dan  Dołączył: 11 Sie 2006
guerilla napisał/a:
i moja superia będzie jak velvia

Daj na 0,5, to bedzie :lol:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Przedstawiam dla porównania wizję autora zdjęcia.

alkos:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Iza napisał/a:
Przedstawiam dla porównania wizję autora zdjęcia.
Ha! Wiedzialem, ze alkos bardziej przytnie cienie. U wiekszosci z porpozycji wyglada to tak, jakby histogram byl wazniejszy niz zdjecie, przez co w wiekszosci skany sa w rezulatcie mdle. No i u prawie nikogo nie widac tak dobrze dymka :-)

[ Dodano: 2009-04-22, 13:15 ]
tak w ogole, to ja tez zaczalem wewnetrzna walke z tym naboznym podejsciem do histogramu. Mniej wiecej od 5 rolek jestem koleś git i pier...nicze histogram :-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Ha! Wiedzialem, ze alkos bardziej przytnie cienie.


Wlasnie nie przycialem cieni, tylko zjechalem z gamma - cienie zawsze robie do maski, nie wiecej :-) Poza tym bylo troche grubego burn'a na brzegach i dodge'a w swiatlach i twarzy/dymku ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
Wlasnie nie przycialem cieni, tylko zjechalem z gamma
No dobra, nie chodzi mi o rodzaj ruchu myszka, tylko efekt :-P Na wiekszosci zdjec widac np szwy na kieszeniach i ksztalt kieszeni. O to mi chodzi :-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Inna sprawa ze zdjecie bylo przeswietlone o 2-3EV... wiec te jasne wersje maja sens w pewnym sensie ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
wiec te jasne wersje maja sens w pewnym sensie
z obiektywnego punktu widzenia, jak najabrdziej ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
obiektywnego


;-)
 
woxy  Dołączył: 23 Lut 2009
Z tymi fotami to jest tak w stylu "Co poeta miał na myśli" lub jak szukanie funkcji pierwotnej do całki.
Ile osób tyle interpretacji. A odpowiedź jest jedna tyle że w każdej jest jakieś przesunięcie o jakąś wartość stałej.

Bez jakichś dodatkowych poza zdjęciem informacji na temat danego ujęcia to wszystko jest wielką zgadywanką.

Pozdrawiam
Woxy
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
woxy napisał/a:
Bez jakichś dodatkowych poza zdjęciem informacji na temat danego ujęcia to wszystko jest wielką zgadywanką.
w tym tkwi caly fun 8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach