Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
Czy szanowne towarzystwo widziało takie coś ? :-> :->
http://wirtualnemedia.pl/...ych_Pentax.html
:shock:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Zbigniew napisał/a:
Czy szanowne towarzystwo widziało takie coś ? :-> :->
http://wirtualnemedia.pl/...ych_Pentax.html
:shock:

Cytat
Przygotowaniem kreacji i zakupem mediów zajęła się bezpośrednio firma Apollo Electronics


Realizacje tak powaznych kampani zleca sie domom mediowym. Apollo oszczedza :-?

Mimo wszystko trzymam kciuki za akcje, bo to istotny krok ze strony dystrybutora.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Piotr mówił o tym w Stodole. Każda forma reklamy Pentaksa jest dobra, ponieważ do tej pory nie było nic - ti już postęp.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Właśnie dziś rano, kartkując z dokładnie wystudiowaną odrazą FotoVideoChip, trafiłem na tę reklamę. I prawdę powiedziawszy tak mnie to wbiło w posadzkę z linoleum, że dałem sobie wmusić owe czasopismo ekspedientce. Trochę mi było głupio ten szmatławiec pakować obok poważnej prasy dla prawdziwego mężczyzny: Życia na Gorąco, Claudi, Gali czy Naj, ale teraz przynajmniej będę miał zapewnione oglądanie obrazków na dwa miesiące...
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Cytat
Działania reklamowe wsparte będą materiałami POS
czyzby mialo cos sie pojawic w sklepach ze sprzetem fotograficznym ??!
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
jak zobaczę reklamę Pentaxa w prasie to prędzej uwierzę że to fatamorgana :shock:
 

komar  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ja natomiast chetniej od reklamy zobaczyłbym w sklepie ..... K10D :-o
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
komar napisał/a:
Ja natomiast chetniej od reklamy zobaczyłbym w sklepie ..... K10D :-o

no to do MM biegiem marsz ;-) - nasi wysłannicy donieśli, że w krakowskim MM było niewielkie zgrupowanie K10D, aczkolwiek istnieje możliwość, że jednostki zostały już rozproszone :roll:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
zdecentralizowanie jest w pewnych przypadkach wskazane :mrgreen:
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Właśnie dziś rano, kartkując z dokładnie wystudiowaną odrazą FotoVideoChip, trafiłem na tę reklamę. I prawdę powiedziawszy tak mnie to wbiło w posadzkę z linoleum

Ja widziałem to wczoraj, też mną wtrząsnęło, pierwsza reklama Pentaxa, jaka widziałem w polskiej prasie foto od 2001 r. (tylko tamta była na całą stronę, a nie na pół).
Michu napisał/a:
dałem sobie wmusić owe czasopismo ekspedientce

Ja byłem twardy :mrgreen: i nie kupiłem
 
kaes  Dołączył: 23 Wrz 2006
sołtys napisał/a:
no to do MM biegiem marsz - nasi wysłannicy donieśli, że w krakowskim MM było niewielkie zgrupowanie K10D, aczkolwiek istnieje możliwość, że jednostki zostały już rozproszone

Byłem dzisiaj. Widziałem i macałem :-D
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
Tak OffTopikowo: Forum Pentaksa zgaduje moje myśli :-) Wczoraj napisałem słowo zaj****ście, a poprawiło samo na je****ście :-) A dziś napisałem post o reklamie i sam się stał on wątkiem.

Jak to mawiał Darth Vader - Impressive. Most impressive. ;-)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
djack napisał/a:
Ja byłem twardy i nie kupiłem


Też żem widział i żem nie kupił. Jedyny ciekawy artukul był o filtrach nie- i cyfrowych.

Ale od razu po powrocie żem sprawdził, co to za konkurs szykuje Apollo. I żem stwierdził, że nie mam szans (ze względu na cenzurę). Temat "moje ulubione miejsce".
 
Michał  Dołączył: 24 Wrz 2006
..ja się tam nie podniecam-ta reklama musi sie zwrócić tzn. nie liczę na spadek ceny K10D po nowym roku...predzej już koło marca( +- 3500zł) :-?
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Michał jak Ty jesteś z UK, czy Aloha Hawaii - to Ciebie cena Apollo nie dotyczy, bo on startuje z Florydy.
 
Michał  Dołączył: 24 Wrz 2006
...to juz wiem dlaczego firma nosi nazwe apollo-cene bierze po prostu z ksiezyca:|

ps. w Polsce aparatu nie kupie...raczej ze Szwajcarii lub w najgorszym przypadku z USA...a tu w UK nawet nie chce mi sie sprawdzac po ile stoi K10D..z tego co wiem tez maja wizje ko(s)miczne typu `Apollo`
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zbigniew napisał/a:
A dziś napisałem post o reklamie i sam się stał on wątkiem.

rzeczywiście, masz racje - ja tylko nacisnołem kilka przycisków, ale sam stał się wątkiem :mrgreen:

 

cadman  Dołączył: 19 Lis 2006
Reklama produktów Pentax-a w kraju nad Wisłą - to coś niebywałego. Cieszę się, że jest. Mam nadzieję, że nie przybierze rozmiarów "Alfy". Gdzie się człowiek nie ruszył (w necie), to trzeba było wyłączać krzyżykiem tego "natręta". Może jestem staroświecki, ale nie lubię również natrętnych (w dzisiejszej terminologii "uprzejmych") sprzedawców. Wchodzi człowiek do sklepu ze sprzętem foto i chce sobie spokojnie obejrzeć, co "leżakuje zamknięte za szkłem", a tu za chwilę wyrasta spod ziemi uprzejmy sprzedawca z pytaniem "w czym mogę pomóc". Wychowałem się w czasach, kiedy to pani w sklepie nie przerywała sobie "manicure" czy też spożywania obiadu z "trojaków" z powodu jakiegoś "zwiedzającego" sklep klienta. Jak się ten świat zmienił ?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
A przed wojną to sprzedawca pytał: "Czym mogę służyć?"

Niestety teraz wszyscy chcą pomagać w czymś..., a nie zdają sobie sprawy, że czynią tym z klienta - osobnika niemocnego czyli z łaciny impotenta.

Dużo piękniej brzmiało, gdy sami chcieli być jego sługą, niż gdy przetłumaczyli sobie bezkrytycznie amerykańskie "Can I help you?"
 
dream  Dołączył: 02 Gru 2006
a ja walcze o kupienie k-10 przez MAKRO na raty.
Już raz mi się udało kupić projektor PANASONICA EA 900 za dobre pieniądze i na raty ....... :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach