Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Może po prostu napisz do firmy? Czy to na Fejsie czy na maila. Nie ma co się tego bać.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
A wiesz, tę opcję też brałem pod uwagę. Tylko o "fejsie" nie pomyślałem.

edit: Kwestia jest, jak się okazuje, innego rodzaju. Jedną ścieżkę dźwięku nagrywa w przypadku programów z platformy polsatu (dekoder w tv, karta CI+). Naziemne i otwarte satelitarne nadal nagrywa ze wszystkimi. Czyli tak mogło być od początku...

To teraz pytanie do kogoś kto ma platformę polsatu z zewnętrznym dekoderem PVR: Przy nagrywaniu programu nagrywane są wszystkie ścieżki dźwiękowe czy jedna?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
taka sytuacja:

potrzebny TV 50'' do 2800 PLNuf. z działającym poprawnie DVB-C via CAM+
smarkTV i 3D niekonieczne, wymagana poprawna obsługa filmów z napisami w .srt via USB

rozmiar wybrany nieprzypadkowo - jest wypadkową rozmiaru pokoju (odległość między ścianą z TV a ścianą z kanapą to 5m) i rozmiaru szafki na której będzie stał ;-)

aktualnie mam LG 32LH2000 z którego jesteśmy jak najbardziej zadowoleni, tyle że rozmiar jednak już nie styka (poprzednio oglądaliśmy TV z ok 1,7m, teraz się trochę rozrosła odległość ;-) )

mam swoje 3 typy (z jednym faworytem), ale może ktoś był w podobnej sytuacji i coś napomknie ciekawego

Toshiba 50L7335DG
Sharp LC-50LE750
LG 50LN575S
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
nikt nie chciał pomóc, to zamiast LEDa fullHD będzie plazma HDReady ;-)
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Kup sobie plazmę Full HD 50 cali.
Bez funkcji multimedialnych.
Za 199 zł kupisz sobie dongle z Androidem i będziesz oglądał i słuchał co chcesz...
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
opiszon co byś nie kupił, będziesz zadowolony

z tamtych poprzednich sharp i tosia całkiem uczciwe
LG nie znam

Plazmy w większości przypadkach do filmów lepsze
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Cytat
wymagana poprawna obsługa filmów z napisami w .srt via USB


To też zbędne gdy się ma dongla...

Wystarczy goły sprzęt wyświetlający najlepiej z dużą ilość wejść HDMI bo tych nigdy nie za dużo...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Markus - nie ma takiego TV który by naraz był plazmą FullHD, nie miał obsługi smartTV i miał dużą ilość wejść
a na zamówienie robić, to chyba za drogo wyjdzie, a i plecy u producenta trzeba by jakieś mieć

sprzęt już zamówiony - mam nadzieję że dojdzie szybko i w całości ;-)
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
A co zamówiłeś ?

Osobiście mam plazmę Panasonic 37 cali HD Ready i coś mi ona za mała :-)

50 Full HD są ale mają 2 wejścia HDMI - to trochę mało.

3 to sensowne minimum od biedy da się pewnie i z dwoma funkcjonować...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Panasonica TX-P50x60E

50'' to była podstawa, fullHD miło by było - ale sprzęt będzie używany z 4.5 metra, więc niespecjalnie bym wykorzystał

co do ilości wejść HDMI, to aktualnie mam 2, pod jedno mam podłącząną konsolę uruchamianą raz na ruski rok, drugie się kurzy :-P

a jak mi kiedyś wejścia HDMI zabraknie (nie spodziewam się) to sobie kupię za grosze przełącznik na pilota i zaprogramuję przyciski w pilocie uniwersalnym :-P
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
W plazmach Panasonic rządzi :-)

Moja mimo że stara jest całkiem ok jeśli chodzi o jakość obrazu.

Po włączeniu radzę korzystać z trybu eco lub kinowy.

W trybie kinowym obraz ma chyba najlepszą jakość...

Tanie lcd i inne wynalazki mogą się schować :-)
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
opiszon napisał/a:
Panasonica

Jeśli mowa o plazmie to imho najlepszy wybór. Już dwa lata użytkuję TX-P65VT30E i jestem niemalże zachwycony. Szkoda tylko, że już nie robią aktualizacji oprogramowania. Bo moim zdaniem wszystkie "dongle" to namiastki, jak tv ma to wszystko wbudowane to wygoda jest nie do przecenienia.

[ Dodano: 2014-05-14, 22:52 ]
Markus napisał/a:
W plazmach Panasonic rządzi

:-B :-B :-B
:-D
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
przez chwilę byłem porażony wielkością, ale już się przyzwyczaiłem ;-)

póki co nie chce mi odtwarzać z mojego mp3 playera, którego obsługiwał stary LG, ale w sumie UEFI w nowym laptopie, też tego pena nie obsługuje, więc trzeba będzie zdobyć jakiegoś większego pędraka w normalnym stylu (mam tylko "pchełkę" z radia samochodowego ;-) )
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Przy pierwszym kontakcie najbardziej trudno się przyzwyczaić do wiadomości czyli dużego prezentera w TV.

Filmy wchodzą gładziej, ale to też duży przeskok z mniejszych cali.

Po ok miesiącu stwierdzisz 60cali też by było niezłe i nie za wielkie:]

Ja mam 46", więc przy oglądaniu seriali i filmów z dysku wydaje mi się prawie w sam raz
50' byłoby adekwatne, a więcej to już duża przyjemność :]

Odległość od TV ok 4m, przeskok z kwadraciaka bańki 21'
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
No to wychodzi nam podobnie, u mnie 4.5m i 50 cali.

Obraz duzo lepszy niz w starym lg 32lh2000 - mimo niższej rozdzielczości na dużo większej powierzchni.
Trochę piszczy, szczególnie jak jest wyświetlone osd, ale wystarczy włączyć dźwięk i jest ok


Jakby ktoś poszukiwał taniego 50'' do oglądania filmów (ale raczej nie bluray), to polecam - dałem 1700zł z darmową przesyłką
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Jakiś rok temu zdecydowałem się na dość ryzykowny eksperyment. Okazał się udany i przyniósł nieoczekiwanie sporo korzyści i przyjemności. Dlatego na pytanie "Jaki telewizor?" z całą odpowiedzialnością odpowiadam: "Żaden".
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Postanowiłem zmienić moje 32" Blaupunkta,na coś jednak większego. Kilka dzionków ślęczenia na necie i ostatecznie wybrałem LG 42LB6300V z WeebOS. We wtorek spodziewam się kuriera,a w międzyczasie dokupiłem na aukcji Magic Remote LG AN-MR500.
 
mdfan  Dołączył: 09 Lis 2008
Dobry, tani telewizor
Jak w temacie. Ponieważ stary TV w sypialni ostatecznie dokonał żywota szukam czegoś niedrogiego, aby go zastąpić. Nie interesuje mnie żadne 3D, Smart TV i inne fajerwerki. Możecie coś polecić w okolicach 1000 zł ? Maksymalna przekątna ekranu to 32 cale.
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
Polecam Samsunga UE32H5000 - np: http://www.neo24.pl/?p=samsung_ue32h5000
Widziałem jak świeci i jak odtwarza filmy z usb. Ocena 4+ :) Do tego jest lekki i energooszczędny. Czego chcieć więcej?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Dlaczego nowy temat?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach