Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
Automatyczne logowanie
Cześć,

Prawdopodobnie nie można (albo ja nie wiem jak) ustawić aby przy otwieraniu strony użyszkodnik był automatycznie logowany do serwisu, przy czym warunek dodatkowy - korzysta on z więcej niż 1 komputera. Ja osobiście czytuję forum w domu oraz w pracy i trochę męczące jest, że nie można być zawsze automatycznie logowanym.

Ktoś odczuwa podobny dyskomfort lub wie, jak problem rozwiązać ?

Zbyszek
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Możesz w pracy zalogować się tylko na forum Nikona, w domu Perntaksa.
Albo korzystać z forum OSW - tam nie trzeba się logować, choć wówczas możesz poczuć się trochę wyalienowany.
Możesz też założyć sobie drugie konto (np. Zbigniew1) i w ten sposób to obejść. Plusy tego drugiego rozwiązania: możesz w chwili osamotnienia pisać posty i sam sobie na nie odpowiadać. Wady: jest to nielegalne i ścigane. Chyba, że pozwolisz adminowi/moderatorowi podotykać się na najbliższym plenerze.
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
Michu napisał/a:
Możesz w pracy zalogować się tylko na forum Nikona, w domu Perntaksa.

To już przerabiałem ....
Michu napisał/a:
Albo korzystać z forum OSW - tam nie trzeba się logować, choć wówczas możesz poczuć się trochę wyalienowany.

To właśnie odczuwam ...
Michu napisał/a:
Możesz też założyć sobie drugie konto (np. Zbigniew1) i w ten sposób to obejść. Plusy tego drugiego rozwiązania: możesz w chwili osamotnienia pisać posty i sam sobie na nie odpowiadać. Wady: jest to nielegalne i ścigane.

Coś jakby grać samemu ze sobą w szachy.
Michu napisał/a:
Chyba, że pozwolisz adminowi/moderatorowi podotykać się na najbliższym plenerze.

OK, zakładam.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Zbigniew napisał/a:
OK, zakładam.
Pamiętaj tylko, że zły dotyk boli całe życie.
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
Przypomina mi się True Lies - "Just let me handle this, Harry!" :-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mnie tez to denerwuje szczerze mowiac... Przemysle jeszcze Standardowe Kwestie Bezpieczenstwa i moze cos pogrzebie w ustawieniach :-)

[ Dodano: 2006-12-14, 12:35 ]
Aha - niech ktos, ( byle nie Admin albo Moderator ;-) ), sprawdzi czy ma teraz w Profilu opcję "Sprawdzaj IP przy logowaniu" ... Jesli juz jest, wystarczy ją wyłączyć aby móc być automatycznie logowanym z kilku komputerów :-)
 
robi  Dołączył: 27 Wrz 2006
alkos,
spełniam warunek :
alkos napisał/a:
byle nie Admin albo Moderator

ale tej opcji w moim profilu nie ma

może mam jeszcze za mało postów ;)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
... a teraz?

(sory, nie jestem 'Tym Adminem Od Php', no... ;-) )
 
robi  Dołączył: 27 Wrz 2006
tera jes,
działanie sprawdę po powrocie do domu,

ale opis dałeś taki mało zachęcający :-D :-B
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
Hmmm, własnie sprawdzałem przez VNC - wygląda na to, że działa. :shock:

Dzię-ku-je-my :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
alkos napisał/a:
Aha - niech ktos, ( byle nie Admin albo Moderator ), sprawdzi czy ma teraz w Profilu opcję "Sprawdzaj IP przy logowaniu" ... Jesli juz jest, wystarczy ją wyłączyć aby móc być automatycznie logowanym z kilku komputerów

U mnie też nie ma takiej opcji. :->
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jest opcja "Zezwól na autologowanie tylko z ostatniego adresu IP" - odznaczyłem i jutro będę wiedział.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
plwk napisał/a:
Jest opcja "Zezwól na autologowanie tylko z ostatniego adresu IP

Ja nie widzę takiej opcji u siebie i nie mogę się logować automatycznie nawet na jednym komputerze.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Ja nie widzę takiej opcji u siebie i nie mogę się logować automatycznie nawet na jednym komputerze.


Odswiez kesz przegladarki. Sprobuj na innej. Dziwne - jesli inni maja i moga... ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
3-cia od dołu pozycja w sekcji Preferencje.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
plwk napisał/a:
3-cia od dołu pozycja w sekcji Preferencje

Dzięki, chyba zacznę używać okularów :oops:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ja używam ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach