filorp  Dołączył: 03 Lis 2008
Genialne!!! przy poprzednim firmłerze też byłeś w stanie z 1/6 i teraz też!!! Super!!!
 

mori0220  Dołączył: 01 Lut 2009
Już po update-cie
No no... AFik przyspieszył minimalnie. Jakby mniej błądzi :mrgreen: , albo odczuwam efekt Placebo :-> ciężko stwierdzić bo zmiana nie jest wyraźnie widoczna, lecz małoznaczna...

Do ka-myczka brakuje mu chyba trochę ale jest dobrze. Dziś idę testować w plenerze K20-dziechę.
 

Esco  Dołączył: 14 Paź 2007
Firmware
Z nowego firmware powoli robi nam się stalkerowski spełniacz życzeń...
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
uptade zrobiony, nawet zachowal mi ustawienia z poprzedniego f/w. w "praniu" zobaczymy co i jak.
 

Palacz  Dołączył: 12 Gru 2008
to ja znów jakiś inny jestem bo u mnie AF nie zmienił się a przynajmniej nie czuje różnicy w słabym oświetleniu nadal robi poprawki ;)
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
opiszon napisał/a:
albo efekt placebo, albo wrzucili poprawioną implementację algorytmu znaną z K-m


jakie placebo?
efekt placebo byłby wówczas gdyby napisano oficjalnie, że nowy firmware poprawia AF, a w rzeczywistości wcale by nie poprawiał. natomiast ludzie byliby przekonani, że szybciej i celniej działa AF.
placebo to placebo, a zwyczajna plota to zwyczajna plota...
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
A ja z kolei zauwazylem poprawe plastyki zdjecia - wyglada genialnie - jak z FF <rotfl> Pewnie firmware rozciagnal matryce !!!! Jest to mozliwe ??
Dodatkowo aparat zaczal w koncu przynosic mi piwo z lodowki :) I celnie trafia po nie na stosowna poleczke :) Koniec swiata z tymi zyczeniami....
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
DJ_Direct, pomyliłeś aparat z bardzo uczynną żoną! :mrgreen:
 

griffin  Dołączył: 19 Cze 2008
zUpdatowalem..
-czy wy tez zauwayliscie nowa pozycje w menu: :shock:

-Zmiana Koloru Korpusu:
-srebrny
-bialy
-rozowy w pieski
-custom

???
 

mori0220  Dołączył: 01 Lut 2009
Jedna rzecz jaką zauważyłem dziś...
Przybliżenie zdjęć - ta lupa na podglądzie - po updacie w moim K20d zwiększyła swoją moc i teraz przybliża maxymalnie tak że aż widać pixele.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Moja k20 tak ma bez nowego firmware :-P
 

mori0220  Dołączył: 01 Lut 2009
Moja na firmware 1.01 nie miała tak na 100%... :-? A teraz ma i trochę mnie te pixele drażnią na "Maxie" :evil:
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Moja na 102% ma , a w sumie to powiększenie więcej jak x4 chyba nie potrzebne .
 
folab  Dołączył: 31 Sty 2007
Czy ktoś wie jekie są różnice w szybkości wyswietlania obrazu po zrobieniu fotki, między K20 a K100 ?
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
folab napisał/a:
Czy ktoś wie jekie są różnice w szybkości wyswietlania obrazu po zrobieniu fotki, między K20 a K100 ?

folab, wolniej od kasetki się chyba nie da (szczególnie z włączonym histogramem) - nawet w K200D jest szybciej :-P
 
clony  Dołączył: 10 Kwi 2009
Witam
Panowie możecie podpowiedzieć jak wprowadzić Firmware Updating to Version 1.03 ponieważ na karcie nie widzi moja puszka pliku FWDC183B.BIN a nie chciał bym czegoś popsuć karta wcześniej sformatowana bateria naładowana.Wcześniejszej wersji 1.01 nie wprowadzałem.
Dziękuję pozdrawiam
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
clony, przeczytaj cały watek.
tak w skrócie: skopiuj ten plik na główny katalog. Nie w DCIM. Naciskając klawisz menu, włącz aparat. Po chwili powinno pokazać się zapytanie, czy chcesz robić update.
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
...no to raz jeszcze (ale już procedurka jest podana):
- wrzucasz *.BIN do głównego katalogu na karcie (nie do podkatalogu)
- wkładasz kartę do aparatu
- naciskasz MENU
- włączasz aparat i czekasz aż pojawi się informacje o wersji firmware w aparacie i wersji na karcie
- puszczasz MENU
- wybierasz OK
- po wgraniu pojawi się napis COMPLETE
- wyłączasz aparat
- włączasz i masz już nową wersję firmware...
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
Wgrałeś do katalogu głównego, który tworzony jest z automatu w aparacie?
Plik .exe czy .bin , powinien być ten drugi.
MacRayers napisał/a:
Wszystko robisz, jak powinieneś. Plik powinien być umieszczony w głównym drzewie (tzn. nie w podkatalogach) - jak widzę, masz tak zrobione.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
WuWu84 napisał/a:
wolniej od kasetki się chyba nie da (szczególnie z włączonym histogramem)

Nie widziałeś chyba w akcji DL-a

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach