashley MacLean i Traci Matlock) i {padnij}Elinor Carucci{powstan} ;)

Ciekawe spojrzenie na seksualnosc, uczucia, portret, fotografie i stosunki miedzyludzkie w ogole. Warto zobaczyc troche arbusowo pracujaca Berkeley, nieposkromione i wyluzowane Rose i Olive i ciepla, inteligentna i fotografujaca intuicyjnie i z pasja Elinor.

Zdecydowanie polecam, zwlaszcza czesc o Carucci, ktora wielka jest!

O tu mozna se kupic: http://www.amadelio.org/r...rucci_gate.html - naprawde warto.

A jak ktos nie wie, czemu sie jaram pania Carucci, to niech obczai www.elinorcarucci.com i zbiera szczeke. ;D

Zreszta ona i jej pracac to w ogole osobnej dyskusji jest warta... Ale to na kiedy indziej pewnie.

Smacznego.
W
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Widzialem juz gdzies "Diary of dancer", ale bardzo podoba mi sie seria "Closer"
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
"Closer" morduje krwawo. Wspaniałe przeniesienie uczuć na medium fotografii... Tak doskonale sfotografowanych relacji rodzinnych nie widzi się często.
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Uf co za ulga :-B , bo już myślałem że będzie dominowała tylko fotografia ślubna.

http://www.swiatobrazu.pl...ilms-19762.html
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Btw, polecam też film o Sturgesie - choć straszliwie propagandowy i będący chyba w założeniu metodą na oczyszczenie Jocka z zarzutów stawianych mu przez różnego rodzaju bezrozumnych kretynów - warty jest chyba uwagi.

[ Dodano: 2010-06-30, 14:56 ]
M.W napisał/a:
Uf co za ulga :-B , bo już myślałem że będzie dominowała tylko fotografia ślubna.


Szczęściem, nie. Obiecuję. :D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach