zyde  Dołączył: 27 Wrz 2009
jedynie sample
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
eee ? niemożliwe dobrze wiemy że tylko Dickkett ma porządny skalibrowany obiekt testowy ;)
 

popo76  Dołączył: 05 Lut 2008
Ło kurde :!:
Mamy swoje miejsce w sieci :!: Ale nas dowartościowali :mrgreen:
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
popo76 napisał/a:
Ło kurde :!:
Mamy swoje miejsce w sieci :!: Ale nas dowartościowali :mrgreen:


Na pewno se pomylyly... No bo jak inaczej se tłumaczyć...
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
shap napisał/a:
Na pewno se pomylyly...
Oczywiście.
Bo gdyby oglądnęły, adminie, jak wygląda obecnie nasza strona www a ktoś pamiętałby starą ...
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
dickkett napisał/a:
shap napisał/a:
Na pewno se pomylyly...
Oczywiście.
Bo gdyby oglądnęły, adminie, jak wygląda obecnie nasza strona www a ktoś pamiętałby starą ...


Zachęcam do uzupełnienia galerii o zdjęcia formatu 800x533px ;-)
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
shap napisał/a:
Zachęcam do uzupełnienia galerii
Propozycję złożyłem prawie 2 miesiące temu.
Chyba, że nie ma co "składać".
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
Powrzucałem trochę zdjęć... Sukcesywnie będę wrzucał kolejne...
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Możemy się przecież podzielić :)
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
apropos naszego miejsca na forum, to możemy nasze wątki w jakiś sposób moderować/edytować...?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie, chyba, że macie u siebie jednego z kolorowych. Ten dział jest częścią całego forum i działa na zasadach ogólnych. Jest tylko ułatwieniem dla Waszej grupy we wzajemnych kontaktach.
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
Cha... właśnie skończył się (3-go czerwca) okres utrzymania domeny. Ja zapłacę za domenę (100zł), ale mile widziane są datki na ten cel. W celu chęci wpłaty proszę o kontakt via PW, e-mail: shapinski@gmail.com lub gg 2496208, podam nr konta. Datki są dobrowolne, w zeszłym roku ustaliliśmy je na poziomie 10zł. Jak zostaną jakieś pieniądze to, mozna je wykorzystać na jakiś zbożny cel... ;-)

Równocześnie przypominam, ze za darmo hostinguję (utrzymuje serwer) na potrzeby strony. Jest możliwość zrobienia adresów e-mail, np. shap@plenery.opola.pl, może jest to jakiś fajny pomysł... Co sądzicie o tym? Czy raczej odpuszczamy sobie, bo każdy ma tych maili już po kilka ;-)

[ Dodano: 2011-06-28, 00:30 ]
Pomysł na konkurs.

Razem ze znajomymi, którzy prowadzą od niedawna restaurację Jagienka w Paczkowie (www.jagienka.paczkow.pl), wpadliśmy na pomysł zorganizowanie konkursu fotograficznego pt. "Opolskie krajobrazy". Najlepsze prace byłby zaprezentowane na ścianach restauracji, a autor najlepszego zdjęcia uhonorowany wazą pełną zupy pomidorowej. Pomidorowa - pycha.
Zdjęcia winne być wykonane w terminie od 29 czerwca do 21 sierpnia br. i przesłane w formie pliku JPG na adres shapinski@gmail.com.
W dniu 22 sierpnia na spotkaniu w Gamie o godz. 19.00 spośród prac zostanie wyłonionych w tajnym głosowaniu 17 prac, które zawisną w restauracji w dniu 27 sierpnia (sobota). Myślę, że z tej okazji można by zorganizować wyjazd do Paczkowa i zrobić uroczyste wieszanie prac, a przy okazji plener.

Tytuł konkursu: Opolskie krajobrazy
Nagrody: prezentacja prac w restauracji i waza pomidorowej
Termin nadsyłania prac: 21 VIII 2011r.
Gdzie wysyłać: shapinski@gmail.com
Format nadsyłania prac: JPG, 1024x723px. Prace mogą być wykonane na tradycyjnych kliszach, ale muszą być nadesłane skany prac 1024x723px.
Format docelowych prac: JPG, 34x24cm (4016x2835px) + 3cm Passe-partout, w antyramie 40x30cm. Niższe formaty będą interpolowane do formatu docelowego. Autorzy pokrywają koszty antyramy 40x30cm i druku/wywołania zdjęć.
Jury: wszyscy, którzy przyjdą na wybór zdjęć w dniu 22 VIII 2011r., godz. 19.00 do Gamy.

[ Dodano: 2011-06-28, 00:43 ]
na temat konkursu proszę pisać w wątku KONKURSY
 

gps2  Dołączył: 15 Kwi 2009
Zapraszamy wszystkich chętnych na mały plenerek z okazji 11 listopada jeśli ktoś ma ochotę to tak około 13:30 będziemy w okolicach rynku i pl. wolności . :-) :-B
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
W niedzielę odwiedzamy Tarnowskie Góry.
W pierwszym autobusie komplet.
Ktoś się jeszcze wybiera?
 
zyde  Dołączył: 27 Wrz 2009
^^ dzięki Dickket za info ;)
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Taki mały zrzut z karty:
http://plenery.opola.pl/thumbnails.php?album=84

Ja też byłem wyjątkowo jednak nie robiłem auto portretu :)

To jest oczywiście tradycja Gama tylko nie w Gamie, w restauracji Debiut.
 

popo76  Dołączył: 05 Lut 2008
Ja jakiś niewyraźny jestem... Mówiłem, że Canonem się nie da... Ty swoje, no i masz! :mrgreen:
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
Melduję posłusznie że przeprowadzono mały zwiad odnośnie zmiany lokalu, konkretnie pod kątem Piramidy. Zwiad stwierdził co następuje:
1. Zmieniło się podejście "władz miejscowych" dotyczące zmiany aranżacji stolików, a dokładnie ich łączenie.
2. Można bezpłatnie "zarezerwować" miejsca na drugiej sali, gdzie wówczas zostanie "odłożona" określona przy rezerwacji liczba miejsc, przy odpowiedniej liczbie stolików, które to oczywiście będzie można połączyć. Podobno wystarczy 1 telefon z hasłem "będzie nas mniej więcej tyle".
3. Mają tam lepszą pizzę :mrgreen:
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
Z tego co wiem to Piramida była na samym początku istnienia grupy opolskiej i nie przypadła do gustu uczestnikom grupy.
Osobiście nie jestem za Piramidą - mi się tam nie podoba, pod względem cenowym jak i kateringowym.
Padła propozycja innego lokalu z i tego co wiem, to trwają dyskusje na ten temat.
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Z tego co wiem, na ostatniej dyskusji nie byłaś. :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach