fotomic  Dołączył: 09 Maj 2007
Pentax składa broń ;)
http://optyczne.pl/1711-n...kłada_broń.html

Pozdrawiam ;)

P.S. mam nadzieję że nie pomyliłem działów.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
druga pozycja, czyli wciąż medalowa :-P

ciekawe kto następny wyda takie oświadczenie ;-)
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Idiotyczny nagłówek artykułu. Jakie składanie broni? Po co stosować tę militarną stylistykę. Po prostu głos rozsądku. Ilość pikseli już w K10D była wystarczająca, co dopiero w K20D. Pochwalam :-D
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
I jak tu nie kochać Pentaxa :-D Tylko teraz pytanie czy te oświadczenia zarówno Pentaxa jak i Olympusa nie są związane z kryzysem...
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Crow napisał/a:
I jak tu nie kochać Pentaxa :-D Tylko teraz pytanie czy te oświadczenia zarówno Pentaxa jak i Olympusa nie są związane z kryzysem...

Nie sądzę. Patrząc realnie, matryce APS-C już dawno osiągnęły swoje możliwości. Lepiej niech interesują się szumami i sprawnością AF. Mi nic więcej do szczęścia nie będzie potrzebne.
;-)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Wreszcie jakiś rozsądny tytuł ;-)
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
MacRayers rozsądny wniosek każdy pewnie kto Kocha Pentaxa by tak chciał :oops:
 

ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
to chyba dobrze że Pentax sam schodzi z ringu bo jeszcze trochę i by go wynieśli. ile ciosów mozna przyjmowac od konkurencji? jak to spiewa jeden z artystów "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"
 

No Quarter  Dołączył: 12 Lut 2008
Jak zawsze żałosny komentarz ThomFoto :mrgreen:
 

ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
coż. jaki koniec P taki i komentarz. trudno w takich chwilach wykrzesac optymizm bo wszystko wskazuje na to że znowu bedziemy skazani na dominację C i N. a to nie wrózy nic dobrego.
 

Mariusz_CH  Dołączył: 30 Gru 2008
Moim skromnym zdaniem pogoń za jakością w zamian za marne zdjęcia wielkości bloku mieszkalnego (miejmy nadzieję że tak będzie w przypadku P) jest najsilniejszym ciosem dla konkurencji...
 

ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
pytanie tylko czy amator do którego jest przecież kierowana oferta P zauważy np zwiększoną dynamikę matrycy zakładając że w tym kierunku poszłła modernizacja k20 i tak bedzie pentax reklamowac k30d. obawiam sie że amator pojęcia o tym nie ma i mieć nie chce. już raczej filmiki i jakieś tam inne gadzety bedą teraz wciskać bo przeciesz coś na folderach napisac trzeba żeby ładnie wyglądało. a skoro nie kolejne mln pikseli to zostają filmiki i inne popierdułki typu biała obudowa. niestety obawiam sie że nie tego spodziewali sie userzy Pentaxa.

 

Mariusz_CH  Dołączył: 30 Gru 2008
ThomFoto napisał/a:
pytanie tylko czy amator do którego jest przecież kierowana oferta P zauważy np zwiększoną dynamikę matrycy


to nawet ja zauważę he he, właśnie tego mi najbardziej potrzeba...
 

ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
Jeśłi Ci brakuje DR to po co sie męczyć w P? nie rozumiem. na rynku jest ogromny wybór sprzetu który już dziś dostarcza rozwiązania spełniające Twoje oczekiwania i eliminujące np problemy jakie ma matryca k10.

 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
dla rynku amatorskiego zapewne: Filmy FullHD, LiveView, uchylny ekranik, programy tematyczne.... Dla "advanced enthusiasts" - polepszenie stabilizacji, dodatkowy filtr przeciwpyłkowy przed matrycą itd...
 

Mariusz_CH  Dołączył: 30 Gru 2008
chyba nie ma jeszcze matrycy z przyzwoitą dynamiką w body w cenie np K20D
 

ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
No dokładnie to mam na mysłi. pytanie tylko na cholerę te gadzety ludziom którzy mają już jakieś tam pojęcie o fotografii i oczekiwaniach odnośnie sprzetu /a user Pentaxa pojęcie ma /. ja zrozumiałbym jeszcze że robią takie gadzeciarskie korpusy bo zaawansowany user Pentaxa może "uciec " na pólkę wyżej i kupić solidny sprżet semi-profi bez tych popierdułek. tylko że poki co uciekać to mozna conajwayżej do innego systemu
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
ThomFoto napisał/a:
tylko że poki co uciekać to mozna conajwayżej do innego systemu

smutne ale prawdziwe :-B
 

Szumak  Dołączył: 18 Cze 2007
A na grzyba mi semi-profi? Jedyne za co byłbym skłonny wyskoczyć teraz z zaskórniaków to właśnie większa dynamika w body kierowanym do end-low-total-amatora którym jestem i nie mam zamiaru przestać być - i takich jak ja jest zdecydowana większość.
 

Mariusz_CH  Dołączył: 30 Gru 2008
Szumak napisał/a:
A na grzyba mi semi-profi? Jedyne za co byłbym skłonny wyskoczyć teraz z zaskórniaków to właśnie większa dynamika w body kierowanym do end-low-total-amatora którym jestem i nie mam zamiaru przestać być - i takich jak ja jest zdecydowana większość.


:-B :-B :-B zdrówko...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach