Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
[ *istDS] GX-1S/*ist Ds2, a cyfrowy podglad kadru...
Przekopujac odmety wiedzy o swoim aparacie znalazlem cos takiego :mrgreen:
ucieszony wielce, patrze - a u mnie chyba to nie dziala i nie wiem dlaczego:

http://tinyurl.com/y3j4vu

i zgodnie w tym opisem, tak na chlopski rozum, to gdzies niby jest ustawienie, ze moglbym sobie przed strzeleniem foty, ustawic kadr na LCD-ku takim wichajstrem lewo-prawo obok przycisku od migawki.

"You can choose either optical or digital preview mode". eeee.... Gdzie? :mrgreen:

Jest napisane "shutter button lets you examine depth of field before shooting", ze niby co ja moge nim zrobic? Bo tylko aparat zgrzytliwy dzwiek wydaje jak go uzyje... :-/ a na LCD nic sie nie pokazuje. A moze zle interpretuje ten opis?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
A to nie jest tak, ze aparat robi zdjecie i nie zapisuje go po prostu na karte?
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
a mnie się wydaje, że DS2 nie ma cyfrowego podglądu DOV i wprowadzili to dopiero w kasetce
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
No ale na stronie Szajsunga pokazane jest, ze jest :->

[ Dodano: 2006-12-12, 23:51 ]
Tok'Ra, a moze to trzeba w menu ustawic, czy chcesz miec podlgad na matowce, czy na LCD?
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
dan, na stronie jest, ale ciekawe co pisze w instrukcji. Szukałbym w menu "playback"
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
w KaSetce właśnie to jest zdjęcie bez zapisu na kartę. Tylko że ja to mam gdzieś głęboko w menu, tak głęboko że nie pamiętam gdzie. Generalnie wolę podgląd optyczny jest znacznie bardziej precyzyjny co do oceny głębi ostrości
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
to się chyba w Custom Functions ustawia w jaki sposób ma realizować podgląd głębi. Przynajmniej w K100D.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Na stronie Samsunga rzeczywiście jest informacja o elektronicznym podglądzie. W rzeczywistości ta funkcja dotyczy jednak tylko Pentaksa DL2 = Samsung GX-1L oraz nowszych K100D oraz pewnie K10D i GX-10. GX-1S (a także DS/DS2/D/DL) nie mają tej funkcji (chyba, że jeszcze nie znam swojego aparatu) :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach