gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
A myślisz, że kto zarzucił tego posta na listę? Denerwujące jest to ciągłe wieszczenie upadku firmy.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
gebi napisał/a:
A myślisz, że kto zarzucił tego posta na listę? Denerwujące jest to ciągłe wieszczenie upadku firmy.


No fakt, nie zauważyłem :-P

Mówiąc szczerze, to ja też od kilku tygodni myślę o przesiadce na inny system. Jakbym sprzedał mojego dslr'a z przyległościami to spokojnie wystarczyłoby na ładnego... Hasselka z jakimiś fajnymi szkiełkami :-D
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
dlaczego te jęki, vol. 125, są w dziale korpusy cyfrowe ?
 
maslot  Dołączył: 11 Cze 2008
Bo szkła mamy niezłe :-)
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Paffcio napisał/a:
Mówiąc szczerze, to ja też od kilku tygodni myślę o przesiadce na inny system.

Super! Tylko wrzuć najpierw listę sprzętu na forum, żeby ludzie sobie rezerwacje porobili :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
i ja coś ostatnio gorzej się czuje
...
powiedział Janko Muzykant :-P

a mi tam dobrze z moim niepełnosprawnym sprzętem :-P
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
parafrazując

- przepraszam, czy tu fotografują?
 
ankaro  Dołączył: 10 Lut 2009
afuszejk napisał/a:
parafrazując

- przepraszam, czy tu fotografują?


Pewnie tak, ale o przyszłości też trzeba myśleć. Oby armagedon nie był blisko...
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
ankaro napisał/a:
afuszejk napisał/a:
parafrazując

- przepraszam, czy tu fotografują?


Pewnie tak, ale o przyszłości też trzeba myśleć. Oby armagedon nie był blisko...


Spokojnie.
ZEN, stary, ZEN.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
andrusz napisał/a:
Paffcio napisał/a:
Mówiąc szczerze, to ja też od kilku tygodni myślę o przesiadce na inny system.

Super! Tylko wrzuć najpierw listę sprzętu na forum, żeby ludzie sobie rezerwacje porobili :-P


Przeca piszę, że myślę a nie że zmieniam :mrgreen: Ale oczywiście jak będę coś zmieniał to dam znac ;-)
 
mirqus  Dołączył: 20 Sie 2007
A mnie cieszy, to co mam :->
Cieszy mnie - Teraz - chwila obecna.
Wolę cieszyć się sprzętem, który posiadam, niż martwić tym, którego nie mam.

Pentax padnie ?
Może Nikon ?
I co z tego ?!
Natura nie toleruje stagnacji.
Różnorodność zmian napędza rzeczywistość.

Miałbym przywiązać się do jednej marki ?
A czymże ona jest ?
Czyż nie zespołem ludzi pod jednym sztandarem ?
Mam galopować zawsze i jedynie w stadzie im przynależnym ?!

To są moje pieniądze i mój wybór !
Nie ta firma, to inna !
Wybieram sprzęt użytkowo, nie z nazwy.

Jeśli będzie on zaspokajał wszelkie me wymogi, będę czuł się z nim komfortowo, to niech nawet nazywa się SUNYANG.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Jasiek Matacz napisał/a:
zostanie z 10 fanatyków
więc na mnie nie licz z wyprzedażą

szukaj sprzętu u kogo innego :-P
 

Emir  Dołączył: 17 Lis 2007
A tych pracowników to zwolniono z działu rozwoju lustrzanek cyfrowych...? Bo wyczytałem gdzieś bardzo ogólną informację, że z działu aparatów cyfrowych, a to niekoniecznie musi oznaczać, że nie mają pieniędzy na pracę nad lustrzankami.

Zresztą - narzucą pozostałym pracownikom normę 150% i będzie OK. W Japonii tak potrafią ;-)
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
kzachert napisał/a:
narzucą pozostałym pracownikom normę 150% i będzie OK. W Japonii tak potrafią
150% z japońskiej normy oznacza spanie tylko w przerwie na kawę, a tak długo się nie da :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mcgyver napisał/a:
kzachert napisał/a:
narzucą pozostałym pracownikom normę 150% i będzie OK. W Japonii tak potrafią

150% z japońskiej normy oznacza spanie tylko w przerwie na kawę, a tak długo się nie da


a ja na to

Habakuk napisał/a:
Rzuciłem leżenie, zjednoczenie z leniem.
Już się nie spóźniam, tylko praca i szkolenie.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Japonczycy potrafia spac wszedzie :-P
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
PiotrB., Takk - szczególnie ciekawe są te norki do wynajęcia w którym przeciętnemu europejczykowi wystają nogi za kotarkę :D. Dodam że jest to hotel z norkami do wynajęcia na noc.



:D


Oj pojechał bym Japonię zwiedzić pojechał
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Fafniak napisał/a:
oj minki by wam zrzedły jakbyście zobaczyli realny obrazek z A900 i 24-70 2.8 8-)
Taki studyjny - nie pisze o reporterce na wysokich czulosciach :-P
Fafniak - nie znasz się :-P . Przecież już dawno przed premierą A900 wszyscy forumowi specjaliści wydali wyrok, że lustrzanki Sony to szajs. Przecież ludzie wyzywający sonego od producentów telewizorów nie mogą się mylić :evilsmile:
 
Hihnt  Dołączył: 06 Wrz 2008
kzachert napisał/a:
A tych pracowników to zwolniono z działu rozwoju lustrzanek cyfrowych...? Bo wyczytałem gdzieś bardzo ogólną informację, że z działu aparatów cyfrowych, a to niekoniecznie musi oznaczać, że nie mają pieniędzy na pracę nad lustrzankami.


Jakos w wakacje mowili, ze wycofuja sie z robienia p&s w "firmie", a zamiast tego beda zlecac prace nad nimi na zewnatrz.
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Hej, a propos tego postu ze zwolnieniami w Nikonie, jak wygląda sytuacja zatrudnienia w analogicznych działach u konkurencji?
Nie rozumiem też jaki jest problem z wypuszczeniem pełnej klatki (chyba tylko koszty produkcji tak dużej matrycy...)- wszadza się czujnik 35mm, podłącza do przetwornika drucikami, wszystko upycha do body Kxx (trochę powiększonego) i gotowe. Jeszcze dział marketingu pentaxa należy zatrudnić u nikona i canona- i sytuacja na rynku się wyrówna...
A Wy to się chyba tylko sianiem defetyzmu zajmujecie. Jakbym był nowym uzytkownikiem to jeszcze dzisiaj oddałbym swojego Pleśniaka do sklepu a słoiki wystawił na aledrogo...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach