tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
pxm napisał/a:
Tref pisał, ze brzydzi się wziasc eosa 400d do reki bo tandeta...
nie napisałem, że się brzydziłem wziąć do ręki canona, to nie tak-cytuj nie przekrecaj-napisałem, że jest obrzydliwie wykonany! Macałem k100d i nie można porównać jakości plastików w obu tych sprzętach - są to dwa różne tworzywa (canon ma mniej estetyczne)
argawen napisał/a:
K100D na pewno jest lepiej wykonany aniżeli C400D
no to widzę, że nie jest to tylko moje zdanie! (albo argawen ma jakiś specjalnie obudowany kasto, bo właśnie ten egzemplarz miałem w rękach)

pxm, teraz mówisz, że fajnie byłoby włożyć AF z C400D... Ja napisałem, że może fajne ma bebechy, ale szkoda, że wydając dużo kasy na sprzęt musisz dostawać od producenta taką tandetę jako opakówkę i dziwię się ludziom to akceptującym! Czytaj proszę! :-D
argawen napisał/a:
Nikt nie każe ci pluć na inne systemy. Zrobi to za Ciebie Tref
:shock: :shock: :shock:
Tu był głupi tekst, więc został ocenzurowany (szkoda, że się wogóle pojawił - efekty poniżej)

PS potem możemy iść na :-B

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
A teraz uważam, że już przegiąłeś - poproszę o przeprosiny na łamach tego poczytnego forum
- oraz samobiczowanie natka pietruszki oraz peczkiem rzodkiewek
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tref - nie rozumiem dlaczego się unosisz. Na tym forum - ze wzglądu na stosunkowo niewielką ilość użytkowników - każdy ma na stałe przypisaną jakąś funkcję. Ja np. wynoszę pełne popielniczki, Jarek dba o całokształt intelektualny, Fafniak choduje warzywa. Ty zaś właśnie zostałeś mianowany pierwszym ślinotokiem tego zgromadzenia (pamiętaj, by przy najbliższej wizycie w MM skorzystać z tego przywileju).

 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
OK, wyjasnilismy to i owo, wiec proponuje:

:-B dla wszystkich ! ! !
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
A teraz uważam, że już przegiąłeś - poproszę o przeprosiny na łamach tego poczytnego forum :-(
Najmocniej przepraszam, głupi tekst z mojej strony.
tref napisał/a:
PS potem możemy iść na :-B
Na :-B zawsze :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
zostałeś mianowany pierwszym ślinotokiem tego zgromadzenia (pamiętaj, by przy najbliższej wizycie w MM skorzystać z tego przywileju).
a nie mogę być naczelnym zrzędą? :mrgreen:
pxm napisał/a:
OK, wyjasnilismy to i owo, wiec proponuje:

:-B dla wszystkich ! ! !
Nie lubię, jak mi się przypisuje nie moje słowa - chyba nikt nie lubi. Zatem koniec sporu, :-B i ogórki.
PS - Fafniak, ale ci się sezon na warzywa trafił - zero mrozu!
 

cadman  Dołączył: 19 Lis 2006
Co Was dzisiaj naszło? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Taki "kabaret" na poważnym forum! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dawno się tak nie uśmiałem. Ale kontynuujcie, kontynuujcie, :lol: Śmiech to zdrowie!
Pozdrawiam w niedzielny wieczór!
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
każdy ma na stałe przypisaną jakąś funkcję

tak nieśmiało chciałbym spytać .. jaką mam funkcje przypisaną :?: :roll:

[ Dodano: 2006-12-10, 23:06 ]
Fafniak napisał/a:
- oraz samobiczowanie natka pietruszki oraz peczkiem rzodkiewek

aa w ostateczność zastosuje się wygodny fotel i miękkie poduszki :!:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ty Sołtys, no nie świruj... Przecież sam się zgłosiłeś na tzw. buhaja rozpłodowego, co by nam system rósł w siłę.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
argawen, PUBLICZNIE PRZEPRASZAM ZA MOJE ZACHOWANIE, jestem przemęczony, nie śpię, nie jem... Nie bierz tego do siebie, przecież wiesz, że Cię lubię! Masz u mnie :-B . Eh!
A wogóle to robiłem dziś zdjęcia na potrzeby pewnego projektu - nie zawsze sprawia to przyjemność, choć kiedyś myślałem inaczej.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tref, wypaliłeś, jakby tym projektem był poseł Łyżwiński.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
f, wypaliłeś, jakby tym projektem był poseł Łyżwiński.
jemu potwierdzili niewinność w wiadomej sprawie, ale reportaż z "takich" spotkań mógłby być ciekawy - no a co najmniej byłby bardzo popularny (np. na jutubie) :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie - sorry, sprawdziłem w necie - Danuta Hojarska jest jeszcze bardziej fotogeniczna.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
polecam początek tego :
LINK
oraz ładne zdjęcie tu:
LINK

 

cadman  Dołączył: 19 Lis 2006
tref, wyluzuj się, walnij :-B :-B :-B . Ja też dzisiaj od rana "zapycham" projekt. Muszę go rano wysłać. Ale widać już koniec. Chwilka relaxu na forum, jakaś kawa i do roboty! Jeszcze tylko 3 rysunki i mam finisz!
Pozdrawiam i życzę dobrego tygodnia :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
cadman napisał/a:
tref, wyluzuj się, walnij . Ja też dzisiaj od rana "zapycham" projekt. Muszę go rano wysłać. Ale widać już koniec. Chwilka relaxu na forum, jakaś kawa i do roboty! Jeszcze tylko 3 rysunki i mam finisz!
juz sie wyluzowałem, nie wiem czy argawen tez na luzie potraktuje moje uniesienie - mam nadzieję, że tak.
cadman, jesteś w lepszej sytuacji, bo widzisz finisz- ja też do rana muszę wrzucić pracę na serwer, a jeszcze nie widzę tego nieszczęsnego końca!
Jeśli się pośmialiście - to się cieszę, jeśli ktoś poczuł się urażony - bardzo przepraszam, nie taki był cel moich wypowiedzi.
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
irma, nie Canon będzie "musiał", ale użytkownicy jego systemu. Dla Canona to jest kura znosząca złote jajka i właśnie dlatego nie będzie stabilizacji matrycy.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
argawen, PUBLICZNIE PRZEPRASZAM ZA MOJE ZACHOWANIE, jestem przemęczony, nie śpię, nie jem...
Czuję się głupio, poważnie. Juz napisałem na priv, że miałeś prawo być urażony. Proponuje nie drążyć tego tematu. Oczywiście jeszcze raz przepraszam.

[ Dodano: 10-12-06, 23:47 ]
Uff...ale się porobiło.
Michu, jesteś w tym dobry. Napisz coś zabawnego, coby wróciła dobra atmosfera :-P :mrgreen: :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Wiesz - Tomecki ulokował swe uczucia w Zenicie a wszyscy i tak go kochamy.

cokolwiek miało by to znaczyć, pamiętaj Michu, Roman nie śpi, nie je tylko obserwuje, a potem wyciąga konsekwencje. (dawno o kozach nikt nie wspominał)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
argawen napisał/a:
Michu, jesteś w tym dobry. Napisz coś zabawnego, coby wróciła dobra atmosfera
Rozmawia dwóch adminów:
- Mój kumpel wczoraj w 5 minut uszkodził główny serwer.
- Jest hakerem ?
- Nie, debilem...

heh, własnie kupiłem serwer Compaqa-tak mi się przypomniało :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach